reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

reklama
U mnie w pon w 32tyg bylo 2000g lekarz stwierdzil ze duza nie bedzie ;) Dziewczyny a jak u was z waga? Bo lekarz stwierdzil ze moglabym jeszcze przytyc a waga albo stoi w miejscu albo troche spada.
 
U mnie dinhof powiedziała ze mała będzie miała przy porodzie 3-3,5 kg
A co do mojej wagi to podobno idealnie jak z książki wzięte :p
 
Ja nadal 61 kg ;) po drodze swieta u.mamusi hehe.moze duzo nie przytyje;) mi cos napisal w mkp wzrost/duze dziecko i nie wiem o co chodzi bo dopiero jak jechalam do domu to zobaczylam ale wszystko jest ok. Jak zawsze bryka tak teraz na usg.nawet.nie drgla ;) a jak wyszlam to szalala.;)
 
reklama
To ja w ksiazeczce nic nie mam wpisane. On tylko wpisuje wyniki badan cisnienie i wage. Moja wieczorem jak chce isc spac to daje popalic ;)
 
Do góry