reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z CHRZANOWA I OKOLIC

webak25

Początkująca w BB
Dołączył(a)
27 Listopad 2005
Postów
27
Jestem mamą trzyletniej dziewczynki.Chętnie poznam mamy z naszej okolicy ze swoimi pociechami.

Kasia
  :)
 
reklama
MAM 27 LAT. JESTEM MAMĄ DWÓJKI SZKRABÓW 5 LETNIEGO MATEUSZKA I 3 MIESIĘCZNEJ MARTYNKI. MOI TEŚCIOWIE MIESZKAJĄ NA PÓŁNOCY - MIESZKA I.

1750yb.gif
 
Więc prawie jesteśmy rówieśniczkami.Ja skończyłam 25 lat.
Mieszkamy obok dyscontu Plus,na ul.Kadłubek.

Moje słoneczko kilka dni temu na sankach,u babci i dziadziusia na wsi.

img02946ms.jpg


 
aga 75 ja też mieszkałam w Ostrężnicy przed ślubem.

U nas dzisiaj posypało konkretnie
mati12ot.jpg

i dalej sypie śnieżkiem z nieba jak tak dalej będzie to nie wiem czy rano dostanę się do Chrzanowa. Mam nadzieję że zdążą panowie drogowcy odśnieżyć.
 
Najserdeczniejsze życzenia: Cudownych Świąt Bożego Narodzenia Rodzinnego ciepła i wielkiej radości, Pod choinką zaś dużo prezentów, A w Waszych pięknych duszach wiele sentymentów. Świąt dających radość i odpoczynek. Życzę wszystkiego najlepszego Wam, Maluchom, Panom Tatom  niech kazdy dzien będzie lepszy (albo przynajmniej nie gorszy od poprzedniego), niech każda noc będzie spokojna i przespana  niech dzieci rosną "taaaaaakie duze" i "taaaaakie madre", mamy niech pieknieją, a tatusiowie po "szybkiej" krzywej zblizaja do idealu 


16819tc.gif
17510cs.gif
 
reklama
Do góry