reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Cześć Dziewczynki i Kruszynki.:-) Co to się działo z forum przez weekend? Bezskutecznie próbowałam się do Was dobijać. Tym bardziej, że nie odzywałam się przez jakiś czas a dostawałam info na maila, że na forum cały czas coś się dzieje. Mieliśmy niezapowiedziane odwiedziny znajomych z Paryża, więc kupę biegania i zwiedzania. Byliśmy z mężem przekonani, że to będą ich pierwsze i ostatnie odwiedziny w „Bradistanie”, ale o dziwo bardzo im się podobało i już kupują bilety na lipiec. Muszę przyznać, że nie rozumiem, czym ich tak zachwyciła Anglia, bo ja mam ochotę jak najszybciej się stąd ewakuować. :confused: Poza tym, że przewieźliśmy ich po „najciekawszych” zakątkach Bradfordowa, byliśmy w Yorku, Zatoce
Robin Hood'a nad morzem. Jak mi się uda to wrzucę parę fotek.

Wracając do mojego Maleństwa, zaczynam czuć się coraz lepiej. Mdłości już prawie ustąpiły, ale pojawiły się bóle głowy, nagle przychodzące i odchodzące. Dziwna sprawa. Zaczęłam brać multikompleks witaminowy, który na początku ciąży przypisała mi lekarka w GP (strasznie po nim wymiotowałam na początku), teraz biorę go na noc i czuję się super.

Karolina widziałam ciuszki mikołajkowe, są PRZECUDNE, ale jakoś boję się kupować ciuszki i takie inne rzeczy, bo nie chcę zapeszyć, może to jeszcze troszkę za wcześnie. Myśleliśmy o tym żeby zaczekać do półmetka, więc jeszcze jakieś 5 tygodni, ale są przeurocze, więc jeśli któreś z nich Ci zostały i chcesz je nadal sprzedać to chętnie od Ciebie je odkupię.

:-)A jak Wam wyszło spotkanko?
 
reklama
czesc dziewczyny :-)
Wkoncu dzila , bo przez weekend myslalam ze mnie cholera wezmie:wściekła/y:.
Ewka wkoncu wrocilas o nas.:-)
Dobrze ze twoje samopoczucie lepiej , teraz beziesz sie lepiej czula , ja przynajmiej tak mialam, ale ok5,5 miesiaca zaczely sie znowu pobolewania w roznych czesciach ciala.
No ale jeszcze troche i bedziesz czula ruchy malenstwa, mowie ci niesamowite.
Cudowne i nie mozna tego do niczego porownac. Moja dzidzia tak mocno kopie :szok:ze czasem sprawia to bol, nie myslalam ze az tak mocne to beda kopniaki.
Co do spotkania z Karolina i Gabrysiem , to bardzo milo i fajowy maly Gabrys, przecudowny taki maly kedziorek , juz sie nie moge doczekac kiedy zobacze i przytule swoje.
A co do plci dziecka , bedziesz chciala wiedziec?
Na zdjeciach ktora to ty? Ta blad czy czarna.
 
Karolina
Chcialabym ci podziekowac za mile spotkanie:-), bylo bardzo fajnie pogawedzic o wszystkim i o niczym.
Co do ciuszkow jak moj maz ogladal , to tylko stwierdzil ze nie zdazy wszystkiego wynosic. Ale ja sie nie martwie.
Acha kupilismy ta play mate, w sklepie Home .... ( cos tam) za 11,99.
Dzieki za linka, sproboje cos wynalesc.
Przesylam nazwe housingu. ,, Places for People nr . tel. 0800 432 0002.
Powiedz ze potrzebojesz forme o mieszkanie i przysla ci.
Koniecznie musimy sie spotkac ponownie , teraz w Bradford. Moze dziewczyny do nas dolacza?
papa pozdrawiam.
 
