reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Częstochowy JEDNOCZMY SIĘ :)

Nulini Twój opis wydarzeń z Lidla jest trafiony idealnie! :-D
Również bylam dziś w Lidlu na mickiewicza! ale dupa ze mnie, bo byłam już baaaardzo późno... bo o 9.00 rano, i było już po wszystkim, pozamiatane... kozaczków nie było ani jednej pary! A z reszty ciuchów też mało co było. Udało mi się upolować ostatnia zimową kurtkę w rozmiarze 104 ale była tylko w kolorze niebieskim :( a chciałam tą zieloną z kożuszkiem... ale nie było. Kupiłam mu jeszcze tą grubą bluze w futerkiem i to wszystko. Bluzek, rajtuz, skarpet nie kupowałam bo tego ma sporo. A spodnie takie niebieskie chciałam kupić to oczywiście też nie bylo.
To polowanie w LIDLU na ciuchy to jest istne wariactwo! Byłam kiedyś tam właśnie tak rano przy otwarciu to mnie ten tłum chciał staranować. Najbardziej mi tych butów zimowych żal :( Bo widać że porzadne były :(
 
reklama
asia, idź dziś wieczorem albo jutro - dużo ludzi brało po 2-3 pary tych butów, żeby w domu przymierzyć, a później oddać te złe. Ja na kurtki nie polowałam, ale szkoda, że się nie zgadałyśmy, bo jak ja byłam, to jeszcze gdzieniegdzie się walały w opakowaniach... Żałuję, że bluzeczek Młodej nie wzięłam, bo chociaż ma dużo, to te z Lidla są fajnej jakości :) Teraz już wiem, jak to wygląda, więc jak tylko znowu będzie dobra promocja, to biorę ze sobą kałacha!!!
 
Ja wiedziałam jak wyglądają te polowania w LIDLU bo byłam juz kiedys na otwarciu, ale teraz mam mlodego w domu i z nim na nogach, nie udało mi się doczłapać wcześniej niestety.
Nulini, może faktycznie wybiorę się z nim jeszcze dziś wieczorem do LIDLA licząc na te buty, bo na prawdę są świetnej jakości. Bluzeczki z LIDLa są świetne, ogólnie ciuszki z lidla są dobrej jakości i bardzo tanie.

A teraz tak odbiegając od tematu, ma któraś z Was ogrzewanie na gaz? Jakie rachunki w zimie za gaz płacicie? Ile macie stopni w mieszkaniu? Bo my po raz pierwszy mieszkamy w mieszkaniu ogrzewanym na gaz.
 
Ostatnia edycja:
asia, my będziemy mieć ogrzewanie gazowe, ale w domu... A kozaczki naprawdę są super, bardzo mi się podobają. No i właśnie ciuszki z Lidla mają bardzo dobre opinie wśród matek, może po wypłacie jeszcze będą te bluzeczki :)
 
Beti sto lat sto lat dla Poli :-), moje dzieci chcą do Poli jechać :-).

Nulini opowieść jak z filmu,a ja myślałam ze takie coś to tylko w filmach,ja nigdy na takim otwarciu nie byłam i chyba nie pójdę,choć nigdy nie mówię nigdy :-).

Asiu ja kiedyś w mieszkaniu 3 pokojowym miałam ogrzewanie gazowe,ja osobiście mam źle doświadczenie i do dziś jak słyszę o ogrzewaniu gazowym to mnie trzęsie,rachunki mieliśmy mega wielkie ,a w domu zimo jak cholera,ale pewnie reguły nie ma :-).

Wyniki eeg główki oliwki w NORMIE,jupi co za radość :-).
 
Oj Nulini, kałasza i pół rodziny następnym razem- zawsze ktoś coś wyrwie :D

Asia- ja w domu z ogrzewaniem gazowym bywałam systematycznie przez kilka lat i NIE POLECAM.. chyba że ktoś ma furę kasy :)

Dorota, teraz to ciężko będzie się spotkać- sezon chorobowy w pełni.

Ja na szczęście mam stałe dostawy ubrań dla Poli od szwagierki. Jak czasem coś potrzebuję to jadę w jedno miejsce na lumpy i zazwyczaj wychodzę zadowolona bo ciuchy są bardzo dobrej jakości i za małą kasę
 
Witajcie.
Co do lidla to tam nawet na otwarciu nic nie ma hehe :D nie wiem co te ludzie z tym robia. Mnie czeka takie polowanie w poniedzialek bo chcialam dla malego dresik i ogrodniczki kupic. Jakby ktoras byla chetne na male ciuszki w F&F baby sa wyprzedaze 30% taniej. Powiem Wam że wszedzie takie polowanie w lidlu jest, moj maz pracuje w warszawie na takim zadupiu co jest lidl i wyslalam go po bluzki dla Igora i juz tak przebrane bylo wszystko ze szok :/ za bardzo rozglaszaja te promocje hehe :D ja bylam na wizycie ostatniej i 22 do szpitala i dzien pozniej cesarka. juz sie doczekac nie moge. dobrze ze teraz nie mam terminu bo mickiewicza zamkniety bo ospa panuje.....wiec wielkie oblezenie na parkitce.....

Dorota to super ze wyniki sa dobre.
Dzis piekna pogoda wiec wybywamy na dwor :D milego dnia wszystkim
 
Dziś dowiedziałam się że we wtorek, zginęła w wypadku samochodowym mama pewnego chłopczyka z grupy przedszkolnej mojego synka :(( To straszne, takie małe dziecko zostawiła. Bardzo współczuje jej bliskim. Mimo że nie znałam tej dziewczyny to płakać mi się chce gdy myślę o niej i o jej synku.
Życie kruche jest, uważajcie na siebie!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hejka
Wysłałam dzisiaj na otwarcie lidla moja mamę :-D żeby zakupiła parę rzeczy dla maluszka, stwierdziłam ze to nie na moje nerwy. Takie same sceny były jak Nulini pisała :-) jednym słowem masakra ale zakupiła to co potrzebne ;-)
U nas po staremu. W końcu dzisiaj się spakowałam do szpitala i czekam :-D
asia844 takie to życie jest, chyba masz na myśli tą Panią co pod Olsztynem zginęła? Jeżeli tak to blisko mnie mieszka i nie tylko ona zginęła i została poszkodowana :-( takie to nasze życie jest dlatego trzeba się cieszyć z każdej chwili......
 
Do góry