reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
teraz muszę jakieś buty do niej znaleźć i zaproszenia.... No masakra. Będę miała przed smak przed kościelnym :tak::tak::tak:







 
Witam,

to chyba tylko u mnie śnieg niema:dry:
Helena z M wstali o 6:baffled: a cicho to oni nie potrafią się zachowywać więc nie pospałam:-(

...na szczęście sukienkę wczoraj sobie wylicytowałam na allegro :-D:-D:-D

Ja tez chętnie popatrzę :tak:


No ale z tego wstawania o 6 to mam nadzieję, że panienka padanie koło 12:rofl2:

Ja mieszkam w startym domu i jedno jest pewne, kupujemy mieszkanie w bloku.
I nikt mnie nie przekona, bo ja mam już na głowie remonty, trawnik, chodnik do zmiatania i ja już podziękuję za takie przyjemności:baffled:

Domek a i owszem letniskowy, działkę już mamy, na wiosnę będzie woda miejska i prąd. A z tym to komfort taki, że zamykam na cztery spusty i wracam dopiero jak mi się zachce od nowa:rofl2:

M idzie dzisiaj do dentysty, już wczoraj zaczął panikować:rofl2: wredna jestem, ale ubaw miałam niezły z niego :-D
 
Właśnie nie jeszcze. Nawet pomysłu nie mam :-:)-:)-( Wczoraj w ostatniej chwili zdecydowałam się na licytację. Najgorzej to i tak u mnie będzie z włosami. Bo mam cieńkie i strasznie pocieniowane bo ostatnim cięciu. Zapuszczam bo Radek mi nie pozwala włosów ścinać :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: niech mu będzie, chociaż to dla niego zrobię ;-);-);-);-)







 
Śliczna sukienka :-)

Dla mnie załatwianie wszystkich rzeczy związanych ze ślubem było jakimś koszmarem:baffled: Dobrze, że to już za mną:rofl2:

Beata, mam prośbę, wrzuć sobie suwaczki i zdjęcia do sygnatury, bo strasznie ciężko się czyta jak twoje posty zajmują całą stronę. :tak:
 
reklama
beata sukienka śliczna:tak:
ja to się najpierw z moim ex muszę rozwieść a wtedy o ślubie może mój P pomyśli ale sama nie wiem czy tak do końca bym tego chciała z moim exem miałam i cywilny i kościelny i co???????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!! tak więc narazie nie myślę o ślubie narazie rozwód a potem mogę być wieczną narzeczoną:tak::tak::tak::tak::tak:
 
Do góry