reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

jutro m jedzie po rowerek dla Oliwki,bierze ją ze sobą.
No to będzie radość, że hoho. Fajnie, że tak się udało, za helo kity to naprawde niedużo.

nie pochwalilam sie wam ze kupilam wczoraj sobie kalosze:tak::tak::tak:
No to teraz żadne wody Ci nie straszne:-)


hmmm nie
spoznilam sie 2minuty na aukcje:wściekła/y:
dzis cos popatrze jeszcze
puściłam Ci sygnał, nie słyszałaś????
Szkoda, były śłiczne, ale jak to na allegro-okazja za okazją, a Ty potrafisz znaleźć, hehe


Dziewczynki mamy na forum technologa żywienia?:szok::sorry2::sorry2:
Potrzebuję informacji w zakresie zdrowej ekologicznej żywności i żywności zmienionej genetycznie:baffled:
Jestem!
Ale w tym Ci nie pomogę bo szkoła to ładnych parę lat wstecz i raz, że info były skąpe, a dwa wszsytko sie pozmieniało.:crazy:


Witam moje kochane.
Mała jak zwykle jeszcze śpi, więc kożystam z chwili spokoju, zamiast dospac lecę do was, hihi.
Wczoraj porypany dzień miałam do końca, jak tylko przyłożyłam głowę do poduszki to mnei nie było-nie pamiętam kiedy tak miałąm. Ziewałam, że nawet Picia zaraziłam, hehe.
Słonko pięnie wychodzi, -1 i bez wiaru puki co. Musze dziś pójść do przedszkola po kartę do zgłoszenia małej. Jeszcze tylko sprawdzę, czy aby na pewno dziś juz można. Aż się boję tego wszystkiego. Oddać dziecko do przedszkola, to stres nie tylko dla malucha:no:.

Poskaczę sobie po forum może w tym czasie któraś się obudzi.
 
reklama
Witam,

my od 6 na nogach :baffled:

Heleniak marudzi, wymiotowała wczoraj wieczorem, a teraz dziaj rano :no: M juz poleciał do roboty :baffled: Na dworze mróz, wrrrr

Do d to wszystko...


Lunka, ja tez sie stersuje, cała toa sprawą z przedszkolem... Miała iść teraz, ale nawet się nie dopytuje, poczekam aż wyzdrowieje.
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczyny.
Wczoraj bylismy wszyscy w klubie.Nie mam humorku od wczoraj wieczora.Milama rozmowe z terapeutka.Poplakalam sie za wszystkie czasy.Humorku nie mam do dzis.
Dzis 3 rocznica slubu a mnie to wcale nie cieszy .I kino stoi pod nakiem zapytanie bo nie wiem czy mam ochote isc z nim do kina.Choc lepiej do kina niz na kolacje bo w kinie to sie odzywac nie musze :-D.

Widzialam ze NATALINECZKA sie nie odezwala?????NATALINECZKA pisz nam tutaj jak na USG bylo????????????????????????????????????????

witam:-) wczoraj zwolnili dwie kasjerki w trybie natychmiastowym:szok::szok::szok::szok: nie wykryły błedow tzn nie sprawdziły co nabjiaja i nie otworzyły pudełka z alkoholem i nie sprawdziły czy taki jest jaki powinien :-(troche atmosfera sie zagęscila ale to ponoc dlatego ze bardzo zle wyszedł remament i szukaj przyczyny :baffled:
Tak to niestety jest,Trzeba wszystko sparwdza.Wiec cos bo tez pracowalam jako kasjerka.

Moje dzieci śmigają po domu zrobili sobie wyścigi piszczą tak że:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled: no ale Antek się przy nich rozkręcił a miał małego mułka i szukał pozycji do 5 minutowej drzemki:sorry2:a w jego przypadku to się równa pójście spać kole 24:szok: a ja mam inne plany na wieczór i dzieci mi do tego nie są zupełnie potrzebne:dry::rofl2:
Oliwka uwielbia patrzec jak inne starsze dzieci biegaja i szaleja.Jej sie to bardzo podoba :tak:.

