BożenaM
Fanka BB :)
WItam!
My juz wrocilismy z zakupów, o ile mozna je tak nazwać.Jak zwykle zadowolony to tylko mały:-)z zabawek, ciuchów dla niego itp....Kupiłam jakas sukienke, ale znjaac zycie nie ząłoze jej bd szukała cos jeszcze.A kupilam ja dlatego,że w NEXCIE były wyprz i kosztowła tylko 15Ł.
Ładna moze jest ale ja sie dziwnie w niej widze
Niom Marzena Masz racje, nie ma to jak miedzy ludźmi
Ja od jutra znowu zaczynam poszukiwnaia.Moze cos na jakies 3 tyg do wyjaz jeszcze znajde.
Twój mąż kupuje fotelik a ja kilka dni wczesniej wystawiłam swoj na forum do sprzedania do 36kg i pozniej robi sie z niego siedzisko tylko!
Kasia- od wczoraj jade na jakis witaminach, i dzisiaj bolało mnie tylko starsznie gardło, wiec w sumeie nic strasznego, dzisiaj skusiłam sie an loda mam nadzieje ze pomoze a nie bardziej zaszkodzi.A kiedy TY bys chchiała sie spotkać?!.Jutro?!Jak tak to ja jestem dostepna od ok 10.00.BO pozniej msuze sie troche pouczyc bo mam wieczoem egz.
ustny
A figura foczki to taka wymyslona, tak sie kiedys nazwąlm , bo moja fiura to trudna do okreslenia

Wszedzie pełno czegos
;-)
My juz wrocilismy z zakupów, o ile mozna je tak nazwać.Jak zwykle zadowolony to tylko mały:-)z zabawek, ciuchów dla niego itp....Kupiłam jakas sukienke, ale znjaac zycie nie ząłoze jej bd szukała cos jeszcze.A kupilam ja dlatego,że w NEXCIE były wyprz i kosztowła tylko 15Ł.
Ładna moze jest ale ja sie dziwnie w niej widze

Niom Marzena Masz racje, nie ma to jak miedzy ludźmi
Ja od jutra znowu zaczynam poszukiwnaia.Moze cos na jakies 3 tyg do wyjaz jeszcze znajde.
Twój mąż kupuje fotelik a ja kilka dni wczesniej wystawiłam swoj na forum do sprzedania do 36kg i pozniej robi sie z niego siedzisko tylko!Kasia- od wczoraj jade na jakis witaminach, i dzisiaj bolało mnie tylko starsznie gardło, wiec w sumeie nic strasznego, dzisiaj skusiłam sie an loda mam nadzieje ze pomoze a nie bardziej zaszkodzi.A kiedy TY bys chchiała sie spotkać?!.Jutro?!Jak tak to ja jestem dostepna od ok 10.00.BO pozniej msuze sie troche pouczyc bo mam wieczoem egz.
ustny
A figura foczki to taka wymyslona, tak sie kiedys nazwąlm , bo moja fiura to trudna do okreslenia


Wszedzie pełno czegos
.Daj znac czy Ci pasuje?
