kasia8118
Fanka BB :)
Hej laseczki u nas wszystko ok.Mały wyszalał się wczoraj na imprezce z psem znajomych.Normalnie szalał do póznego wieczora
.Pierwszy raz w życiu miał taki bliski kontakt z psem i był zachwycony
.Dobrze że ten piesek był młody to też miał sporo chęci do zabawy
.Mój mąż standardowo odsypia
.Ależ ci taksówklarze w tym kraju są beznadziejni
.Normalnie facet kompletnie nie mógł skumac gdzie ma nas zawiesc i szukał na mapach chyba z 10minut siedzieliśmy w taksówce za nim ruszył i tak całą droge mąż mu mówił jajk ma jechac
.Normalnie debil
.Po co taki się bieże za kierownice skoro niezna miasta
.
.Pierwszy raz w życiu miał taki bliski kontakt z psem i był zachwycony
.Dobrze że ten piesek był młody to też miał sporo chęci do zabawy
.Mój mąż standardowo odsypia
.Ależ ci taksówklarze w tym kraju są beznadziejni
.Normalnie facet kompletnie nie mógł skumac gdzie ma nas zawiesc i szukał na mapach chyba z 10minut siedzieliśmy w taksówce za nim ruszył i tak całą droge mąż mu mówił jajk ma jechac
.Normalnie debil
.Po co taki się bieże za kierownice skoro niezna miasta
.

Kuba tylko zadowolny bo sobie kupil fajny samolot Nasa,bardziej jakis prom kosmiczny to jest,a Dawid tez sobie kupil samolot