reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Dobra dziewczyny jak radzicie?
W wakacje kończy mi się umowa więc zostaję na bezrobociu na rok.
Czy lepiej zarejestrować się jako bezrobotna (i meldować się co jakiś czas na rozmowach o pracę, której nie chcę), czy lepiej podczepić się pod ubezpieczenie męża?

Chodzi o to żebym miała ubezpieczenie jakby co.
Myślę że lepiej pod męża jeśli pracy nie szukasz.Ja też tak jestem bo akurat nie szukałam pracy a denerwował mnie ten cały PUP i co chwilę podpisywanie i pytanie o pracę.
 
reklama
Hej dziewczyny to może i ja dołączę 🙂 też bezrobotna prawie 14 lat z przerwami😞Syn urodzony w wieku 20 lat po niecałych 3 latach drugi syn.Jak młodszy poszedł do przedszkola to pracowałam trochę.Ostatnio byłam nianią i zaszłam w długo oczekiwana i upragniona ciążę o którą starałam się ponad 2.5 roku.Udalo się i mam w domu teraz 10 miesięczna córeczkę.Takze znowu w domu kilka lat zanim pójdzie do przedszkola bo do żłobka jakoś nie chce dawać🙂
I tak właśnie szlag mnie już trafia z tym siedzeniem w domu.Pogody nie ma i depresja chyba mnie dopadnie.

Gratulujemy dziewczynki do kompletu!
Po to jesteśmy żeby się wspierać. Odganiamy wzajemnie czarne myśli, a sio!
 
Z przerwami to już 12.5 roku... ale łącznie przerw miałam prawie 2 lata bo chodziłam po ścianach w domu :D A teraz to mi już totalnie bije - jakby nie druty i szydełko to bym kogoś zamordowała :p
Też chciałam trzecie - synka do kompletu, ale teraz jedyne co mi zostaje to adopcja :) A to też dopiero jak Kaja się ogarnie a ja wrócę chociaż na trochę do pracy żeby się z domu wyrwać i kota nie dostać :)
 
To ja też dołączę od 3 lat siedzę w domu teraz jestem w 19 tygodniu ciąży więc kolejne lata przede mną. Mam dwóch synów prawie 7 lat drugi 3 i teraz w brzuszku prawdopodobnie córeczka
 
To ja też dołączę od 3 lat siedzę w domu teraz jestem w 19 tygodniu ciąży więc kolejne lata przede mną. Mam dwóch synów prawie 7 lat drugi 3 i teraz w brzuszku prawdopodobnie córeczka
Gratuluję [emoji4] jak się czujesz w ciąży?

Ja też o sobie nic jeszcze nie napisałam [emoji51]
Mam dwójkę dzieciaczkow, mam prawie 24l, syn w maju skończy 6lat, córeczka ma 7msc [emoji4]
 
Dziękuję to taki nasz mały cud bo synów nie miałam okazji nosić w brzuszku i wszyscy twierdzili że nie mogę mieć dzieci a jednak...
A teraz czuję się już dobrze chociaż mdłości wieczorne czasami łapią i ciągle miętowy tik tak w buzi bo mam taki okropny smak ale nie jest źle bo pierwsze 15 tygodni miałam ciężkie
Gratuluję [emoji4] jak się czujesz w ciąży?

Ja też o sobie nic jeszcze nie napisałam [emoji51]
Mam dwójkę dzieciaczkow, mam prawie 24l, syn w maju skończy 6lat, córeczka ma 7msc [emoji4]
 
reklama
Do góry