reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

reklama
Jak Elizka była taka mała to dawalam jej zgnieciony czosnek w gazie koło poduszki i też pomagało :) najważniejsze wyciągać smary żeby nie zdążył na gardło zejść. Do tej pory Elizce tak robię tzn. Ona sobie sama odkurzaczem wyciąga i ma zabawę i katar trwa za zwyczaj 3 - 4 dni do tego maść aromaktiv, olejek kamforowy na stopy i działa. U nas jest taki problem ze moje dziecko żadnego lekarstwa nie weźmie bo od razu się naciaga i wymiotuje, każdy syrop czy lek muszę w jedzeniu podawać żeby się nie kapla bo masakra jest. Muszę walczyć innymi sposobami z chorobami :)

Napisane na HTC Desire 626G dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
No tak najlepiej wlasnie wszystko w noska wyciagnac . ale moja mala to nie da sobie. Kreci sie wierci jest krzyk i placz
Na spiaco jedynie cos tam wyciagne czasem.
 
No nam też ciężko idzie wyciąganie, ale co zrobić:/
w każdym razie dzięki za rady dziewczyny! Jeszcze w ciąży trochę tutaj coś pisałam, a jak mały się pojawił to jakoś tak to odeszło na bok. Pewne jednak jest to, że tutaj zawsze fajnie zawsze doradzicie :)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
mkarolka uważaj na nasiben bo lubi podrażniać śluzówke i tylko max 7 dni bo potem skutek będzie odwrotny :(
Zakraplaj sola albo woda morska, inhaluj, nawilzaj powietrze i odciagaj do uczucia ulgi, w sensie do poki leci. Nic na siłe. Też smarowałam baby lufem, ale tylko dlatego, że gardło było nie zaczerwienione. Inaczej też może podrażnić. No i poprostu przetrwaj. My po dokładnie 14 dniach już bez kataru....uff...

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Dziewczyny nosidelko Fräulein Hübsch zrobilo sie dla nas za male. Chuste uzywam ale potrzebuje tez cos na szybko bo moj czesto tylko tak da sie uspokoic. Boje sie wziac wiekszy rozmiar bo Jonathan ma dopiero 4,5 miesiaca. Na razie uzywam Marsupi. Nie wiem czy jest ok. Nozki dobrze ulozone. Plecki niby tez ale nie jak w Fräulein Hübsch. Polecicie mi jakies nosidelko? Co myslicie o Kokadi?

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Happy kokadi nie ma pełnej regulacji panelu niestety. Jeśli chcesz dam Ci przymierzyć Fidelle, tutaj panel nie tylko na szerokość, ale też na wysokość można regulować :)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry