reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy w danii

reklama
dzięki friggia1985 . Byłam raz u położnej ale to był 14 tydzień więc był tylko wywiad i próba słuchania serduszka, bez metra hehe. Następna wizyta u położnej 8 maj, teraz już się nastawie tylko na metr :-D Miłego dnia. U nas słonko ładnie świeci
 
justynaj lozeczko kupione, ale nie chcemy jeszcze skrecac. Torba do szpitala tez nie spakowana, ale dzis polozna mi powiedziala, ze mam zabrac tylko to, co ja uwazam za potrzebne, bo oni dl amnie i dla dziecka wszystko beda miec, wiec moge sobie zabrac cos do czytania, jakas muzyke, ubranka dla dzieck ai i dla siebie na wyjscie jakies przekaski jak bym chciala i tyle :tak: Jesli wszystko bedzie ok, to po 4-6 godz wroce do domu, wiec nie ma co sie obladowywac jak na wyprawe.

friggia, herbata niestety te nieprzespane noce to uroki niemowlectwa ;-) ale pewnie juz niedlugo to sie unormuje. Ciekawe jakich potraw sprobuja Wasze maluszki na Wielkanoc, chyba w tym wieku wybor jeszcze niewielki? Ja juz nie pamietam, co i kiedy sie wprowadza, bede musial sobie to odsiwezyc.

anansie super, ze wszystko z Wami w porzadku po porodzie :-D jeszcze raz gratulujemy no i wszystkiego naj naj naj dla coreczki. ALe jej prezent zrobilas na urodzinki :-D

ianka mnie z kolei ubawila wizyta u poloznej - zapytala, czy aby na pewno cwicze, wiec jej powiedzialam, ze mam duzo ruchu, codzieniie 1-2 godz spaceru i to z corka, ktora przeciez wymaga np noszenia, posadzania itd, raz w tygodniu basen, ale ona powiedziala, ze to sie do aktywnosci fizycznej nie zalicza i ze oprocz tych spacerow z dzieckiem powinnm jeszcze cwiczyc i najlepij biegac i jezdzic na rowerze :-Dale jestem z wizyty w miare zadowolona, choc podejscie faktycznie zpelnie inne niz w Pl. Jak spytalam, co bedzie , jesli tym razem porod rozegra sie bardzo szybko i nie zdaze dos zpitala, a ona na to, ze jak natura tak to rozwiaze, to przeciez zaden problem, dziecko wyjdzie i po sprawie, a ze w domu, bez pomocy medycznej, to nic, bo przeciez to naturalny proces i oni po prostu wysla mi w takim wypadku karetke :tak: no coz :-D na szczescie mnei to nie martwi, ale bawi. Bed emiec jeszcze usg, ale tylko przez pochwe, zeby zobaczyc czy lozysko nie jest nisko. Usg w przyszly piatek, a kolejna wizyta u poloznej za 2 tyg.

Musze leciec, bo Luska zjadla kolacje i domaga sie uwagi ;-) buzka
 

hello :) ja dzisiaj już składam Wam życzenia bo nie będę miała już czasu zajrzeć do Was aż do po świętach.. jutro przyjeżdża rodzina i jeszcze sporo do zrobienia mam w domu.. o przygotowaniu jedzenia już nie mówię, bo nawet planów jeszcze nie mam.. no ale miejmy nadzieję że jakoś się uda... tak więc:



Życzę Wam zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych,
pełnych wiary, nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego Alleluja.




 
Kochane ja tylko na chwilke zlozyc Wam zycznia:tak:


Niech czas Wielkanocny utrzyma nasze marzenia w mocy
i żeby wszystkie życzenia okazały się do spełnienia
i aby nie zabrakło nam wzajemnej życzliwości
abyśmy przez życie kroczyli w ludzkiej godności
i niech symbol Boskiego odrodzenia był
i dla nas celem do spełnienia.
Wesołych Świąt.

buziaki Mamuski
 


Najserdeczniejsze życzenia zdrowych,
radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy,
smacznego jajka, mokrego dyngusa,
a także odpoczynku w rodzinnym gronie.
Niech każdy z nas wykorzysta ten czas jak najlepiej.

 
reklama
Do góry