reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

No Dorotko, z takim zoomem ( przybliżeniem) to Cię jeszcze nie widziałam.:-D:-D:-D Powiem ci , że do twarzy Ci w tych króciutkich włoskach, poważniej wyglądasz i taka cieplutka mamusina buźka.:tak::tak::tak:. A Oliwka jak zwykle zainteresowana co to.:-D

As
ja wierzę , że wszystko będzie ok. Trzymam kciuki za dobre wyniki.

Toż to się Kamila nadziała.
 
reklama
Dorotka,nowa fryzurka ,bardzo ładnie w któtkich włoskach wygladasz ,pasują ci:tak:

As dobrze,ze sie wyjaśniło z kAMILA ,NIE MA O CZYM GADAĆ,Widzę ,ze tacie humor sie poprawił,troche wiatru w zagle dostał,ale to dobrze nadzieja i chęć do zycia to połowa sukcesu:tak:
A z Kubusiem to sama wiesz co robić najlepiej:tak:

Dziewczyny dziekiz komplementy ,nie pamietam kiedy tylr na raz dostałam:zawstydzona/y:

Mamita 20 kilos schudłam w 5 miesiecy ,5 nieduzych posiłków dziennie siłownia 3 razy w tygodniu i aerobic 2 razy ,ale czasmi rzadziej ,najbardziej lubie siłownie ,zawsze godzinke jeżdze na rowerku około 20 km.a potem rózne ćwiczenia na poszczególne partie ciała:tak:Po 2 godzinach jestem jak detka:-DJakbyś miała pyt.to pisz.

Moi rodzice pojechali na to wesele,a pogoda dziadowska śnieg ,mróz,a wzieli samochód brata i sie troszke martwie ,bo tato nim bardzo rzadko jeżdzi:nerd:
 
Dzieki dziewczyny za komplementy :-).
MADZIULA ja musze pozniej poszukac twje zdjecie co wczoraj dalas bo nie wiedzialam.

My po 2 sniadaniu.Tzn ja hihih.Zaraz sie zbieramy i idziemy do urzedu.Brat zdjecia sobie che do dowodu zrobic i do sklepu idziemy i na poczte.U mnie troche zimno wiec musze Oliwke bardziej ubrac .
Pozniej zajze.
 
ellooo

Witam z rana:-D
Laura wcina sniadanko a ja zdazylam umyc wloski
No i udalo mi sie zdobyc numer do kumpeli i juz ugadalam sie na wieczorne pogaduchy przez telefon :))

Luna fajne zaproszenie:-D:-D:-D
As dobre wiadomosci z rana dla mnie to kopniak na spedzenie fajnego dnia :))A Kamila sama sobie szkodzila wiec ciesze sie ze tak sprawa stoi a raczej laska lezy:-DWidze ze tata ma dobre towarzystwo:-)
Justyna fajnie ze spotkanko sie udalo:tak:A dlaczego do Warszawy tam jest tak tlocznie nie lubie takich miejsc:baffled:W wakacje to sama bede w PL tzn w lipcu to chetnie bym sie z Wami spotkala:sorry2:
Oriflame myslisz o nowym kolorku? A robilas balejage? moze teraz szczel sobie dwa kolorki;-)
Anabuba co do siatki i tych rynien bedziecie musieli je wymieniac czy da sie z tym zyc? Ile kosztuja takie alby?
Dorota widze nowa krotka fryzurka a mialas kiedys dlugie wlosy?Czy zawsze czulas sie dobrze w krociutkich?
 
My wlasnie zjadlysmy sniadanko i dziewczynki siedza i ogladaja bajki na mini-mini:tak::tak::tak:
Juz ktorys dzien z rzedu same wolaja o bajki:-);-)
Po Majce poszla do wyrka i dziewczynki daly mi polezec do 10:tak::tak::tak:

DOROTA
Super Tobie w tej fryzurce:tak::tak::tak:

JUSTA
Fajnie ze spotkanko sie udalo:tak::tak::tak:Az Wam zazdroszcze:tak::tak::tak:Moze do Poznania tez sie wybierasz:confused:;-)

ANABUBKA
No wlasnie bo Ty masz w maju komunie:tak::tak::tak:
Oj wydatkow to wspolczuje
 
Justyna fajnie ze spotkanko sie udalo:tak:A dlaczego do Warszawy tam jest tak tlocznie nie lubie takich miejsc:baffled:W wakacje to sama bede w PL tzn w lipcu to chetnie bym sie z Wami spotkala:sorry2:


JUSTA
Fajnie ze spotkanko sie udalo:tak::tak::tak:Az Wam zazdroszcze:tak::tak::tak:Moze do Poznania tez sie wybierasz:confused:;-)

pociągiem do okoła Polski.:rolleyes2::rolleyes2::rolleyes2: Dowikla jak wygram w totka ( tylko najpierw muszę zacząć puszczać - nie się a go:-p:-p:-p) to na pewno.:tak::tak::-p:-p:-p
 
ellooo
...
Oriflame myslisz o nowym kolorku? A robilas balejage? moze teraz szczel sobie dwa kolorki;-)
...
Obecnie mam ciemne włosy i boje się że balejaz by mi nie wyszedł ale chciałabym bardzo.

