reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Częstochowy JEDNOCZMY SIĘ :)

No niestety zycie jest bardzo kruche,strasznie to smutne i dolujace takie wydarzenia,takie wypadki :-(.

BEATKO jak wy i my będziemy zdrowi to musowo was odwiedzimy czy chcesz tego czy nie hihihihi:-D:-D:-D.

My nadal chorzy,tzn oliwka już lepiej,pojde dziś do lekarza zapytam czy do szkoły może jutro ona pojsc,alanek gorzej,cos mi się wydaje ze antybiotyk :crazy:.Nawet ja kaszle i kardlo boli i katar,Kurcze jak nas wzielo to już 2 tygodnie nas meczy
 
reklama
Ach jaki smutny temat jest tu poruszony , ale szanujmy każdą chwilę w swoim życiu !

My byliśmy chorzy tzn ja młody lekko przeziębiony nawet u lekarza z nim nie byłam .

Do przedszkola go juz zapisałam i niestety sprawy się obróciły troszkę .

Marta trzymaj się
Dorotko zdrowia i dla wszystkkich chorowitków :)

Ja porządkuje sprawy i od przyszłego tygodnia się juz powili będę ogarniać i pakować .
Działalności nie zawieszam na szczęśćie siostra mi pomoże troche:)w przyjmowaniu i wydawania towaru :)
 
Widzę dziewczyny- ruszyłyście z działalnością :)
Ja także ruszam- jak znajdę 2 chętnych to już od 15 listopada, oto moje ogłoszenie:

OPIEKA NAD DZIEĆMI

FUNDACJA "DRUGI DOMEK" OGŁASZA NABÓR DZIECI DO LAT 3:
DOFINANSOWANIE Z MINISTRIALNEGO PROJEKTU "MALUCH"
JEŚLI JESTEŚ ZAPRACOWANYM RODZICEM- ZAPRASZAM!!!

-opieka nad dziećmi do lat 3 w warunkach domowych (pokój dostosowany do aktywności dzieci, wyposażony w atestowane meble i zabawki),
-prowadzenie zajęć opiekuńczo-wychowawczych i edukacyjnych, uwzględniających rozwój psychomotoryczny dziecka,
-zagwarantowanie dziecku właściwej opieki pielęgnacyjnej oraz edukacyjnej

Mój dom znajduje się w Łojkach. Mogę zająć się maksymalnie dwójką dzieci do lat 3(z terenu Częstochowy).
Cena za opiekę wynosi ok.500zł/mies, 8-9h dziennie PN-PT. W cenę wliczone jest wyżywienie. Nadgodziny i weekendy płatne dodatkowo.
DZIENNY OPIEKUN Beata :)
Tel.668 001 339
 
Widzę ze dziewczyny wzielyscie sie za swoje biznesy :-).
Super ,życzę powodzenia :-).
Beti i jak znalazłas chętne dzieci ? Interes sie rozkręca ?

My już zdrowi :-), ale długo to trwało :-).

U mojej mamy piesek który był moim psem tylko został z mama później ,rozchorowal sie strasznie,cierpiał strasznie przez tydzień ,niestety przegrał walkę i zdechl :-(, mimo ze to tylko pos wszyscy bardzo to przeżywaliśmy :-(.
 
Dziewczyny, założyłam wypożyczalnie sprzętu turystycznego dla dzieci i zapraszam na moją stronę internetową:

Wypożyczalnia sprzętu turystycznego dla dzieci PUCHACIO.PL


Zachęcam do wypożyczania nosidełek i innego sprzętu dla dzieci :)

Asia, masz na to wzięcie w Częstochowie??? :szok::szok::szok:
Bo szczerze - chętnie, naprawdę bardzo chętnie wypożyczyłabym fotelik do roweru czy przyczepkę rowerową, ale kaucja 500-600zł??? Mimo, że to opłata zwrotna, to W ŻYCIU nie byłoby mnie na to stać przy zarobkach w naszym mieście :szok::szok::szok: Toż to połowa pensji!
shocked.gif
shocked.gif
shocked.gif
 
Asiu ja sie nie znam ale ja akurat zgadzam sie z Nulini ze jak dla mnie i pewnie nie tylko dla mnie taka kaucja jest wysoka i pewnie jakiś procent ludzi nie skorzysta właśnie ze względu na taka kaucję,takie jest moje zdanie ,ale powtarzam ze ja sie nie znam .
Asiu ja Ci życzę aby interes sie super rozkrecil :-). Jak Kubuś w przedszkolu ?

NULINI JAK u Ciebie w pracy ?

BEATKO A Twój interes jak tam ?

U nas ok ,oliwka w szkole,chodzę z nimi na dodatkowe zajęcia ,ogólnie jest ok ,pomału szykujemy sie do urodzin oliwki :-).
 
Witam mamuski:) Jestem mama zbuntowanego dwulatka -Seweryna:) I wariuje powoli w domu...Perspektywy na prace zerowe, perspektywy na wyjscia sa ale ciągle cos...Mlody mi okropnie choruje:( A ja aby jakos troszke choc uciec od tego kieratu postanowilam zaistniec TU:) Przyjmniecie mnie???
 
reklama
Do góry