reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Dublina!

Witam wszystkie mamusie i przyszle mamusie:-))) Jestem mama 13 miesiecznego Mikolaja i mieszkam w Dublin9 Moze sa jakies mamusie z tych stron? Ta stronka to naprawde super pomysl, szkoda tylko, ze tak malo osob juz tutaj zaglada:-(((
 
reklama
czesc!

jestem nowa lokatorka delgany, co.wicklow, greystones. czy jest ktos, komu sie czasem nudzi i ma chec pogadac?
mam 2 letniego chlopczyka, ktory pewnie sie ucieszy z towarzysza do zabaw:)
czekamy:) i pozdrawiamy!
 
Witaj Malina:-) Szkoda, ze tak daleko mieszkamy od siebie bo raczej zabawa miedzy naszymi dziećmi jest trochę nie możliwa Ale pogaduszki przy internecie, czemu nie...:-)
 
Witam malina Jesli chcesz pogadac jestem dostepna na tej stronce albo jesli chcesz prywatnie moge ci przeslac moja gg Pisz jak tylko bedziesz miala ochote
 
witam mam nadzieje ze jeszcze ktos tu zaglada:-) ja i moj 10 miesieczny oskar mieszkamy w d8 bardzo chetnie poznamy jakas mamy i dzieciaki z centrum dublina fajnie by bylo wybrac sie na wspolny spacer do parku .nie znam tu praktycznie nikogo z polski z malym dzieckiem .pozdrawiam
 
reklama
Cześć jowita:biggrin2: Ja podobnie jak ty, jestem nowa na tym forum ponieważ zauważyłam, ze rzadko już ktoś pisze na tej stronce, założyłam nowy watek mając nadzieje, ze znajda się jakieś chętne mamusie na spacery z dzieciaczkami A wiec zapraszam ciebie na nowa stronkę SPOTKANIA DZIECIACZKÓW Z DUBLINA I OKOLIC DUBLINA Ja jestem mama Mikołaja, który ma już roczek i 3 miesiące i niestety jak ty, nie znam za dużo mamusiek z dziećmi I troszkę mi szkoda mojego aniołka, ze nie ma się z kim bawić Moze napisz cos o sobie, jak dlugo mieszkasz w Dublinie, czy pracujesz i jak tam podoba ci sie w Dublinie...
 
Do góry