Dziewczyny ja jestem jeszcze tylko chwile. P za 1,5 godz. wraca z pracy i jedziemy do znajomych a jeszcze muszę dom trochę ogarnąć i włosy umyc bo wyglądam jak kopciuszek:-D
 
reklama
Dorotko dowodów w postaci fotek brak.:baffled::sorry2:

Bubka nie mam pojęcia czy post wyskakuje bez odświeżania :no:, bo ja latam po wszystkich stronach:sorry2:. Lampka fakt, mała:dry:. W subskrycji sama się jeszcze nie łapię co i jak. U mnie normalnie bez tego nieprzeczytany wątek jest wytłuszczony.:tak:

A do Wawki chętnie wpadnę , ale jak się cieplutko zrobi.:tak:
Ja też zapraszam do siebie ,to blisko Wawki :tak:;-):-):-)

No i nadrobiłam. Dzisiaj jestem tylko do południa bo potem jedziemy do kolegi P. Powiem Wam że wczoraj mój mąż mnie zaskoczył. Na wieczór dzieci spały i zebrało go na amory, no to dobra zaczeliśmy na żywca i po jakimś czasie ja go prosze żeby założył gumkę, zrobił to bez żadnych sprzeciwów i widać było że było mu dobrze jak nigdy. Po wszystkim pytam go czy nie lepiej by było tak zawsze a on się pyta kiedy ide do lekarza po tabsy i już mam z głowy. Sprawa sama się rozwiązała.:-):-):-):-):-):-):-):-):-)
super :tak:

Witam piątkowo:happy2:
jak mnie zaraz jasny szlag nie trafi to bedzie cud:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
od godziny 8.30 czytam nasz wątek w między czasie mnie 3 razy wywaliło 2 razy zaznacałam cytaty a tu d*** blada najpierw pokazują mi sie jakieś cytaty których nie zaznaczałam mało tego nie wiem nawet skąd one:szok::szok::szok::szok::szok:zy to nasze??????????????normalnie miałam dośc w pewnym momencie i już miałam wyłączyć kompa:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
do tego krzyż mnie napiernicza tak że:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: od 4.30 spać nie mogłam @ nadchodzi wielkimi krokami:baffled: Antek nie śpi od 5.10 obudził się wyspany i nie chciał już zasnąć Adam nie śpi od 5.20 wyspany czytał książkę i słuchał muzyki ale tak głośno że musiałm iść go uciszać :sorry2:Pietruszka obudził sie z bólem gardła i mega katarem:sorry2: rano śnieg walił jak diabli na termometrze było -6 ale już wyszło słonko:tak: mam nadzieję że Anabubka ma dobre konszachty z tymi ptaszkami i faktycznie ta wiosna nadejdzie na wiosnę:-D
MH super że Helence lepiej mam nadzieję że ząbek Nikusi się przebije i ty to napewno na cycu szybko zauważysz :-pa o 7 w sklepie :szok:no ty lepsza ode mnie jesteś:dry:
Lunka koty kotki i inne gady to nie dla mnie jak by mi tak siknął w chałpie to bym miała chyba chodnik w przedpokoju :-pale o piesku to marzę:tak:ale najpierw domek z ogródkiem:-D
Justyś ale miałyście fajnie z tym spotkaniem :tak::tak::tak::tak::tak:a że ty młoda no wiadomo 18 :tak:no my matki wielodzietne tak mamy co dziecko to owszem pare kilo do przodu:sorry2:ale pare lat do tyłu taki naturalny botoks :-D:-D:-D:-D:-D:-D
Agnes 150 za wyrwanie zęba:szok: zdzierstwo jakich mało:szok::szok::szok::szok::szok::szok: u nas na pogotowiu dentystycznym mniej sobie życzą :sorry2:
Mamitka zdrówka i powodzenia przy szpiegach z mopsu :tak:
AS powielam pytanie jak tata????????????????????
Dorota coś od ciebie chciałam ale bij zabij nie pamiętam:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2: jak sobie prypomnę to zapytam :tak:
a Lunka ta laska na NK to jakaś nawiedzona :szok::szok::szok::szok::szok: ale ja tez dostałam wiadomość na NK od mojego ex męża dziewczyny przeszłej chyba jak wnioskuję :sorry2: ale jak ona mnie znalazła na NK i ogólnie ja mam inne nazwisko niż on więc nie wiem :baffled: a zresztą co mnie jego sprawy interesują i to czy ona z nim jest czy nie czy go kocha czy nie :dry::dry::dry::dry::dry::dry::dry: ja nie wiem czy laski mają taką sieczkę w mózgu że myślą że ja sie interesuje jego życiem albo będę ją godzić z nim :szok::sorry2:
a ORiflame no nie ma to jak mężuś sam na coś wpadnie :-p:-D:-D:-D:-D:-D
wiem że coś jeszcze chciałam ale przez to wylogowywanie itp nie pamiętam co czytałam :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Malinka no niezły początek dnia :szok::szok::szok::szok:

