reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bournemouth / Pool

reklama
O fajnie, a czy dalej sie spotykacie czasami na jakas kawke ? juz jestem w Bournemouth prawie 5 lat a przedtem mieszkalam w londynie, tak czas za szybko leci moze czas na baby nr 2 hi hi ; )
 
No u nas czekamy wlasnie na drugiego.dzidziusia :) ja obecnie do 2 marca jestem w polsce na wakacjach :) ale mozna sie spotkac ja jestem za :)
 
O gratulacje jak fajnie, a wiecie czy będzie chlopczyk czy dziewczynka ? Ja bede lecieć do polski 16 marca na dwa tygodnie, juz nie mogę się doczekać : ) bardzo fajnie byłoby się spotkać, poznalam jeszcze jedną polke która nazywa sie Ola napewno tez by chciała przyjść : )
 
Cześć, spotykacie sie czasem dziewczyny? Mieszkam w Poole od niedawna w sumie, mam dwoje dzieci jedno duże drugie małe ;) chętnie poznam jakieś mamy:) pzdr
 
reklama
Do góry