Hej, co do samopoczucia to mam nadzieję, że już będzie tylko lepiej i najgorsze (poza porodem oczywiście:szok:) już za nami. Nie mogę się już doczekać ruchów maleństwa. Jasne, że będziemy chcieli znać płeć, aby móc się odpowiednio przygotować, choć wiem, że zdarzają się potem niespodzianki. Nie powiem Ci, która to ja:confused: - a która bardziej wygląda na „brzuchacza”?:-)
 
Ewcia- fajno, ze sie odezwalas. Szczerze to myslalam, ze juz do nas nie zajrzysz:-(. A tu taka niespodzianka. Fajowe zdjecia. Ktora to TY:confused:?
Nie wiem czemu mialyscie problem z BB bo ja nie mialam zadnego. Szczesciara ze mnie:-). Co do ciuszkow to zostaly mi jeszcze te dwa swiateczne kapleciki i bluzeczki. Jesli Cie interesuja to je dla Ciebie zachowam. Kurteczek juz nie mam ani czapeczki z bucikami, Niunka juz je ode mnie odkupila:tak:.
Spotkanie bylo bardzo mile:tak:, tyko krotkie, bo taka jestem ostatnio zaganiana ze hej. A szkoda. Opychalysmy sie ciastkami, bo obie ich na to spotkanie nakupowalysmy:-D.
Niunka jestes przemila osobka, bardzo milo mi sie z Toba rozmawialo;-). Wydaje mi sie ze dobrze sie rozumialysmy. A jak tam maz nie byl przerazony iloscia ciuszkow:confused:? I napisz czy dlugo czekalas na autobus? Mam nadzieje, ze sie jeszcze spotkamy. Moze tym razem we czworke w Bradford, chetnie do Was przyjade:tak:. Mozna by posiedziec na kawce w centrum, co Wy na to?
Cfcgirl a co u Ciebie aniloku?
Pozdrawiam i caluje Was goraco:-).
 
Aha, dziekuje za ten numer do housingu, napewno skorzystam.
Wielka buzka dla Ciebie:-).
Ewcia najgorsze za Toba, teraz powinnas czuc sie coraz lepiej i poprostu kwitnac. Ja przynajmniej tak mialam. Trudna jest jeszcze koncowka ale to dopiero po 30 tygodniu ciazy:cool2:.
Buziaki.
 
Hej, szybko piszemy żeby nadrobić stracony weekend. Zachowaj proszę dla mnie te świąteczne ciuszki. Pamiętam, że pisałaś jeszcze o innych rzeczach na sprzedaż, typu wanienka itd. Czy to jeszcze aktualne? Jak pisałam wcześniej my nie mamy jeszcze nic (nie chcemy zapeszyć). Już od jakiegoś czasu wybieramy się do parku w Halifaxie, więc może przy okazji zajrzymy do Ciebie w odwiedziny.;-) Kurcze boję się, że się rozkręcę i w tydzień kupię całą dzidziusiową wyprawkę. Hehe
 
Karola
Co do autobusu to nadjechal po paru minutach, ale gdzies po drodze byla przesiadaka do drugiego bo ten sie m zepsol, wiec mala przygoda.
Tez wydaje mi sie ze dobrze sie rozumialysmy, a moze tak spotkanko razem z naszymi chlopami, mysle ze sie dogadaja.
Szczerze to mozemy sie widywac nawet codziennie.

Co do spotkania to dziewczyny jak najbardziej , ja jestem wolna jeszcze ok. 8 tyg. wiec nie ma problema.
Ewka spokojnie , ja zaczelam kupowac tak na calego po drugim scanie kiedy sie dowiedzielismy co bedzie. Ale nie zaprzeczam bo juz mielismy pare rzeczy typu uniwersalnych kolorkow. Niemartw sie kazdy sie na poczatku boi kupowac za wczesnie, ale zobaczysz poczekaj do 20 tyg. i zaczniesz szalec juz bez oporow:-D.
Ewa napisz czy pracujesz i w jakich godz., kiedy najbardziej pasowalo by ci sie z nami spotkac.

No pewnie sie jakos umowimy.
Cfcgirl skarbie odezwij sie. Z toba tez chcemy sie spotkac:-). Nikt o tobie nie zapomial.;-)
 
reklama
Pracuję od pn do pt w godzinach 8:00-17:00, więc dla mnie najłatwiej byłoby się spotkać w jakiś weekend. Czekam na propozycje. Dajcie znać jak coś ustalicie, ja się dostosuje. Papa:-D
 
Do góry