2e6a8sl.jpg


1zgn6f.jpg


Tylko sie prosze nie smiac.Z oliwka zdjecie malo wyrazne bo sie ruszala.
ślicznie Ci w tych włoskach :tak:

Dorotka,nowa fryzurka ,bardzo ładnie w któtkich włoskach wygladasz ,pasują ci:tak:

As dobrze,ze sie wyjaśniło z kAMILA ,NIE MA O CZYM GADAĆ,Widzę ,ze tacie humor sie poprawił,troche wiatru w zagle dostał,ale to dobrze nadzieja i chęć do zycia to połowa sukcesu:tak:
A z Kubusiem to sama wiesz co robić najlepiej:tak:

Dziewczyny dziekiz komplementy ,nie pamietam kiedy tylr na raz dostałam:zawstydzona/y:

Mamita 20 kilos schudłam w 5 miesiecy ,5 nieduzych posiłków dziennie siłownia 3 razy w tygodniu i aerobic 2 razy ,ale czasmi rzadziej ,najbardziej lubie siłownie ,zawsze godzinke jeżdze na rowerku około 20 km.a potem rózne ćwiczenia na poszczególne partie ciała:tak:Po 2 godzinach jestem jak detka:-DJakbyś miała pyt.to pisz.

Moi rodzice pojechali na to wesele,a pogoda dziadowska śnieg ,mróz,a wzieli samochód brata i sie troszke martwie ,bo tato nim bardzo rzadko jeżdzi:nerd:
Madziula ja to Cię podziwiam za samozaparcie a wyglądasz naprawdę super .

ellooo

Witam z rana:-D
Laura wcina sniadanko a ja zdazylam umyc wloski
No i udalo mi sie zdobyc numer do kumpeli i juz ugadalam sie na wieczorne pogaduchy przez telefon :))

Luna fajne zaproszenie:-D:-D:-D
As dobre wiadomosci z rana dla mnie to kopniak na spedzenie fajnego dnia :))A Kamila sama sobie szkodzila wiec ciesze sie ze tak sprawa stoi a raczej laska lezy:-DWidze ze tata ma dobre towarzystwo:-)

No tata miał fajne towarzystwo.
wypisali go na przepustkę do domu,bo znów tomograf nie działa.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

OGŁOSZENIE :dry:

A propo spotkań...

Wszystkie mamuśki zapraszam na zajrzenie do swoich wątków regionalnych.:tak::tak::tak: Tutaj https://www.babyboom.pl/forum/mamy-...min-ogloszenia-moderatorow-37533/#post5106434 admin wyjaśnia co i jak. :-)Pytania jak i zapisy dotyczące ogłoszenia kierujcie do swoich moderatorów wątków regionalnych.:tak::tak::tak:
Jakie wątki regionalne?
O co w tym chodzi?
Ja jestem tylko na tym wątku na rocznik 2002 :baffled::baffled:

Wróciłam z e szkoły z młodym.
No i oczom nie wierzyłam jak go dziś zobaczyłam.
Dostał znaczek WZOROWEGO UCZNIA za ten tydzień.:szok::szok::-):-):-):-)
Czekał na mnie z panią w szatni,żeby pani go osobiście pochwaliła - cwaniak :-D:-D:-D:-D
Pani go pochwaliła,puściła mi oczko i powiedziała,że Kubuś zasłużył na super nagrodę.:tak::happy2::happy2:
Od razu w drodze powrotnej odwiedziliśmy Marcpol i wyszedł z kolejną książką ze sklepu.
Oj jak się cieszy :-):-)
I o dziwo --dziś wcale nie ryczy :baffled: hurra !!!
 
Do góry