reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bath, Bristol i okolic

reklama
Dzięki Wam wielkie za miłe powitanie:-)

Pianka ja w pierwszej ciąży im dalej tym gorzej z tym spaniem było ale na początku też chodziłam po ścianach, gorzej że wtedy mogłam sobie pozwolić a teraz nie za bardzo;-)

Ja lutowa mama 2011, mam nadzieję że w 2013 marcówką zostanę:-)

Alex współczuje pakowania, ja na samą myśl dreszczy dostaje po ostatniej przeprowadzce.
Mam nadzieję, że pójdzie szybciej niż myśli, dobrze myślę że w Polsce jesteście samochodem i będziecie wracać do uk? Jak Twoje Dzieciaczki znoszą tak długą podróż???

Pianka zdjęcia super!!! Śliczne masz Dzieciaczki:-)
Dobrze wiedzieć, że mam fotografa maluszków tuż pod nosem;-)
Tylko przeczytaj sobie stronkę powitalną bo Ci się słowa trochę poprzestawiały w pierwszym zdaniu
Mam nadzieję, że nie będziesz mi miała za złe tej uwagi.
 
Noooooooo fajne zdjeciowki, naprawde. I dzieciaczki Twoje ladniutkie :-)

Qrde Pinka gicio masz, ze swoj sklep prowadzisz z ojczystymi smakolykami...mmmmm....mniam.....

Szczebiotka dobrze kombinujesz, wracamy z wakacji w PL. Dzieciaki spoko w podrozy, my duzo podrozujemy, wiec przyzwyczajone.Poza tym za porada kumpelki zakupilam im samochodowe dvd i musze Wam powiedziec, ze sa to dobrze wydane pieniadze. Ogladaja lub spia w drodze i ani pisna.No i na noc zawsze stajem, bo szkoda mi ich tak kisic w fotelikach przez tyle godzin. Jakbyscie kiedys jechaly to polecam hotelik pod Hanoverem, 30 euro za pokoj, czysciutko, ze z podlogi mozna jesc i bardzo elastyczni prowadzacy. To jest akurat w polowie drogi.

A ja jestem sierpniowka 2009 i sierpniowka 2011 ale udzielam sie na sierpniowkach 2009 tylko, bo dla mnie tyle watkow ogarnac naraz to nieteges, no i pisac podwojnie o tym samym tez slabizna ;-)
 
Ostatnia edycja:
Pinka jest napisane: "photography have always been interested in" a powinno być "I have always been interested in photography";-)

Alex i tak podziwiam, my w sumie też dużo jeździmy ale mój Synek nie znosi siedzieć w miejscu, dupka go swędzi od razu:-D dvd dobre na chwilke, może z wiekiem coś się zmieni. Choć z drugiej strony ja na dłuże podróże też wolę samolot czy pociąg.
Pisałaś, że brak Ci znajomych, ja dość często się przeprowadzam i moja rada, najłatwiej poznać ludzi na grupach dla dzieci, od września wszystko znów ruszy a jeśli mieszkasz w mieście to na pewno coś znajdziesz niedaleko a jeśli chodzi i Polski to avon dobry sposób, zwłaszcza że tym bardzo często też młode mamy się zajmują, znajdź polski sklep a tam zazwyczaj katalogi są:-)

Pinka Tobie to chyba znajomych tutaj nie brakuje co? Bo i w sklepie okazja do poznania ludzi i jako fotograf też na pewno mnóstwo znajomości udało Ci się nawiązać
Trzymam kciuki, żeby dziś psinka pozwoliła Ci pospać.

Dobrej nocy Kobietki
 
Hej kobitki

Ja dopiero teraz mam czas usiąść do kompa. Byliśmy dzisiaj całą rodzinką w soft play Jump. Byłyście już tam kiedyś dziewczyny? Ja pierwszy raz. Dzieci dość sporo i głośno, więc Tobi najpierw nieco się zestresował biedaczek, płaczu była co niemiara, ale odeszliśmy w spokojniesze miejsce i mu się polepszyło i na końcu mu się podobało. Myślę, że jednak jest trochę jeszcze za mały i boi się tych wszystkich piszczących dzieci.

Witaj Szczebiotka Druga ciąża, super, ja tęsknie za moim brzuszkiem, ale jeszcze poczekam z drugim dzieckiem :)

Pinka25 Zazdroszczę sklepu z Polskimi produktami, tęsknie za naszym jedzonkie często. Na stronę zajrzę również w wolnym czasie na pewno. Uwielbiam oglądać dobre zdjęcia. Oby piesek spał dzisiaj lepiej, pewnie bardzo tęskni. Wakację właścicieli są strasznie stresujące dla zwierząt.

alex.nikita W najbliższej przyszłości uaktualnie mój suwaczek, jest totalnie przeterminowany :-D. Również współczuję pakowania. Mnie to też niedługo czeka, bo 9 września lecę do Polski. Spakować się w te wyznaczone przez linie lotnicze kilogramy to dopiero jest koszmar. Zwłaszcza, że za Tobiego trzeba zapłacić, a żaden bagaż mu nie przysługuje.

