reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

ciesze sie ze macie podobne doświadczenia z lekarzami tutaj.bo mój mąż to mnie ma za jakąś paraniczkę.

ale z tego co wiem po róznych poszukiwaniach to w galway macie jakiegoś polskiego lekarza w przychodni
 
reklama
ciesze sie ze macie podobne doświadczenia z lekarzami tutaj.bo mój mąż to mnie ma za jakąś paraniczkę.

ale z tego co wiem po róznych poszukiwaniach to w galway macie jakiegoś polskiego lekarza w przychodni
Pani Monika Cudo.
JAk zajde w nastepna ciaze to mi ja bedzie prowadzila,a i zastanawiam sie czy Antka do niej nie zapisac...ale to 30km w jedna strone:baffled:
 
Ja mieszkam 10 min od gabinetu dr.Moniki Cudo,ale narazie jestem caly czas u jednej irlandzkiej Gp...prowadzila mi ciaze od 6 mies..i caly czas do niej chodze,moze wreszcie sie kiedys wybiore zobaczyc jaka jest ta polska lekarz.
 
napiszcie potem jak tam jest, ja czasem juz zastanawiam sie czy sie gdzieś nie wynieść z tego naszego Ballyshannon.miasteczko jest bardzo ładne i znajomych tu mamy, takze irlandczyków, ale brak porozumienia z tutejsza opieka medyczna czasem doprowadza mnie do rozpaczy.chciałabym tez pójśc do pracy a tutaj to tylko sprzatanie mi pozostaje.nie po to studiowałam 5 lat(z dzieckiem na plecach:-)).teraz piszę mgr i w czerwcu chce sie bronić.

a jak wy sie dziewczyny odnajdujecie tutaj?
 
na samotna matke trzeba zlozyc one parent family payment dost formularz w socjalu lub na poczcie lub wydrukuj ze strony socjala wszystkko trzeba wysylac dokumenty oryginaly i troche to trwa ale na certyfikacie dziecka masz wpisanego ojca bo ja nie i lepiej nic nie mow o ojcu bo beda sie wypytywac ...


ja super wspominam porod
moj maly ostatnio nie robil kupki i wieczorem w aptece nie chcieli mi spzedac bez recepty czopkow ale babka zadzwonila do lekarza zeby sie poradzic i ja z nim tez rozm i zezwolij babce zeby mi spzedala lek i od razu maly zrobil kupke.ale najlepsze jest to ze po 2 godz ten lekarz zadzwonil zeby sie dowiedzec jak sytuacja bylam w szoku


ale to fakt najchetniej oni by nie spzzedawali lekow dla malych dzieci
ja jestem u mojej gp i nie narzekam i mam pielegniarki pod domem jakby co wiec nie jest zle

anieczka trzymam kciuki jak zrobisz test daj znac:)

tia galway jest slicznym miasteczkiem i napewno znajdzieszz prace ja jestem zadowolona z zycia tutaj i zost tu tak ok3 lat kazdemu polecam galway

buziaki
 
Galway rzeczywiscie ladne, ale jak narazie jeszcez nie mialam okazji poznac go do konca :) najpierw nie bylo czasu, potem sily, miejmy nadzieje ze sie to teraz zmieni jak bede miala z kim na spacerki chodzic.
Narazie walcze z lekka handra bo mi mala jeszcze wagi urodzeniowej nie odzyskala :( pielegniarka mowi zeby sie nie przejmowac ale ja sie martwie bo ona caly czas taki chudzielec jest...

Ale za to slodki chudzielec :p
 
hej aniay jaki sliczny bobasek gratulacje doczekalas sie
nie przejmuj sie napewno wroci do wagi noworodki tak maja przez 1 dni

ale dzis pogoda niec sie nie chce:(

pozdrawiam
 
Nobla dla wynalazcy smoczka!!!!
Normalnie ratuje ostatnio moje nerwy i nadwyrezona cierpliwosc taty :p
No i moje piersi, ktore przez kilka dni byly traktowane jak smoczek - do usypiania. Siedze sobie teraz w pizamie jeszcze i czekam az mi sie Oliwcia zmeczy patrzeniem na misia :) Normalnie lezy sobie w foteliku samochodowym i jest przeszczesliwa. A ja mialam dzieki temu czasna poprasowanie wszystkiego, wstawienie prania itd...
 
reklama
michasiowa rzeczywiscie cisza... :)
ja sie musze pochwalic ze pps dzis dla malej przyszedl;-) to niedlugo sie akcja z cb tez rozwinie pewnie:tak:
 
Do góry