reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

Hej hej widzę że my na 2 wspólnych wątkach jesteśmy [emoji6]. Mój młody skończy teraz 8 w kwietniu [emoji3] i też jak narazie nic.
 
reklama
A ja mam jeszcze pytanko Mamuś które troszkę dłużej się starały kiedy tu ginekolodzy dają skierowania na badania np. hormony gdy nie wychodzi i są jakieś badania co prywatnie trzeba zrobić?
Pozdrawiam Miłego Dzionka
 
Natalia rodzilam 2 lata temu i placilam do momentu zakonczenia ciazy, na karenz juz nie placilam.

Miska witaj w naszym gronie, osratnio coraz częściej slysze, ze kobiety starajac się o drugie dziecko maja z tym problem. Mam 2letniego synka i juz cos tam myslimy o rodzenstwie dla niego, ale przed nami jeszcze pewne wydarzenie i dopiero po nim zaczniemy "pracowac" tym razem juz na luzie bo zawsze to inaczej jak juz mamy potomka. Życzę powodzenia, bylas w tej sprawie u lekarza ?
 
Agu jak my mielismy problemy to po pol roku od strarania sie lekarz ginekolog wyslal mnie na takie podstawowe badania bo tym kontem, wyszly ok i powoedzial ze dopiero jak minie rok od tego czasu moze mowic o niepłodności nie mylic z bezplodnoscia. Na szczęście po 8 miesiacach się udalo.
 
Natalia rodzilam 2 lata temu i placilam do momentu zakonczenia ciazy, na karenz juz nie placilam.

Miska witaj w naszym gronie, osratnio coraz częściej slysze, ze kobiety starajac się o drugie dziecko maja z tym problem. Mam 2letniego synka i juz cos tam myslimy o rodzenstwie dla niego, ale przed nami jeszcze pewne wydarzenie i dopiero po nim zaczniemy "pracowac" tym razem juz na luzie bo zawsze to inaczej jak juz mamy potomka. Życzę powodzenia, bylas w tej sprawie u lekarza ?
Dziękuje. [emoji4] No my już ok 2 lata się ,, staramy" Tylko wcześniej to tak właśnie na luzie, bez spiny no ale teraz to już od jakiegoś pół roku to mam schize... Nie tutaj nie byłam , dałam sobie czas jeszcze jeden cykl jak się nie uda to wybiorę się w PL do lekarza bo w At to nie wiem jak się za to zabrać.
 
Dziękuje. [emoji4] No my już ok 2 lata się ,, staramy" Tylko wcześniej to tak właśnie na luzie, bez spiny no ale teraz to już od jakiegoś pół roku to mam schize... Nie tutaj nie byłam , dałam sobie czas jeszcze jeden cykl jak się nie uda to wybiorę się w PL do lekarza bo w At to nie wiem jak się za to zabrać.
Mieszkasz w Wiedniu lub w okolicy? Wystarczy zadzwonic do polskojezycznego ginekologa jeli nie znasz jezyka i on juz Cie pokieruje.
 
Agu jak my mielismy problemy to po pol roku od strarania sie lekarz ginekolog wyslal mnie na takie podstawowe badania bo tym kontem, wyszly ok i powoedzial ze dopiero jak minie rok od tego czasu moze mowic o niepłodności nie mylic z bezplodnoscia. Na szczęście po 8 miesiacach się udalo.
Dziękuję no teraz nam minęło pół roku teraz będzie 7 miesiąc z tym że na razie zawiesilismy staranka bo muszę usunąć kamienia z nerki i wtedy działamy [emoji3]ale tak zawczasu chciałam się dowiedzieć czy jest sens iść wcześniej bo miałam tu tylko cytologie robiona i to wszystko i kazał nam działać [emoji3]
 
reklama
No i jeszcze jedno pytanie kochanie mamusie jak się jest tu zameldowanym na stałe i tu się rodzi czy trzeba pobierać jakieś papierki z urzędów w Polsce ?
 
Do góry