reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
Zobacz załącznik 39197

Zobacz załącznik 39198

Zobacz załącznik 39199

Zobacz załącznik 39200
Oba kompleciki po Ł1, spodenki 50p a komplet trzech body Ł2,5 (tylko jedno z nich bylo raz nalozone, dwa pozostale sa zupelnie nowe).
Ale targowisko urzadzilam:-D:-D:-D. Mam nadzieje, ze sie dziewczyny nie pogniewaja:cool2:.
Niunka daj znac czy cos cie zainteresowalo i czego wogole potrzebujesz.To co pokazalam to oczywiscie wierzcholek gory lodowej.Rozmiar 0-3 mies, ale mam tez na 3-6 mies, bo Gabrys duze chlopisko i juz nosi 6-9:cool2:. Jakby co zapraszam do mnie i sama sobie wybierzesz co chcesz. Co bedziesz sama siedziec w domu w taka pogode. Przyjedziesz do mnie to sie razem ponudzimy. Bardzo latwo do mnie trafic. Autobus 576 jedzie z centrum Bradford 25 min i podjezdza pod sam moj blok. Jakby co to wytlumacze. Zapraszam na herbatke, ciacho i pogaduszki:-).
Buziaki
 
czesc Karolina
To ci zaskoczenie oczywiscie bardzo mile, :-)
Dzieki za podpowiedzi co sie przyda , a co nie. Kochana co do wanienki to juz mamy (dostalam od kolezanki z pracy), a co do koszyczka to skarbie mamy takie nosidelko ( kupilismy razem z wozkiem) Strasznie mi przykro ze akurat tego nie moge od ciebie odkupic.:-(.
Ale z ciuszkami to jak najbardziej , chociaz pewnie moj maz mnie skrzyczy ze znowu pokupowalam jakies ciuszki, ale co tam.:-D Mamy juz spore zapasy ciuszkowe ( obkupilismy sie na wyprzedazach), ale kaplety jakie mi pokazalas sa przesliczne .Mysle ze sie jakos dogadamy w tych sprawach. Karolina jak mozesz to zatrzymaj je dla mojego malego chlopca.
Dziekuje tez za zaproszenie i skorzystam napewno , tylko jeszcze nie wiem kiedy. Moze napisz mi kiedy ci najbardziej pasuje. Moze jak sie poprawi pogoda .Za jakis tydzien lub dwa. Co o tym myslisz.?
Fajnie byloby sie spotkac i pogawedzic, zreszta bardzo sie ciesze ze poznam ciebie i malego Gabrysia osobiscie.
No to papa i zycze milego i slonecznego weekendu:-)
 
czesc dziewczyny
Jak tam weekend minol, bo u mnie milo i sympatycznie:-), Oczywiscie nie obeszlo sie bez spaceru i to bardzo dlugiego .
Pozatym u nas wszystko ok, wiecie co chyba te moje wszystkie bolaczki na ktore narzekalam wczesniej zwiazane byly z praca. Teraz kiedy jestem na wolnym to w koncu mam spokoj i czuje sie swietnie . Wysypiam sie , spaceruje , odpoczywam i wogole zero stresu. Niebo , a ziemia.
No i jutro zaczynam ostatnia ,,dziesiatkie,, Juz 30 tydzien. Sama nie wiem kiedy to zlecialo. Ale z drugiej strony juz sie nie moge doczekac konca.
Chyba za jakis tydzien pojade do szpitala i posciemiam ze mnie boli w podbrzuszu, chce zeby zrobili mi usg i chce sie upewnic ze wszystko jest dobrze , dla wlasnego spokoju. Co wy na to ?
Sama nie wiem czy to dobry pomysl tak kombinowac, zastanawiam sie.
dziewczyny co myslicie , mysle ze warto sie upewnic, ale z drugiej strony , przeciez nikt tu w Angli nie ma dodatkowych scanow i niby jest ok.
Ja tak chyba nie potrafie. Chce miec pewnosc. Czy ktoras z was tez tak by zrobila?
papa
pozdrawiam i caluski dla was wszystkich .
Ewka - Zyjesz ?????????????????????????
Cfcgirl skarbie jak tam twoje uplawy????????
 
Hej hej
Jestem. Miałam gości na weekend. więc nie było czasu na kompa
No a moja koleżanka mieszka teraz w Stanach, jej mama, u której mieszkałam na stancji we Wrocku, mieszka teraz w Niemczech. Nie widzialysmy się ok 3 lat i bardzo za nia tęsknie. Teraz będziemy się starac załatwic wizę do USA i może w przyszlym roku pojedziemy na wakacje do nich. A ponieważ koleżanka pracuje dla Amerykańskich Linii Lotniczyc może nam załatwic tanie bilety i uda nam się latac po całych stanach i powiezwiedzać. Kurcze, bardzo bym chciała. No to tyle o weekendzie.
No a moje uplawy się skończyły. Hurra. Nareszcie. Więc mam nadzieje,że teraz już do przodu.
Karolinka super te rzeczy. Wiesz jak nie uda ci się ich sprzedac do czasu kiedy będą mi potrzebne ja chętnie od Ciebie kupię. No ale teraz nie chciałabym ...
Niunka Całuję cię kochana mocniutko i trzymaj się cieplutko
Pozdrawiam Was moje kochane
 
Siemka kochane.
U mnie tez weekend minal bardzo goscinnie i na nic nie mialam czasu:-D. Poza tym rozchorowalismy sie wszyscy w domku:sick:. Katar leje mi sie z nosa wiadrami:baffled:. Gabrys zaczal pierwszy chorowac i chyba nas pozarazal, a jemu na szczescie powoli przechodzi.
Niunka musisz koniecznie do mnie przyjechac i wybrac sobie rzeczy, ktore cie interesuja:tak:. Mam tego naprawde duzo. Za ok dwa tgodnie wybieram sie z tymi rzeczami na bazar by je sprzedac.
Mi najbardziej pasowaloby w tym tygodniu np czwartek lub piatek. Byloby super sie spotkac i pogawedzic. Napisz czy Ci pasuje i jakby co to wysle Ci na priwa moj adres i telefon. Telefonicznie bedzie nam sie latwiej umowic.Dzis rowniez wkleje troche zdjec ciuszkow.
Cfcgirl- jak juz pisalam polecam wycieczke po Stanach. Super sprawa. Co do ciuszkow to jesli tylko cos sie uchowa to nie ma problemu.
Ewcia??? Juz nas nie lubisz?? Odezwij sie kochana.
Pozdrawiam i sle caluski.
Zobacz załącznik 39488

Zobacz załącznik 39489

Zobacz załącznik 39490

Zobacz załącznik 39491

Zobacz załącznik 39492

Te ubranka oddam po Ł1.
 
reklama
Do góry