reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Kochane moze byc weekend:tak:. Bede codziennie sprawdzac na necie pogode zeby dobry weekend wybrac;-). Najszybciej za dwa tygodnie jak dla mnie, gdyz w ten piatek jade do londynu w sprawie paszportu i pewnie w sobote bede padnieta. No chyba ze w niedziele, ale jeszcze nie jestem pewna. Poza tym musi sie jeszcze cfcgirl odezwac jak jej pasuje.
Ewcia ladna z Ciebie dziewczyna, buzia jak malowana.
Co do wyprawki to mam jeszcze na sprzedaz sporo rzeczy typu wanienka, koszyczek do spania i jeszcze troszke ciuszkow, moze Ci sie cos spodoba. Jak bedziesz w Halifaxie to zapraszam:tak:. Tylko daj wczesniej znac, zebym byla w domku. Zreszta pewnie pogadamy jak sie zobaczymy w Bradford.
Buzka
 
reklama
hej
To to sie nastawiamy na weekend, ciekawe tylko kiedy dopisze nam pogoda, bo jak narazie to zimno i deszczowo .
Karolina dzwonilas do housingu ?
Ja bylam dzis i wzielam liste z mieszkaniami i okazuje sie ze maj dosc duzy wybor w Halifax. Zreszta jak przysla ci forme to tez otrzymasz taka liste.
My musimy narazie czekac i nic nie moga obiecac.:wściekła/y: Wiec czekamy.
Caluski gla malego kedziorka:-D:-) od cioci niunki.
Pozatym dzis rozdzielalam ciuszki - rozmiarowo , a niedlugo bede prala i urzadzala gniazdko dla naszego malego wiercipietka:-D.
Cfcgirl - chyba jestes zapracowana ? Jak tam samopoczucie, lepsze
piszcie co tam u was.
 
Czesc dziolchy.
Pogoda jak na razie zapowiada sie do du...:unibrow: Az mnie w Gardle sciska na mysl, ze teraz w Polsce taka piekna pogoda i upaly. A tu? szkoda gadac:oo:.
Niunka jeszcze nie dzwonilam, bo zalatwialam dzis inne sprawy i zwyczajnie zabraklo mi czasu:rolleyes2:. Napewno zadzwonie jutro.
Zobaczcie co kupilam swemu bobaskowi ostatnio:
eBay.co.uk: HAUCK DISNEY WINNIE THE POOH CLOUD HIGH/LOW HIGHCHAIR (item 180121964752 end time 03-Jun-07 00:11:17 BST)
Fajowy co:rofl2:? No i czekam, moze jutro dojdzie. Oby. Bo moj maluszek juz chce siedziec i to jest super sprawa i do jedzonka i do zabawy:biggrin2:.
Buzka
 
Hej Dziewczyny. Widziałam, że rozmawiałyście o housingu a ja też mam parę namiarów. W tych my się zarejestrowaliśmy:

BRUNEL HOUSING – 87 Manningham Lane, Bradford, BD1 3BN, tel: 01274 826000, Home - Yorkshire Housing

NORTHERN COUNTIES HOUSING ASSOCIATION – 6 Victoria Court, Morley, Leeds, LS27 9SE, tel: 0845 605 9000 , NORTHERN COUNTIES: nchaweb

LEEDS+ YORKSHIRE HOUSING ASSOCIATION – 2 Shire Oak Road, Leeds, LS6 2TN, tel: 01132 783335, LYHA: Home Page

HEADROW – Ingots Building, Cemetery Road, Yeadon, LS19 7UP, tel: 01132 504337, Welcome to Headrow Housing Group

ACCENT YORKSHIRE – Senior Way, Bradford, BD5 0QB, tel: 01274 736260, Accent Group - Home

Nie przerażajcie się faktem, że część z nich nie ma biura w Bradford, bo my załatwiliśmy wszystko przez Internet, więc nie ma potrzeby tłuc się do Leeds czy Yeadon.

