kasia.j
Rodzinka w komplecie :)
Roksanna - ja Kube szczepilam teraz w piatek, wiec to moze byc reakcja na szczepionke, ale rownie dobrze moze byc jakies przeziebienie, bo tu sliczne sloneczko grzeje, a jednak jest zimno....
Katin - u nas tez jak sie zaczyna przeziebienie to kazdy po kolei musi swoje przejsc
Katin - u nas tez jak sie zaczyna przeziebienie to kazdy po kolei musi swoje przejsc





:-)

ehhh w polsce by normalnie przyjeli w takiej sytuacji..podobnie miala bozena ostatnio