Uciekam niedługo do łóżka. Moje dzieco się ostatnio poprzestawiało i pobudka codziennie o 7 rano :-(. Miłej nocy życzę wszystkim :-).
 
Ja tez wole samolot ale tym razem przyjechalam na prawie 5 miechow, wiec wiadomo ile gratow ze soba, ubranka cieple i letnie itp.... mam przeogromny podwojny wozek.... poza tym jechalismy na miesiac do Rabki, potem w Bory Tucholskie.... furmanka potrzebna byla mi tez do zalatwiania spraw, bo nie wracam do pracy ale w domu na siedziec nie chce, w zwiazku z czym planuje otwarcie swojego biznesu (szczegoly wkrotce ;-))

Z tym poznawaniem rodzicow na grupach to ja nie wiem.... bylam kilka razy, stamtad wlasnie mam kolezanke Lucy z Tanzanii ale reszta towarzystewka taka se byla, tacy podupadli angole bez zebow albo angielskie nastolatki z patologicznych rodzin, rozmnazajace sie z kim popadnie, od pokolen zyjace na benefitach... ciezko wspolny jezyk znalezc :no: Moze sprobuje jeszcze innej grupy, choc duze nadzieje wiaze z rozpoczeciem przedszkola we wrzesniu. Avon to fajne kosmetyki ale ja sie zupelnie do takiej sprzedazy nie nadaje :-(


Nippur jesli lecisz we wrzesniu to pewnie bilety nie sa zbyt drogie. Wybierz taki dzien, gdzie cena biletu zwyklego zblizona jest do oplaty za malucha i kup dzieciakowi zwykly bilet. Ja tak zawsze robilam jak Pimpi byl malutki. Mial swoj normalny bagaz i miejsce, ktore bardzo sie przydawalo, bo go na nim ukladalam, tak, ze glowe kladl mi na kolanach i spal sobie grzecznie.

Elo Baboszki!!!!! Gdzie jestescie??????
W Sopocie wczoraj taki upal byl, ze na plazy recznika nie bylo gdzie rozlozyc, ludzi maaaaasaaaa. Dzis za to leje jak z cebra i burza trzaska piorunami. Ledwie zdazylismy wrocic do domu - zawiozlam auto na serwis przed podroza i spacerkiem wrocilam z dzieciaczkami, weszlismy do domu a tu jak nie walnelo,az chlopaki podskoczyly ;-)
Hotel zamowiony, bilet na prom tez,spakowac sie tylko trzeba....brrrrr...... Aaaaaaaaaaa i do dentysty musze zadzwonic,ublagac,zeby mnie przyjela przed wyjazdem bo mam jeszcze jeden zab do zrobienia. Mam wizyte umowiona na 27-go, bo mielismy zostac do poczatku wrzesnia ale plan sie zmienil i mam nadzieje, ze gdzies mnie wcisnie,tymbardziej,ze to nie zadna gruntowna naprawa a wymiana uszczerbionej plomby miedzy jedynkami, wiec roboty nie duzo.
 
Ostatnia edycja:
szczebiotka dzięki w wolnej chwili poprawię;-) na brak znajomych tutaj nie narzekam a i owszem ale za to na wolny czas by sie spotkać z nimi Bardzo!!!!!!;-)

Alex- nawet nie mów o dentyscie bo juz mnie wszystkie zęby bolą:-D:-Dmamy swoj polski sklep z czego sie bardzo cieszę bo chociaż troszkę polski w uk mam..........

nippur
- i co wyspałaś sie??? oj to jest taki ze on uwielbia dzieci i zwierzeta wiec im wiecej i głosniej tym lepiej Wiki za to inna jest........

ja wczoraj sie naprałam i wszystkie okna wyszorowałam bo po poludniu słonce wyszło wiec trzeba było korzystac teraz tylko mega sterta do wyprasowania mi została:happy2:
i od piątku zaczynam szykowanie na niedzielne part Wikuni:-D juz mi sie nie chce he he he moja gwiazda wymysliła sobie znów torta barbie wiec trzeba działać.........
mam nadzieje ze tylko pogoda dopisze bo chcemy jej zamówic zamek dmuchany zeby sobie poskakała z dzieciakami........jak narazie ma byc deszcz na zmianę ze słoncem....

czacha mi tak dymi ze szkoda słow normalnie!!!!!!!!! pożarłam procha i czekam aż minie:nerd:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry