reklama

Mamy z Bradford

dzieki dziewczynki za spotkanie milo bylo :tak::tak:
doris Ty to naprawde maniaczka jestes juz na bb siedzisz :-p
ampar dzieki za podwiezienie :-)
 
reklama
Witam koleżanki w ten słoneczny poranek:-).Widzę że ostro balowałyście skoro teraz wszystkie śpią:tak::-D.To o której skończyło się spotkanie?Ja też dziewczyny ciesze się że byłam na tym spotkaniu.Szkoda że nie do końca ale co zrobic:-(.Może innym razem uda mi się dłużej posiedziec z wami:tak:.natalka miło było Ciebie poznac;-).A ja kiepsko się czułam jak wróciłam do domu bolał mnie brzuch i jakaś zmęczona byłam.A jak już znalazłam się w łóżku to nie mogłam zasnąc i nasłuchiwałam co robi moje dziecko wewnętrzne i wkońcu usłyszałam i teraz jestem pewna że to było ona a nie cos innego.
 
Ostatnia edycja:
Czesc:-):-)
Kasia8118-Siedzialysmy do 10.30:szok:ale bylo jeszcze jasno i kazda byla w szoku ze to juz taka pozna godzina:shocked2:
No ale rozmowa sie krecila i czas lecial i lecial:tak:szkoda ze nie moglas zostac dluzej:-(
No i miejsce tez spoko:-)
 
Hej dziewczyny widze, ze zadowolone po spotkaniu:-) Mysle, ze nastepnym razem mi sie uda.
U mnie pogoda tez super chyba wybiore sie z Maja na basen bo dzisiaj dziecieca grupa. A ogolnie to tak dziwnie sie czuje bo mam badania w surgery (te na raka) i mam pietra -a Wy to mialyscie???
 
Dzień Dobry:-):-)

Ja również dziękuję za miłe spotkanko:-) Moje to pewnie już ostatnie tego typu:sorry:
Po powrocie okazało się że moje dziecko świetnie sobie radziło bez mamusi. Nawet nie był marudny a ja się bałam że tata będzie mnie wcześniej wzywał bo mały płacze:szok:

Na dzisiaj planów nie mam, no po za tym że planuję urodzic ale nie wiem czy mi się uda:-p:-D:-p

Anita, Roksanna poszłyście na autobus czy balowałyście do rana?:-D:-D
 
reklama
hej
Doris a ja juz w domciu a Natalia w szkole:-D:-D
Sylwia fajne masz plany,aby sie udały:tak:
Kasia czyli były pierwsze ruch:happy::happy:jak fajnie
Napiszcie cos wiecej ;-)jakie jedzenie?co jadłyscie?kto sie napił?:-D:-Dbabska ciekawosc
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry