reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Birmingham

reklama
Cześć Dziewczyny,
poszukuję dziewczyny z Birmingham lub okolic, ale wówczas musiałaby mieć samochód (np. Leamington Spa), która mogłaby raz w tygodniu robić zakupy w Primark i nadawać je do Polski poprzez firmę kurierską mającą siedzibę w Birmingham i Leamington Spa. Za wykonaną pracę płacę z góry!
Jeżeli któraś z Was będzie zainteresowana proszę o kontakt na priv :) 22-26.10 będę w Lemington Spa/Birmingham, wówczas możemy w 4 oczy ustalić szczegóły.
Zapraszam do współpracy :)
 
Cześć Dziewczyny,
Mieszkam w Birmingham i w maju 2012 zostanę Mamą. Czekam obecnie na pierwszą wizytę mojej midwife i troche mnie martwi taka ogólnikowa opieka. Moja kuzynka z Polski chodzi na kontrole i USG do lekarza co miesiąc a tutaj są tylko 2 zaplanowane oraz żadnej kontroli lekarskiej tylko położne. Martwie się tym bardzo. Co bedzie gdy oni na czas nie wykryją jakichś nieprawidłowości?
Czy nie znacie może jakichś prywatnych lekarzy lub ginekologów, prywatnie którzy prowadzą ciążę w Anglii? Ciężko mi uwierzyć że ta podstawowa opieka wystarcza Angielkom.
Pozdrawiam serdecznie wszystkie przyszłe i obecne Mamy z Birmingham.
Magda
 
Cześć Dziewczyny,
Mieszkam w Birmingham i w maju 2012 zostanę Mamą. Czekam obecnie na pierwszą wizytę mojej midwife i troche mnie martwi taka ogólnikowa opieka. Moja kuzynka z Polski chodzi na kontrole i USG do lekarza co miesiąc a tutaj są tylko 2 zaplanowane oraz żadnej kontroli lekarskiej tylko położne. Martwie się tym bardzo. Co bedzie gdy oni na czas nie wykryją jakichś nieprawidłowości?
Czy nie znacie może jakichś prywatnych lekarzy lub ginekologów, prywatnie którzy prowadzą ciążę w Anglii? Ciężko mi uwierzyć że ta podstawowa opieka wystarcza Angielkom.
Pozdrawiam serdecznie wszystkie przyszłe i obecne Mamy z Birmingham.
Magda

Hej Magda...Odpowiadam na twoj post poniewaz sama mialam bardzo ciezka ciaze z wieloma komplikacjami. Byla to ciaza blizniacza. Na pierwszym scanie ok 13 tyg. wykryto nieprawidlowosc u drugiej mojej blizniaczki...Jezeli tak sie stanie,jednak nie mysl o tym za bardzo napewno bedziesz miala doskonala opieke i scan co miesiac, tak jak i ja...ponadto kieruja Cie wtedy do szpitala i tam jestes pod opieka jednego lub dwoch specjalistow-w moim przypadku byl to genetyk i ginekolog poloznik oraz cala masa poloznych itd. Nie musisz sie obawiac. Przede wszystkim ciesz sie ciążą i mysl jak najbardziej pozytywnie, bo twoje negatywne myslenie i obawy tylko pogarszaja sytuacje i wplywaja zle na dziecko. Scan , ktory bedziesz miec w 13 tyg ciazy okolo bedzie bardzo ale to bardzo wnikliwy...jezeli tylko cos zlego napewno to wykryje. Jezeli wszystko bedzie ok nastepny bedziesz miec ok 20 tyg. wtedy tez jest potwierdzenie plci. Czeste sa tez wizyty z polozną , ktora oslu****e serce dziecka. Jezeli cokolwiek sie dzieje organizm daje znac najczesciej...tak bylo tez i w moim przypadku, jeszcze przed pierwszym scanem. Nie martw sie na zapas i jak juz wspomnialam ciesz sie ciążą , mysl pozytywnie i .... sluze pomoca.
Gdybys jednak zdecydowala sie na opieke polskiego ginekologa-poloznika tu podaje Ci adres gdzie prywatnie mozesz zasiegnac porady oraz umowic sie na badania ginekologiczne czy tez USG. Prowadza tez ciazę...napewno nie bedzie tanio...z wlasnego doswiadczenia Ci powiem, ze niewiele mi pomogl dostep do polskiego ginekologa tu w Anglii. Jak tylko masz jeszcze pytania , chetnie odpowiem.

Pol-dent - Ginekologia i Stomatologia
89A, Allison Street, Digbeth,
Birmingham, B55TH
United Kingdom

iw_close.gif
iw_plus.gif
iw_fullscreen.gif
Pełny ekran
iw_minus.gif
Wizyta - Ł50 (konsultacja lekarska, badanie ginekologiczne, recepta)
USG - Ł50 -(badanie krążenia krwi płodu), (sonda wewnętrzna - dopochwowa, sonda brzuszna do wysokich ciąż + zdjęcie)
Wizyta + USG - Ł100
Cytologia - Ł30 (pobranie i odczyt badania cytologicznego)

przyjecia w srody 17-21
soboty i niedziele 11-19
rejestracja codziennie 07745 332400
Ginekologia:
Lek.med. Grzegorz Szymczyk
Lek.med. Grzegorz Kubisiak specjalisci z wieloletnim doswiadczeniem klinicznym, poglebianym na licznych kursach i konferencjach naukowych z zakresu patologii ciazy i poloznictwa.

Diagnostyka niepłodności żeńskiej i męskiej
Kontrola owulacji
Przygotowanie do procedur in vitro

Problemy ginekologiczne

Ból w obrębie miednicy małej
Zapalenie pochwy, sromu i przydatków
Bóle związane z cyklem miesiączkowym
Mięśniaki macicy
Guzy przydatków
Zaburzenia miesiączkowania
Nieprawidłowe krwawienia z narządów rodnych
Endometrioza
Menopauza

Profilaktyka nowotworów narządów płciowych kobiety

Profilaktyka raka szyjki macicy – badanie cytologiczne
Profilaktyka raka endometrium – usg endometrium, bezbolesne pobieranie materiału do badania histopatologicznego z jamy macicy
Leczenie nadżerek i ectopii - elektrokoagulacja,ablacja farmakologiczna

Położnictwo

USG
Prowadzenie ciąży
Monitorowanie stanu płodu ,badanie KTG
Nieprawidłowości i powikłania ciąży
Profilaktyka porodu przedwczesnego
Ciążą przeterminowana

Połóg

Poradnia laktacyjna
Zakażenia w połogu
Antykoncepcja w połogu

Testy biomedyczne wykonywane przy pacjencie

Test ciążowy
Testy LH
Test na chlamydie
Test paskowy moczu 10 parametrów m.i.: pH,białko, cukier, urobilinogen, leukocyty, eryteocyty
Test na pH pochwy
Test na B.V. /bacterial vaginosis/
Serdeczne gratulacje fasoleczki :)
Pozdrawiam Monika
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkie mamy z Birmingham, ja mieszkam na Handsworth ale juz nie dlugo przeprowadzamy sie na Erdington.
Mam 4 miesiecznego synka z mieszanego malzenstwa.
Moj synek byl wczesniakiem I przyszedl na swiat w 27 tyg.
Pozdrawiam wszystkie mamy!
 
reklama
Do góry