reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

ja tez chyba polece podszykowac obiadek, bo potem jak mała wstanie to będe miec dla niej czas i moze jeszcze przed obiadem wyskoczymy na plac zabaw, bo za 1-2 godzinki będzie już cień
 
reklama
cze dziewczyny!!!!!
wczoraj jak przy.nie miałam nawet siły coś napisać!!!!!!!!!
Wczoraj było przefajnie!! Dawida bez przerwy ktoś bawił-także trochę wypoczełam!!! Opaliłam się a dzisiaj umieram-Dawid też się troszkę opalił!!!! Kąpalismy się wszyscy w rzecze-Dawid zamoczył się do pasa(tzn.ja go zamocvzyłam)bo dalej nie chciał-za zimna woda!!!!Wróciliśmy koło 8!!!!Fotki wsawie na blooga -wieczorkiem powinny byc!!!!!!

Dzięki za wpisy na bloogu!!!!!!!!!!!:-):-)

u mnie jest 34 stopnie w cieniu!!!!!!!!!!!!!!!!:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
oszaleć można!!!!!!!!!!! życzę Wam miłego dnia-do wieczorka!
 
Pycha szlaufem wody nalej do fontanny:)))) A tatusiowie niech zerkna co popsulo sie:) hi hi ale madra jestem co ale ja bym tak zrobila:)
 
szlaufem sie nie da, bo i tak zleci, a tatusiowie raczej nic nie pomogą, bo to pewnie wina pompy, a do pompy trzeba fachowca, a 2 lata temu było naprawiane :no:

a ja zasiedziałam sie na allegro :no: szukam spodenek dla mnie i dla Darka i dopiero tearz lecę do kuchni szykowac obiad :-)
 
no to kiedy sie zamieniamy :-D;-)
Pycha choćby nawet dzisiaj,bo ja sie roztapiam już,a nad morze samej nie chce mi sie gonić..wole jeziorko tam spokojniej....:tak:;-):-).
Czarna super,że miło czas spędizliście z mężulem...
gatka pewnie teść coś chce,hee skoro taki ....:-D;-)

My byliśmy na pieszo w bankomacie,a to kawał drogi,ale dobrze,ze w cieniu szliśy,czasem słonko było,bo bym sie już roztapiała i Mati też. Ale z portoem to autobusem sie karnelismy,bo pod górke do domu bym nie zaszła dzisiaj i w taką gorączke...teraz odpoczywam,nogi mi wlazły w tyłęk....
 
No i ja sie wybralam do sklepu,ale ledwo wrocilismy.W domku mam w miare mozliwie.Gotuje zupke a pozniej drugie danie zrobie.Ja lubie miec zawsze cos na przekaske cieplego w postaci zupki tak kolo 13ej a pozniej z M jemy kolo 17 drugie danie.Ja bym z glodu padla gdybym miala czekac do tej pory na obiad,a gotowac dwa razy tego samego mi sie nie oplaca.W sumie to i drugie danie moglabym gotowac normalnie w poludnie skoro moj pracuje na miejscu ale nie zawsze ma czas zjesc wiec jemy pozniej razem:)
 
heyeczka

wczoraj cały dzionek na dzialce spedzilismy opalanie i basen zaliczone dzis mam wolne od dzieci:-)ale za to w domku pozadki musze nadrobic wsumie to juz skonczylam tylko odkurzyc musze,bo mały spał 2,5 godz:szok::szok:i nie chciałam mu warczec nnad uchem:tak:

Dzieczyny suppppppppper ze decyzje podjete o mała fasolke:-D

teraz spadam odkurzyc dac małemu obiadek i spadamy na dwor bo dzis jeszcze nie bylismy:-p
 
Przed chwilą Jędrek przywalił czołem w futrynę :-:)-:)-:)-( ale ma śliwę:-:)-:)-:)-( Bidulek :-:)-:)-(

My też byliśmy na zakupach, myślałam, że się roztopię :wściekła/y:jest przeokropnie :wściekła/y: Mały już trzeci dzień nie śpi mi w dzień:baffled::confused: pewnie dlatego, że długo śpi rano. Wczoraj usnął o 20:45, a dziś wstał o 8:30 nie dziwota, że nie chce mu się spać :tak: ale brakuje mi tych 2 godz. tylko dla siebie :tak:
O 17 umówiłam się z sąsiadką na spacer, pewnie do parku pójdziemy, dzieci do piaskownicy, a my ploty uskutecznimy :tak::-D

A teraz skończę kawkę i pranko wywieszę na balkonik.
 
reklama
Ojej Sewa ależ musiał płakać co?? Biduleczek,buziaczki w czółenko od nas...ależ beee sie stało...
Trusia to fajnie czas spędozny,a teraz sprzatanko co??
Iwonka przyznam ci racje,roztopic sie idzie...
 
Do góry