reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam
i jakie wiesci a obudzilam sie i pierwsze co pomyslalam Pauletta miala CC ..wchodze na bb i co czytam ze naprawde miala cc..szok
no ale

Pauletta ...gratuluje coeci...w koncu razem..szybko wracaj do siebie i do domku :)
Zobacz załącznik 226115


a ja jak zombiee...bo Ewa cala noc budzila sie z placzem i nie wiem o co chodzilo no i nie spi od 6 ..wrrr...a mama niestetyu musi nie spac z nia..

wczorajszy dzien pelen wrazen..super minal..bylismy na paradzie pozniej spacerek ..plac zabaw i powrot do domku spacerkiem..a wieczorkiem jeszcze na kawulca do MArtuski...jak wrocilismy do domku to dzieciaki popadaly jak muchy..
wiec moze Ewunia przezywala dzien..albo znowu zebisko jakies chce wyjsc musze zrobic przeglad jamy gebowej hihih:-D:cool2:
 
reklama
witam:-)

Szymon pospał do 6.20:dry:całe 20 minut dłuzej niz zwykle:baffled:starszaki tez wstały o 7:sorry2:i od rana ciagle gadaja ze było tak fajnie i liedy znowu dzieci do niego przyjadą:confused:Kamcia Damian sie o Oliwerka:tak:czy juz dobrze sie czuje:confused:
lece po musze:baffled:
Moku my dziewczyny pamiętamy o tobie:tak:właśnie jade do twojego miasta:tak:
 
ale pogoda...a feeeee
Albert ma lenia i nie chce isc do przedszkola wiec chyba dzisiaj wagary zobimy... ale na zakupy trzeba jechac niestety ...ale ta pogoda nie nastraja mnie pozytywnie dzisiaj najchetniej przelezalabym caluski dzien w lozeczku haha tylko nie mam nikogo kto robilby mi za pomoc bo P w pracy
 
Pauletta ogromne gratulacje !!!! Duzo zdrowka dla Was
 

Załączniki

  • its-a-girl..gif
    its-a-girl..gif
    28,9 KB · Wyświetleń: 17
Ostatnia edycja:
Witam:happy2:
U nas też pogoda bez pogody:baffled:Jak się nie rozpada to pójdziemy z Dytą i Karolinąnicolą do Fun Galaxy,mój Radek by się wyganiał,kawki byśmy się napiły,tylko nie wiem jeszcze czy się dziewczyny nie rozmyśliły:sorry2:
...No i się dogadałyśmy.Karolinanicola nie może bo Agatka chora,ale Dyta reflektuje:tak:Idę więc odkurzyć jeszcze:happy2:
 
Dzien dobry dziewczynki:-)

Ale tu od rana gwarno:tak:. Ja wlasnie pije kawke szybciutko zajrzalam do was bo zaraz uciekam do pracy i nie wiem co mnie dzis czeka:-(. Pogoda cosik sie dzis popsula:-:)-:)-(

Didi ja chetnie poszlabym w twoje slady ale niestety...nie moge

Moku hello:-)

Dobra uciekam bo czas goni zajrze do was popoludniu

Milego dnia wszystkim
 
D.Dobry!
Pauletta - gratulacje!Najważniejsze ze już po! Zycze cobyś szybko doszła do siebie!
BabyGirl..jpg
Pogoda pod psem,ani na spacer,ani nic.No trudno:-(Siedziy w domu.
Tichonku-teraz jak jest autostrada,2h i jestes w Galway:tak:Powiedz mezowskiemu ze przyda sie auto odmulic troche i pocisnac;-)a przy okazji mamki z Galway i okolic odwiedzic;-)
misia - A. Ci chuste przekazal,czy zapomnial,bo nic nie piszesz..

Ja to tez juz bym chciala miec auto dla siebie,bo ani sie ruszyc..Moze juz niedlugo:tak:
PS. i ja witam nowa foremke-crazygirl!
 
Hello.
Wchodze i czytam takie wiesci
Pauletta ogromne gratulacje z okazji pojawienia sie slicznej istotki.
Frog jak moglas pomyslec,ze my tu o Tobie zapomnialysmy.Jak tylko rodzice pojada to mam nadzieje,ze sie spotkamy:tak:
 
Ciao Dziecwyznki!

Mam kaca jak stad do Polandii....

Madbabe- mam mam chuste. dzieki! Bylam akurat w sklepie jak przyjechaliscie! I nawet na kawce nie zostaliscie......:(

Paulettko- przyjmij najszczersze gratulacje!!!!!!!!! Niech sie malutka zdrowo chowa!!! A ty wracaj do formy szybciutko!!!!
 
reklama
Aleście się kochane kobietki rozpisały:-). Witam
M miał od popołudnia we wtorek wolne, więc korzystaliśmy, że możemy pobyć troszkę razem i nie zaglądałam:-). Ania zadowolona, że tyyyle z tatą pobyła. Jeszcze grzeczniejsza była niż zwykle i taaaka tulaśna:-D:-D:-D. Paradę zaliczyliśmy, było ok, tylko pod koniec Anulka się przestraszyła:-(. Teraz dosypia, a ja w końcu po prawie dwóch godzinach doczytałam.:-D:-D:-D

Pauletta wielkie gratulacje dla Ciebie:-D:-D:-D:-D


Moku witamy z powrotem w forumowych progach:-), Crazy Girl Ciebie też witamy:-):-):-)
 
Do góry