A moze to LUNKI cisnienie to wina cholesterolu?Mialas badany?
Bo jezeli dlugo sie utrzymuje takie podwyzszone cisnienie to to moze byc niebezpieczne

E ta, czuję, że głowa mnie rozboli, więc padam, póki nie bol, hehe, wpadnę jutro z rańca, no chyba, ze zaśpię.
Miłego wieczorku dziewczyny
Malina, oby Ci dzieciaczki planów nie popsuły wieczorem
LUNKA a nie boli cie przez to cale cisnienie ta glowa tak ostatnio non stop????????/Ja zaraz o tym pomyslalam.Moze to jest pzyczyna?.
No to tez mialaś nie za fajnie, od początku jestem w grupie ryzyka i na początku robił mi usg co wizyte i byłam spokojna , a teraz nie...... z synem jak chodzilam to tez miałam problemy od 6 miesiąca juz ytrzyma nie mogła zaczełam puchnąć i moje nogi zamieniły sie w jedn wielka ranę bieraa mi sie woda w organizmie w zastraszajacym tępie no i szpital tez mnie nie ominął , pózniej juz do porodu poszłam w czerwcu to mnie trzymali jeszze ze urodze bo miałam skurcze ale nic z tego musieli zrobic cesarkebo mialm juz wody seledynowe choć codziennie rano badali poprez pobranie przez brzuch igłą ale i tak sie momentalnie zmieniły i nie był na co czekać bo dzecko by sie udusiło no i powód cesarki to pisali zamartwica plodu.......a dwie które poroniłam to własnie miedzy 3 a 4 miesiącem dlatego sie denerwuje........
Oj masz kochana przezycia z tymi ciazami:-(.Wspolczuje i nie zazdroszcze.Ja raz poronilam przed Oliwka.Teraz tez pewnie bym miala obawy jakbym zaszla w ciaze.Ja bardzo mocno 3 mam kciuki aby wszystko bylo ok :tak:.
Kurcze normalnie jestem wkurzona. Nie mogę dostać się do ginekologa :-(
Zapisy jak na audiencję u papieża.
To jest totalna paranoja. Dali mi termin na wrzesień :-( bo nie jestem ciężarną...
Takie sa niestety terminy do ginow na NFZ :szok:.
uspałam maksa.... i mam chwilkę dla siebie, ale dosłownie chwilkę, bo musze gary pomyć i chyba za prasowanie się wziąć bo nie miałam kiedy dzsiaj:szok::szok: maks wyobraźcie sobie całyd zien marudny- wogóle nie spał- nie dało sie go uspac:no: i na spacerze w gondoli leżec za chiny ludowe nie chciał:no: wył całą drogę:dry::dry:

głowa mnie boli wrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

nie wiem czy to skok czy co:sorry2: w kadym razie dzis mam dość:baffled:

a jutro musze psa ogolić i do detysty idę:nerd::nerd::nerd: a za okna to nie wiem kiedy się wezme:eek:
Powodzenia u dentysty.A Maksio moze mial gorszy dzien.Oliwka tez ostatnio miala teakie 2 gorsze dni:crazy:.
witam Was :-):-):-)

Oliwka dzis zybciutko usnęła,przeczytałąm jej bajeczkę,już sama się codziennie domaga i usneła bez żadnego marudzenia.


Wszystkiego Najlepszego dla Helenki.buzieczki:tak::tak::tak::tak:

agunia Wszystkiego najlepszego dla męża




jutro m jedzie po rowerek dla Oliwki,bierze ją ze sobą.

znależliśmy sklep w którym zrobili promocję Hello Kitty ale się cieszę z 500zł na 319zł :tak::tak::tak::tak::tak: i dzwoniliśmy do tego sklepu zrobiliśmy rezerwację i zostawią anm do jutra.
także rowerek jest już praktycznie nasz.Oliwka się już nie może doczekać.:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:


a jak pakowąłm dziś ten stary rowerek to skubana nie chciał go oddać :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Super z tym rowerkiem wyszlo.Czekamy na fotki Oliwki i nowego rowerku :tak:.
witam wieczornie
dopeiro dotarlam
dzionek minal w miare
Weronika jednak ma katar:-( mam nadzieje ze szybko jej przejdzie

po poludniu poszlam do mamy,przyjechala siostra.posiedzialysmy,pogadlaysmy,bylo wesolo.nawet nam sie transport trafil do domu:-D

dziewczyny spia,psy nakarmine,wszytsko ogarniete

nie pochwalilam sie wam ze kupilam wczoraj sobie kalosze:tak::tak::tak:
bo do tej pory lazilam w gumofilcach swojego starego i wygladlam jak klaun bo to romiar 46 a ja nosze 39:-D:-D:-D:-D:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:

ide poczytac
Dzionek udany.
Zdrowka dla Weroniki.
Anabuba jak juz wczesniej pisalam mamy grzyba w domu tzn m go zlikwodowal jakis specjalnym srayem ale moze dalej siedziec w scianie
co do plesni w kwiatkach wykluczone bo kawiatow nie mam
a co do robakow hmmm jedyne badanie ktore lekarz zrobil pare dni temu bylo pobranie krwi nawet nie wiem co sprawdzal powiedzial tylko ze wyniki sa super