Poza tym warto zajrzeć do Britania House – budynek na przeciwko tylu ratusza. Znajduje się tam biuro odpowiadające za rejestracje do Bradford Council Housing. To jest największa organizacja mieszkaniowa w Bradford. Ich strona to Bradford Community Housing Trust Group W tym przypadku niezbędna jest osobista rejestracja (dla osób spoza UK) po okazaniu dokumentów m.in. paszportu, obecnej umowy najmu, insurance numer, home office oraz payslipów z ostatnich 5 tygodni, jeśli tygodniowe wypłaty lub 3 miesięcy, jeśli miesięczne. Rejestracja trwa 10 minut, po tym otrzymuje się hasło dostępu do internetowej bazy mieszkań.
Jeśli będziecie miały jakieś pytania, postaram się w miarę możliwości odpowiedzieć.;-)

Pozdrawiam Was gorąco (niczym pogoda w Polsce):-D
 
Hej babki
Karola ty to masz szczescie do zakupow. Bardzo ladny i za jaka tanioche:-), wiesz jak ja bede chciala cos kupowac to chyba cie zatrudnie:-D. Swoja droga moze bedziesz za jakis czas chciala sprzedawac ten lezaczek , w ktorym Gabrys jadl jak bylam u ciebie, piszesz ze chce powoli siadac , wiec moze?
Jak tam ogladanie przedszkoli? Jest cos ciekawego.?

Ewa , widze ze tez poszukujecie mieszkanka.
My mamy obecnie mieszkanie z Housingu , ale chcemy zmienic na wieksze, ze wzgledu na dziecko.dzis ogladalismy jedna dzilnice w ktorej niby maja wolne domy , ale sznsa jedna na milion, ze akurat my dostaniemy tam dom. Kurcze a miejsce bardzo ladne , czyste , spokojne , zero pakoli, no i nawet sporo zieleni.
Trudno trzeba czekac :-(

Mamy mieszkanko z Housingu ,,Places for People,, Ktory znajduje sie na rogu banku ,,Barclays,, - Duze brazowe drzwi.
Polecam bo szybko mozna tam dostac mieszkanie , tym bardziej ze spodziewacie sie dziecka. Wielu moich znajomych z powodu ciazy , bardzo szybko otrzymalo mieszkanie lub dom.
Moze warto sprobowac.
No dziewczynki papa.
 
Siemka dziewuszki.
Ewcia dzieki za te namiary na housingi, napewno troche poszperam jak tylko bede miala chwilke czasu. Im wiecej sie podan zlozy w roznych miejscach tym wieksza szansa , ze sie cos dostanie. Jakbym miala jakies pytania to napewno sie do Ciebie zglosze:yes:.
Niunka ja duzo rzeczy kupuje na e-bayu, bo nie raz juz widzialam w sklepie to samo tyle, ze dwa razy drozej:oo2:. Poza tym to wygodne sa takie zakupy w domu przez internet. W ten sposob kupilismy wiele rzeczy i jestesmy raczej zadowoleni:blink:.
Co do lezaczka to chetnie Ci go sprzedam za jakis miesiac, zanim urodzisz bobaska. Wypiore tylko pokrowiec i mozesz sie po niego zglosic:wink:.
Mamy namiar na dwa przedszkola. Jedno z nich jest bardzo blisko domu. To takie mini przedszkole i jest tam niewiele dzieci w wieku od 0-5lat. Mysle, ze bedzie ok dla Gabrysia na nie wiecej niz dwie godzinki dziennie:unsure:. Drugie jest w centrum miasta wiec troche gorzej. Jest duze opiekuja sie tam ok 50 dzieciakami w wieku od0 do 5 lat:ninja2::crazy:.Z tego tez wzgledu mniej mi sie to podoba. No ale nie wiem jeszcze jak to bedzie bo najpierw musza sie zgodzic na to , ze Gabrys bedzie tam tylko 2 godz i ja nie chce placic za wiecej , bo wtedy przestanie mi sie to oplacac. Pojde do pracy tylko po to zeby placic za przedszkole, to by bylo bez sensu:no2:.Przedszkola te w niczym nie przypominaja tych naszych polskich:no2:. Jak dla mnie to syf, brud i ubustwo:baffled:. No ale moze przewrazliwiona jestem:confused2:.
To narazie na tyle.Milego dzionka Wam zycze:rofl:.
Buzka
 
