reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy w wieku 18-20 lat ;)

reklama
Eh i znowu wątek umiera nim na dobre sie rozkrecil :/

mhsvi09kphw83ntm.png
 
Właśnie zastanawialam sie czemu tu taka cisza :)

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie wiem czy to przez brak czasu czy jest nas tu tak malo, ale fajnie by bylo pogadac tez z kims w zblizonym wieku [emoji5] Chociaz uwielbiam dziewczyny ze swojego watku wrzesniowek to nie zmienia faktu, ze jestem tam najmlodsza [emoji1]

mhsvi09kphw83ntm.png
 
No ja malo sie udzielam nawet w temacie mam z czerwca 2018, ale nie bardzo mam czas.. praca, szkola a teraz jeszcze spie w kazdej wolnej chwili :) tez brakuje mi kogos w zblizonym wieku do pogadania :)

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak wasze maluchy?I jak nocka?
Aleks od jakiegoś tygodnia śpi tylko z nami bo musi mieć mamusię koło siebie ehhh..skok rozwojowy
 
@Madziołek. odkąd ci tu napisałam, ze nie przespalam 5 godzin ciągiem to mi dziecko zaczelo spac po 7-8 godzin bez przerwy :D Ostatnio zasnal co prawda dosc pozno, bo o 23;30, ale spal bez przerwy do 7, zjadl mleczko i znowu do 9;30 :D A ile twoj maluch ma tak wgl? [emoji4]
@agata.a ja w sumie teraz zajmuje sie "tylko" domem i synciem, wiec chwila czasu na naskrobanie posta jak spi sie czasem znajdzie, chociaz czasem trzeba na raty [emoji1]
@daruska halo, halo odezwij sie, zalozylas watek i nam zniknelas [emoji1][emoji1]

mhsvi09kphw83ntm.png
 
Ja po wczorajszej wizycie u gin dostalam zwolnienie, zaczal sie 12 tydzien :) wiec od dzis lenistwo ;)

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry