BożenaM
Fanka BB :)
co do literek to jak są poprzestawiane to wtedy przy pisaniu towarzyszmy mi mój syn
, który zawsze ma coś do dodania

A sukienke jak znajde na sowja figure"foczki" to pokaże.Oki my już jedziemy.Miłej niedzieli 3majcie sie!
No oby pogoda była juz taka jaka jest dzisiaj bo mozna oszaleć w domu
;-)
.Zaraz go obudzę bo mnie już denerwuje ile można spac
.BożenaM czy ty jesteś już zdrowa?Bo tak myślę czy damy się rade spotkac przed moim wyjazdem czy nie
a przy okazji trzeba bylo w szafkach kubki, talerze i szklanki poprzenosic i takie tam...... najlepsze jest to, ze juz mam inny pomysl jak to zmienic.....
czyli pierdoly potrzebne faceta
:-):-):-)
i gotuje i gotuje
a i moja siostra byla niedawno na przymusowym urlopie bo w jej zakladzie zamowienia spadly