reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Częstochowy JEDNOCZMY SIĘ :)

Raz byłam w Effect Studio na kościelnej i teraz na brzeźnickiej. Nie jest źle, nie ma też "szału" żeby jakieś rewelacje na głowie robili ;) ale ujdzie. Jeszcze nigdy nie trafiłam na fryzjerkę gdzie byłabym super zadowolona... Może macie kogoś takiego rewelacyjnego do polecenia?
My już po spacerku, fajna pogoda bo słońce świeci i wiatru nie ma, mimo że mroźno :)
 
reklama
Ja do fryzjera chodzę tylko ścinać włosy i wreszcie znalazłam fryzjerke, z której jestem bardzo zadowolona. Nie wiem, czy jest rewelacyjna, mi odpowida. Moja szwagierka i siostra też do niej chodzą i też są bardzo zadowolone - mówię o strzyżeniu.
 
My też dwie długości Promenady zaliczyliśmy, od razu się lepiej myśli.
Ale niestety humor popsuła mi wiadomość, że właśnie dzisiaj teściowa planuje nas odwiedzić, już mnie trzęsie:wściekła/y:
 
a ja nie chodźę do fryzjera mam 3 w rodzinie i plus ja :)
Patrycjo jak chodzisz promenadą może się spotkamy ja też często tam chodzę . A gdzie mieszkasz ?
My również spacerek zaliczony zimno ale nie az tak bardzo :)
 
asia, następnym razem zapraszam po koloryzacji na kawę, bo ja mieszkam na Kościelnej :D :D :D

aleksandra,
żebyś wiedziała, żem pochłonięta :( Jak wracam, to ogarniam dom i Młodą, a później muszę odrabiać "prace domowe", bo w pracy nie zawsze mogę i tak zlatuje dzień...
 
Mieszkamy przy Armii Krajowej, na wprost Promenady, byliśmy mniej więcej 12:20-13:00
Już po wizycie teściowej, jakoś minęło. Oskar pojadł i śpi smacznie, z dwie godziny wolnego:-) Potem kąpiel, jedzonko i znowu spanko, takiemu to dobrze.
Ja czekam, aż mi się włosy trochę ogarną i będę musiała rzucić kolor, bardzo mi dużo siwych wyszło. To już chyba starość do mnie puka:-D
 
Patrycja, ja zaczęłam siwieć na 2 roku studiów...
Mam od lat jedną fryzjerkę- koleżankę i jest ok.
Czy wasze dzieci tez płaczą, bo im mało spaceru?
 
reklama
Witam wieczorkiem mały zjadł troche mleka więc wstawanie w nocy nieuniknione .
kaczucha na chwilę obecną zaiwesiłam swoje udziały fryzjerskie :)
Beti - mój nie płacze nigdy jak mamy wracać może dlatego , że jest mały jeszcze
asia ,patrycja to tylko się umawiać na spacerek :)
Nulini trzymaj się tam jakoś i nie daj . Odwiedzaj nas częściej :>
 
Do góry