Hej Karolina:-)
Wiem ze mozna kupic tanio i dobrze rozne rzeczy na e-bay. trzeba tylko troszkie czasu i to wszystko. Ale fajnie ze bede miala problem z glowy i lezaczek odkupie od ciebie z mila checia:tak:.
Z tymi przedszkolami , to masz racje ze ten blizej domu bylby najlepszy i pewnie najwygodniejszy dla ciebie , noi jest tam mniej dzieciaczkow. Wiesz o tym ze rodzice moga starac sie o zwrot , takie dofinasowanie jezeli oplacaja przedszkola, wiem ze jakas czesc pieniazkow. Tak otrzymuja moi znajomi , tylko nie wiem jakie warunki trzeba spelniac.
No dobra kolezanko musze konczyc i lece do miasta na zakupki.papa
 
hej dziewczyny
Sorki że tak długo mnie nie było, ale najpierw mialam wizyte gości z USA a potem niestey praca praca. A dodatkowo mąż coś mieszał z kompem i nie mialam dostępu do netu. No ale już jestem.
U mnie ok. Chodzimy do fitness klubu co by oczywiście przed wakacjami popracowac nad ciałem. :-)Ale tak szczerze mówiąc wolałabym co by mi brzuszek odstawał. No ale cierpliwie czekam.
Już niedługo znajomi z Londynu wpadną i będzie imprezka. A jutro się szykuje imieninowa moja. Wprawdzie już po imieninach (wczoraj:-)) ale imprezka jutro. I musze nagotowac smakołyków.
Byłam tydzien temu na fajnej imprezie, w Leeds w klubie Birds cage. Muzyka lata 90-te, mieli byc panowie Drag Queen ale nie było:no:, no ale nic straconego, bo pojedziemy znowu na show.
A poza tym wszystko ok, bardzo chce się z wami spotkac. U mnie bardzo łatwo możecie sobie policzyć kiedy ja mam wolny weekend, 2 pracuje 3 wolny- teraz pracuje a za tydzień mam wolny weekend. Czyli od wolnego liczcie- 2 parcujące 3 wolny
Pozdrawiam
 
reklama
czesc dziewczyny
cfcgirl milo ze wkoncu jestes:-), wiedze ze ostatnio faktycznie sporo u ciebie zabiegania. No , ale dobrze ze wszystko w porzadeczku i ze korzystasz z zycia :tak:, szczerze to ja juz nie pamietam kiedy ostatnilo bylam na jakielkolwiek imprezie , czy chociazby w Pub-ie, no ale wkoncu cos za cos. Kiedys to nadrobie . Zreszta nie jestem typem cotygodniowego imprezowiacza, ale raz na jakis czas czemu nie.
No z tym spotkaniem trzeba bedzie cos wykombinowac, czyli albo za tydzien jak wszystkim bedzie pasowalo , albo az za trzy tygodnie.
Ztego co rozumiem z twojego rozkladu pracy.
Co wy na to dziewczynki. Mi jest wszystko jedno . Przeciez mam wolne caly czas.
Ewa jak tam u ciebie z samopoczuciem? Wybraliscie juz imionka?
A wogole chcecie wiedziec co bedzie czy chlopiec czy dziewczynka.
Ale jestem ciekawska:-D
Karola jak tak u was, jak Gabryc ? Dostalas juz przysylkie?
Jak tak to w jakim stanie, dobrym i czy jestes zadowaolona z zakupu.

Dziewczyny musze wam opisac jak moj maly szleje w brzuszku. Naprawde nie myslalam ze to beda az takie mocne kopniaki. :szok:Czasami jak sie wierci i zawiroje pod zero az boli , kurcze maz chcial pilkarza i chyba naprawde bedzie z niego niezly ,, kopacz,,:-). No lepsze to niz bokser.Ruchy sa cudowne kopania, wiercenia , czkawki, jakies dziwne drgawki i inne cuda :-D:tak::-)
Powaznie mylslam ze pod koniec to ruchy dzidzi beda malaly , a tu niespodzianki zwlaszcza nocne igraszki:-D, ok, 1-2 zaczyna szlec na maxa i tak od kilku dni . Tak samo z pobutka gdzies tak ok. 8-9. Uwielbiam tez szlenstwa mojego syneczka, ale czasami zadziwia mnie co on tam wyprawia. Co bedzie pozniej ?:confused:
No dobra koncze papa
 
Do góry