reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy w Holandii

reklama
Ja rodziła dwa razy SN bez znieczulenia. Pierwszy poród ciut za wcześnie (36tc, AMC Amsterdam) i zero komplikacji, drugi kilka dni po terminie (40,3tc, Hoofdorp) i po kilku godzinach wyszliśmy do domu. Nie wyobrażam sobie CC na życzenie. Po porodzie SN lepiej się chociażby dzieckiem zająć, szybciej pochodzi sie do pełnej sprawności.
Książeczki ciąży nigdy nie miałam. Dostawałam zdjęcia usg, wyniki badań na kartkach i do teczki swojej chowałam.
 
Ręce mi wpychali we troje non stop niby masaż szyjki ... uciskanie brzucha ... i reszty nie stety sama nie moge sie domyslic co słownik zamienił nie wiem dlaczego tak mi zmienia
Fakt faktem że wyciągnięty na siłę byl mały w drastyczny sposób i za pozno było na cc ale gdyby ktos madry zrobil np usg byc moze nie mialabym traumy i problemow do dzis bo od 7 rano do 21;50 to masa czasu ...
 
Jagodka :(

Lilla my
świetnie że tak sprawnie porody przeszłaś zazdroszcze szczerze ... i najwazniejsze ze bylas sptawna z Wami wszystko ok bylo po porodzie .... Oby jazd a ż nas miała takie doświadczenia .
Myślę że jeśli byś była choć może byłaś tak rozszarpana jak ja 12 cm od krocza przez pół odbytu i ponad 20 szwów tylko zewnętrznych ... to nawet jak bym była herosem to niestety tylko Zwykła kobieta która bardzo się starała zajmować dzieckiem w pierwszych chwilach a do 3 miesiąca po porodzie sama wymagała opieki bo co chciałam się ruszyć non stop na nowo pekalam
 
Jagodka :(

Lilla my
świetnie że tak sprawnie porody przeszłaś zazdroszcze szczerze ... i najwazniejsze ze bylas sptawna z Wami wszystko ok bylo po porodzie .... Oby jazd a ż nas miała takie doświadczenia .
Myślę że jeśli byś była choć może byłaś tak rozszarpana jak ja 12 cm od krocza przez pół odbytu i ponad 20 szwów tylko zewnętrznych ... to nawet jak bym była herosem to niestety tylko Zwykła kobieta która bardzo się starała zajmować dzieckiem w pierwszych chwilach a do 3 miesiąca po porodzie sama wymagała opieki bo co chciałam się ruszyć non stop na nowo pekalam
Kochana, myślę że sporo przeszłaś i nie zazdroszczę. Wierzę, że więcej jest porodów podobnych do mojego.
W wypowiedzi chodziło mi o to, że po porodzie SN statystycznie szybciej dochodzi się do siebie niż po CC.
 
Kochana, myślę że sporo przeszłaś i nie zazdroszczę. Wierzę, że więcej jest porodów podobnych do mojego.
W wypowiedzi chodziło mi o to, że po porodzie SN statystycznie szybciej dochodzi się do siebie niż po CC.


Bo tak jest właśnie jak piszesz i oby Każda z nas takie porody miała i cieszyła się maluszkiem:)

Spokojnej nocy w te upały ...
 
Witam dziewczyny właśnie zaczęłam urlop macierzyński 6 tygodni do porodu . Siedzę i myślę jak to możliwe że tak mało zostało . .[emoji4] jestem.bardzo ciekawa jak to będzie jest to moje pierwsze dziecko i uwierzcie że nie mogę w to uwierzyć że to się niedługo wydarzy. Moje życie zmieni się o 180 stopni. No ale tak i jest etap życia [emoji108] na szczęście ostatnie upalne dni przed nami [emoji274][emoji29] marzę o tym żeby moja córeczka była zdrowa a resztę jakoś będzie . Miłego dnia dziewczyny
 
reklama
Napewno bedzie wszystko dobrze,jak malutka nazywacie?dajecie polskie imie?u nas byl troche ciężki wybór z imieniem zeby jednak tutaj tez sie jakos wymawialo..;)uczeszczasz lub uczeszczalas do szkoly rodzenia?czy poprostu co ma byc to bedzie?pozdrawiam
 
Do góry