reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Częstochowy JEDNOCZMY SIĘ :)

reklama
Kaczucha, a do jakiego prywatnego przedszkola chodzi Twoja Zuzia.

Kubuś już od poniedziałku będzie chodził do przedszkola i od nowa zacznie się adaptacja...
 
Nabyłam w końcu w Auchan rowerek Milly Mally za 106 zł, zielony. Ten, co sobie upatrzyłam z namiaru od Kaczuchy okazał się dużo za duży. Zobaczymy czy zaskoczy w ogóle jazdę na nim. Byłam też w Ikei, kupiłam krzesełka dla Oskara i kilka pierdół.

Oby Kuba tym razem lepiej poczuł się w przedszkolu.
 
Patrycja, Młoda zaskoczyła szybko, chociaż tak, jak pisałam, póki co idzie, a nie jedzie, ale dobrze jest ;)


Dziewczynki, czy Wy też się tak słabo czujecie? Cały dzisiejszy dzień tak mi się kręci we łbie, że na nogach nie mogę ustać... Ciężko mi się oddycha i cały czas kołowrotek w głowie, tylko blisko mebli chodzę, żeby gdzieś nie je*bnąć niechcący...
 
Witam! Można do Was dołączyć? Jestem mamą 2 dziewczynek- 10 lat i 19 m-cy. Jak starsza jest w szkole to siedzę sama z Małą i czasami już brak mi pomysłów i sił na wspólne zabawy. Szukamy towarzystwa-ja kolezanek by przy kawce pogadac o tym i owym,Mała by poszaleć z rówieśnikami :-) Pozdrawiamy i czekamy na odzew :-)
 
Ja nie kupuję szybkiego rowerka bo nie mam ogrodzenia...Ostatnio dzieci siostry jechały na rowerach do sklepu po lody, a Pola wskoczyła na swój rowerek 3 kołowy i rozpaczliwie się odpychała i wołała za nimi żeby poczekali- bo ona też jedzie.....tak mi jej było żal...na boisko tez chce z nimi jeździć..nie kuma że jest za mała..i kup takiej szybkobiega..

matusia- witaj, napisz coś więcej o sobie- ile masz lat i z jakiej dzielnicy jesteś????

Nulini, planujesz z Tosią chodzić od czasu do czasu do przedszkola??????? Nie wiem kiedy zacząć adaptację...najlepiej zostawiałabym ją na godzinkę, ale wątpię czy się zgodzą bo przecież dziecko jest nieubezpieczone
 
Matusia77, witaj.

Nulini, ja dzisiaj jestem niewyraźna. Za długo chyba spacerowaliśmy i taka dawka słońca od razu mnie zmuliła. Musi się organizm przyzwyczaić, za szybko zmieniły się temperatury.

Beti, rzeczywiście skoro Pola taka wyrywna, to nie ma co ryzykować.
Oskar powoli załapuje, ale jak jedna nóżka opiera się stabilnie, to drugą stoi na palcach. W wakacje będzie ok, do tego czasu będziemy ćwiczyć w mieszkaniu.
 
PATRYCJA super zdjecia :tak:.

BETI ja jak wyslalam oliwke do przedszkola przed 3rokiem zycia to tak jak Nulini nie chodzilam z nia wczesniej do przedszkola i oliwka super sobie poradzila.Pola to super dziewczyna i odwazna wiec mysle ze znakomicie sobie poradzi w przedszkolu,ale ty kochana jestes Jej mama i wiesz najlepiej co dla niej jest najlepsze :tak:.

NULINI nawet mi nie mow bo ja wiecznie ostatnio slabo sie czuje :eek:.

MATUSIA witamy witamy :tak:,wiem o czym mowisz ,kawka z kolezankami jak sie siedzi z dziecmi w domu jest bezcenna ,mialam to samo poki nie zaczelam na nowo pracowac :tak:,napisz cos wiecej o Sobie :tak:.

Ja w srode mialam WOLNE ale bylam taka slaba ze ja siedzialam caly dzien w domu i zdychalam :confused2:,nawet nie bylam w stanie wyjsc z dziecmi na dwor wiec przyjechala niania i zabrala ich na plac zabaw :tak:.Wczoraj bylam w pracy na rano ,po godzinie 14 juz skonczylam bo wczoraj mialam wizyte u gastrologa z tym moim brzuchem i zoladkiem i okazalo sie ze nie jest dobrze i dostalam skierowanie do szpitala ,dzis ide na pck po termin na polezenie sobie w szpitalu i na badania :-(,niestety czekaja mnie bardzo nieprzyjemne badania typu kolonoskopia ,gastroskopia itp ale coz jak trzeba to trzeba.Mam bardzo niepokojace zdaniem lekarza bolesci przy badaniu rekami,i ogolnie jestem wyniszczona itp,wiec w szpitalu wezma sie troche za mnie :tak:.

Wczoraj na wieczor bylam z oliwka u lekarza bo sie rozchorowala,dostala antybiotyk i sie kurujemy,juz jest ciut lepiej z nia :tak:.Ja w nocy dostalam @ wiec dzis zdycham od rana,Po godzinie 11 ma przyjsc niania to ja lece pozalatwiac sprawy.Dzis wolne,choc szef dzwonil abym przyszla na wolnym do pracy ale nie zgodzilam sie bo naprawde nie jestem w stanie,nie mam sil i chce odpoczac .Jutro mam nocke ,wroce do domu w niedziele po 7 rano a na godzine 15 w niedziele zas do pracy hihi,

Milego dnia
 
reklama
Witam! Dzieki za miłe powitanie. Jestem ze Sródmieścia,mieszkamy w kamienicy,mamy kawałek swojego ogrodka z huśtawka i mini piaskownicą,gdzie dzieci mogą sie trochę pobawic ale jednak ciągnie je na duże place zabaw,Małą szczególnie-hasło "plac zabaw"wywołuje u niej radość ogromną. Mam już prawie 36 lat,metryki się nie oszuka ale za to jestem młoda duchem :-) Obecnie jestem na url.wychowawczym,choc czasem pomagam w rodzinnym biznesie. Wiekszosc znajomych juz ma starsze dzieciaki niż moja młodsza córa więc Młoda nie ma prawie kontaktu z rówieśnikami więc chętnie pozna nowe koleźanki i kolegow.
Dzis pogoda szwankuje wiec pewnie po wczorajszym całodniowym pobycie na powietrzu dzis siedzimy w domu chyba,że sie wypogodzí wiec choc spacer nad rzekę.
Zatem pogodnego dzionka :-)
 
Do góry