reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

U nas przedszkole działa juz drugi rok z projektu unijnego płaci się za nie 10 zł na miesiąc i nigdy nie było tak że kogoś nie przyjmą bo nie ma miejsc ale to może dlatego że mieszkam w małej miejscowości, na pewno inaczej jest w duzych miastach. Moja Klaudia pochodziła miesiąc i już potem jej nie puszczałam. Cały miesiąc płakała że mi się coś robiło, panie mówiły że wszystkie dzieci tak mają więc miesiąc wytrzymałam ale więcej nie dałam rady. Teraz próbę zrobimy na wiosnę.
No to tylko pozazdrościć takiego projektu, u nas nic takiego nie ma.
No i powodzenia z kolejną próbą, teraz może wyjdzie, zawsze to juz ciut strzse dziecko, łatwiej zrozumieć i zaaklimatyzować się.
 
reklama
Czesc dziewczyny.
Wczoraj bylismy wszyscy w klubie.Nie mam humorku od wczoraj wieczora.Milama rozmowe z terapeutka.Poplakalam sie za wszystkie czasy.Humorku nie mam do dzis.
Dzis 3 rocznica slubu a mnie to wcale nie cieszy .I kino stoi pod nakiem zapytanie bo nie wiem czy mam ochote isc z nim do kina.Choc lepiej do kina niz na kolacje bo w kinie to sie odzywac nie musze :-D..

A co się stało? :confused:

Dorotko nie zamartwiaj się.:no: Wykorzystaj ten dzionek najlepiej jak potrafisz.:tak:

No i kochana .....


[FONT=trebuchet ms,geneva]Wszystko, co tylko miłe na świecie,[/FONT]
[FONT=trebuchet ms,geneva]Wszystko, co tylko pomyślność wróży,[/FONT]
[FONT=trebuchet ms,geneva]Niech się wam w jedno ogniwo splecie[/FONT]
[FONT=trebuchet ms,geneva]I będzie szczęściem w życia podróży! [/FONT]

[FONT=trebuchet ms,geneva]Szczęśliwej podróży do kolejnych Jubileuszy![/FONT]
[FONT=trebuchet ms,geneva]Niech dobry los się kłania w pas ...[/FONT]
[FONT=trebuchet ms,geneva]Sto lat, sto lat jeszcze raz![/FONT]
2f6ab07a-6363-4d00-87ee-d4ed95fdec99_20090722035239_Normalshutterstock17470396.jpg



Ni ebędę przeklinać, więc zostaje mi tylko popłakać. Od 1 marca były zapisy do Stokrotki-najlepsze przedszkole w mieście, w dodatku pod nosem . Fajnie kuźwa, że podali ta info, bo jak zadzwoniłma przed chwilką to się dowiedzialam, ze nie mam juz miejsc!!!!! Jestem załamana, całą reszta to G. nawet nie wiem, do jakiego teraz uderzyć. Cholera jasne, gadybym obudziła się w poniedziałek była by przyjeta, bo kolejnść zgłoszen sie liczyla, a nie inne głupoty.
O kurczę.Ale chyba pisałyśmy, że nabory są marzec-kwiecień?:sorry2:Szkoda, że wcześniej nie zadzwoniłaś i dokładnie się nie dowiedziałaś.A nie ma takiej opcji, że jak jakieś dziecko zrezygnuje to ty automatycznie wskakujesz na jego miejsce?:confused:

Witam i ja
Dominik juz wyprawinony do szkoly a dziewczynki jeszcze spia,wiec ja tez zaraz lece do wyrka:tak::tak::tak:
Ale tu ostatnio pustki,czyzby przez ta nowa szate forum:confused::baffled:

Pogoda u mnie jakas nijaka:baffled:Ale dobrze ze juz tak nie wieje.Szkoda tylko ze nie ma sloneczka:-(
a u nas piękne słoneczko :tak::-):-):-)
pustki? Też zauważyłam brak obecności co niektórych.:tak:


Chyba ten basen niedzielny moim wychodzi bokiem, a raczej gardłem.:baffled: Julka pokasływała w nocy, Kacper ma nieduzy katar.:dry:Ale do szkoły pomaszerowali. Oby nic się z tego nie wykluło.:no:.
 
U nas sa tez jakies przedszkola refundowane przez miasto i placi sie w nich 50 zł na rok plus oplaty dodtakowe np rytmika,angielski itp ale sa to przedszkola popoludniowe czyli od 13 do 18
 
DOROTA
Ja rowniez przylaczam sie do zyczen z okazji rocznicy slubu:tak::tak:
Wszystkiego naj,naj,naj i jeszcze wieeeeelu,wieeelu wspolnych ,szczesliwych lat:tak::tak::tak:

JUSTA
Zdrowka dla dzieciaczkow:tak::tak::tak:Oby nic sie nie wykluło
 
LUNKA wspolczuje :-(.
Kurcze moze zobacz na necie jakie sa u ciebie jeszcze przedszkola i podzwon.Ja to dzis zrobie bo planuje Oliwke tez zapisac ale pewnoesci ze pojdzie to nie mam.To sie zobaczy w praniu.

Oliwka jeszcze spi.U mnie pochmurno sie zrobilo.
 
No to tylko pozazdrościć takiego projektu, u nas nic takiego nie ma.
No i powodzenia z kolejną próbą, teraz może wyjdzie, zawsze to juz ciut strzse dziecko, łatwiej zrozumieć i zaaklimatyzować się.
Też tak myslę, dlatego nie poddałam sie całkiem tylko dałam jej trochę czasu, tak w ogóle to moja Klaudia jest bardzo nieśmiała i to może przez to. A gmina ma ten projekt tylko dzieki naszemu wójtowi, który jest za.....ty, on jeden zrobił dla gminy przez 4 lata więcej niż trzej poprzdni razem wzieci. Kończy mu się kadencja i mam nadzieje że przejdzie bo obiecał załatwić mi robotę.

dorota tez dołączam się do życzeń z okazji rocznicy ślubu i głowa do góry wszystko będzie dobrze

Proszę napiszcie mi jak się wstawia takie ładne obrazki jak Justa
 
Ostatnia edycja:
Dorota, z okazji rocznicy, życze ci, aby się wszystko poukładało między wami :tak:

Dowikla, Odebrałam wyniki badań Niki i idę pokazać, całe szczęście mała sie dobrze czuje, mam nadzieje, że nic tam nie złapie :no: A Helnce to nie wiem co jest :no: ma stan podgorączkowy, do tego te wymioty... narzeka że ją nóżki bolą :-( No i jeszcze RTG noska msze załatwić...

Niki własnie obgryza gumowa kulkę na rogu stolika :baffled:
 
reklama
JUSTA,DOWIKLA,ORIFLAME ,MH I WIKI dziekuje za zyczenia :-).

WIKI super kolorek wyszedl .Super pokoik :-).

Oliwka wstala wiec ja pomalu bede leciala .
 
Ostatnia edycja:
Do góry