Agnes no to bedzie miala Oliwka boski rowerek az jej zazdroszcze:)))))
U mnie tez jest grzyb.Niby zlikwidowany ale ja mysle ze on i tak jest tylko go narazie nie widac ale mysle ze po jakims czasie zas wyjdzie.Moze powiec o tym lekarzowi.Moze ona serio na grzyba uczulona?????????
Wpadam na forum o nie ludzkiej porze.:-D:-D:-D:-D:-D
Dziewczynki mamy na forum technologa żywienia?:szok::sorry2::sorry2:
Potrzebuję informacji w zakresie zdrowej ekologicznej żywności i żywności zmienionej genetycznie:baffled:
chyba czas się położyć spać ,bo o 6.30 pobudka.:-D:-D:-D:-D
Dobrej nocki.:tak:
Kiedy ty spisz.Z tym zywienie nie pomoge niestety.
no no Agnes to Oliwka będzie miała super rowerek:tak:

ja też taki chce....:zawstydzona/y:


no nic idę się kapać.....
może wózek dziś przyjdzie :confused::-)
FAJNIE jakby wozek przyszedl.A od kiedy chcesz Maksia w nim wozic?Od juz?
Witam,

my od 6 na nogach :baffled:

Heleniak marudzi, wymiotowała wczoraj wieczorem, a teraz dziaj rano :no: M juz poleciał do roboty :baffled: Na dworze mróz, wrrrr

Do d to wszystko...


Lunka, ja tez sie stersuje, cała toa sprawą z przedszkolem... Miała iść teraz, ale nawet się nie dopytuje, poczekam aż wyzdrowieje.

Oj cos u was tez te chorowbsa sie skonczyc nie moga :-(.

Oliwka juz po 6 sie obudzila ale wypila mleczko i widziala jak ja leze to sobie jeszcze usnela i tak spi od godziny:tak:.Ja moze MAJKE zaraz obejze.
W planach jak narazie tylko spacer i poczta.

MILEGO DNIA.
 
Ni ebędę przeklinać, więc zostaje mi tylko popłakać. Od 1 marca były zapisy do Stokrotki-najlepsze przedszkole w mieście, w dodatku pod nosem . Fajnie kuźwa, że podali ta info, bo jak zadzwoniłma przed chwilką to się dowiedzialam, ze nie mam juz miejsc!!!!! Jestem załamana, całą reszta to G. nawet nie wiem, do jakiego teraz uderzyć. Cholera jasne, gadybym obudziła się w poniedziałek była by przyjeta, bo kolejnść zgłoszen sie liczyla, a nie inne głupoty.
 
Witam i ja
Dominik juz wyprawinony do szkoly a dziewczynki jeszcze spia,wiec ja tez zaraz lece do wyrka:tak::tak::tak:
Ale tu ostatnio pustki,czyzby przez ta nowa szate forum:confused::baffled:

Pogoda u mnie jakas nijaka:baffled:Ale dobrze ze juz tak nie wieje.Szkoda tylko ze nie ma sloneczka:-(
 
Ni ebędę przeklinać, więc zostaje mi tylko popłakać. Od 1 marca były zapisy do Stokrotki-najlepsze przedszkole w mieście, w dodatku pod nosem . Fajnie kuźwa, że podali ta info, bo jak zadzwoniłma przed chwilką to się dowiedzialam, ze nie mam juz miejsc!!!!! Jestem załamana, całą reszta to G. nawet nie wiem, do jakiego teraz uderzyć. Cholera jasne, gadybym obudziła się w poniedziałek była by przyjeta, bo kolejnść zgłoszen sie liczyla, a nie inne głupoty.

O kurcze, ale kicha :no: U mnie ponoć jest nacisk, żeby wszystkie dzieci do przedszkola przyjąć... Zobaczymy jak to wyjdzie, bo ja niepracująca przecież...

