aniteczka1981
mama Ali i Niko..
oooo ooo o! obudziły się i się wyłaniaja posty z nikąd









Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij





paznokietki zrobione
;-).Mały zachwycony że mógł nam się trochę popsocic 
.Cały on,ale chyba nie było aż tak zle
.Teraz czas się zbierac na spacerek chociaż chęci brak
.A ja muszę po woli zacząc się pakowac ,ale nie wiem co mam zabrac do PL
.Więc chyba przełoże pakowanie na jutro
.Aniteczka widziałam na NK że mały miał fajny torcik urodzinowy
.Kupiłaś czy sama upiekłaś?Ile taki smakołyk kosztuje?


Marcel na sama myśl juz wyzdrowiał.
Płacz bedzie o 19.00
, zaliczylam 3 imprezki i mnostwo przyjemnosci dla ciala i ducha



Dawajcie te namiary






U mnie teraz na tapecie Amelki pokoik.ps.szatka do chrztu prześliczna;-)teraz jeszcze tylko sukienusia.




.Pogoda może nie zachęca jak się siedzi w domu,ale w sumie w miarę ciepło
.Coś tu dzisiaj cichutko
a gdzie są nasze siostrzyczki Sylwia i Doris
?Ampar3 po wiem Ci szczerze że średnio chce mi się jutro isc na kulki a w sumie mam coś jeszcze do kupienia w Shipley może spotkamy się na rynku o 13.30
???Może dołączy ktoś jeszcze??Koło Asdy jest taka mała kawiarnia może skoczymy na kawe?Roksanna pazurki są średniej długosci
;-).Dziewczyny nie będę wstawiac zdjęc bo nie ma to sensu są takie same jak Anitki tylko że ona ma dłusze z tego co widziałam na zdjęciu
;-).