A ja zapisałam, dziewczyny do lekarza :tak: Ale dopiero na 14 :baffled:

U mnie pikne słoneczko, narazie na minusie temperatra
 
...

kazda kobieta na tabsy moze reagowac inaczej
np Diana jest bardziej na tradzik i risna po niej piersi(kolezanka je bierzez dlugo),ale dziala tez anty
ja na pocztaku dobrze sie czulam,cera mi sie poprawial,ale po roku spadlo mi libido wiec byla podwoojna antykoncepcja:rofl2:
i zaczelam zbierac wode

ale sa dziewczynyktore dobrze reaguja
gin musi Ci dobrac odpiwednie
pamietaj zeby najpierw sie upomniec o badania.te podstawowe,usg,do tego proby watrobowe koniecznie

bedzie musial sie dostowac
jak Cie kocha to zrozumie
poza tym przy tabsach masz sex bez stresu,niepotrzebnych nerwowo itd
mysle ze to akurat do niego przemowi:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
jedyny minus ze trzeba o nich pamietac:baffled:

a ja dzis tez taka spiaca i w ogole a moje dzieci rozdraznione ale chyba przez waitr
a do tego pelnia wiec sni mi sie glupoty
a moja kotka sie rajcuje juz
malpa jedna!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Paweł na pewno sie dostosujee bo na poczatku naszej znajomości był za tabletkami tylko wtedy nie chciałm ich brać bo chciałam mieć dzieci, w rodzinie mam dziewczynę która brała tabletki i już ok 5 lat stara się o dziecko, zachodziła w ciążę ale traciła ją i teraz musi się leczyć i nie wiadomo z jakim skutkiem. Ale teraz jak się przyzwyczaił do przerywanego to inaczej to wygląda, ale ja zawsze stawiam na swoim:-) Z pamiętaniem o tabletkach w moim przypadku nie będzie problemu bo mam dobrą pamięć a jak by co to są przypomnienia w tel

witam w środę.
Ładne słoneczko za oknem ,ciekawe jaka temperatura?
miłego dnia.
U mnie na minusie

Ni ebędę przeklinać, więc zostaje mi tylko popłakać. Od 1 marca były zapisy do Stokrotki-najlepsze przedszkole w mieście, w dodatku pod nosem . Fajnie kuźwa, że podali ta info, bo jak zadzwoniłma przed chwilką to się dowiedzialam, ze nie mam juz miejsc!!!!! Jestem załamana, całą reszta to G. nawet nie wiem, do jakiego teraz uderzyć. Cholera jasne, gadybym obudziła się w poniedziałek była by przyjeta, bo kolejnść zgłoszen sie liczyla, a nie inne głupoty.
U nas przedszkole działa juz drugi rok z projektu unijnego płaci się za nie 10 zł na miesiąc i nigdy nie było tak że kogoś nie przyjmą bo nie ma miejsc ale to może dlatego że mieszkam w małej miejscowości, na pewno inaczej jest w duzych miastach. Moja Klaudia pochodziła miesiąc i już potem jej nie puszczałam. Cały miesiąc płakała że mi się coś robiło, panie mówiły że wszystkie dzieci tak mają więc miesiąc wytrzymałam ale więcej nie dałam rady. Teraz próbę zrobimy na wiosnę.
 
Jestem załamana. Obdzwoniłam wszystkie znane mi przedszkolanki, żadna nie mam tam nikogo znajomego. No poćwiartuję się zaraz. A mięliśmy iść pierwszego razem z P, tylko, że porąbały mi się daty i że to wczoraj niby, a wczoraj wiatrzycho jak ... i P do 18 więc chciałam pójść dziś, najpierw zadzwoniłam i kicha w maślanie!
 
reklama
U mnie w przedszkolach sa miejsca a szczegolnie w tych prywatnych:tak::tak::tak:
Jak Dominika zapisywalam to tez bylam niepracujaca i nie bylo zadnego problemu,a zapisaywalam Go jakos w wakacje i od wrzesnia juz szedł:tak::tak::tak:
Za to z tego co slyszalam to w zlobkach lista miejsc rezerwowych liczy sobie 200 osb:szok::szok::szok:

MH
Obydwom dziewczynkom cos dolega:confused:Bidulki

LUNKA
A nie moga malej wpisac chociaz na liste rezerwowych:confused:Czesto jest tak ze rodzice zapisuja dzieci do przedszkola a ktores z Nich nie przychodzi od wrzesnia
 
Do góry