reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

ehhh laski jestem pod takim wrażeniem:szok:;-)Kamcia,anineczka,lubiczanka i nasze 3 członki:-D oby częściej, bardzo ale to bardzo wam dziękuje:tak:byo tak zajeb... ze mi teraz smutno:-(anineczkoo jeśli nic sie nie zmieni(chodzi mi o prace K:baffled:) to niedziele rezerwuj dla nas i lubiczanke tez zabieramy:tak: Kamcia juz za wami tęsknie:sorry2:wami wszystkimi,aż sie odstresowalam:-)kamcia do was dojedziemy jak K bedzie mial więcej wolnego bo on juz padł na ryj:sorry2:on ma ciężką prace i w niedziele odpoczywa ale jak tylko cos 2 dniowego sie trafi to wyruszamy do was:-)dzieki jeszcze raz:tak:kamcia mam nadzieje ze z Oliwerkiem juz lepiej:-(życze mu dużo zdrowka:tak:;-)


hmmm widze ze zero wiadomości o pauleccie ale popołudniu dalej sie męczyła bidulka :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Helloo
Widze, ze nadal brak wiesci od Pauletty:baffled: Mam nadzieje, ze tym razem pojdzie jej szybciej niz z Wiktorkiem. No i mam nadzieje, ze w ogole, to juz poszlo i Zuzia jest na swiecie...

My dzisiaj spedzilismy dzien strasznie intensywnie. Ada wymeczona tak, ze jak sie kladla, to w locie oczy zamykala...
Ja juz tez dlugo nie bede siedziala, bo ide jakis filmik w lozeczku obejrzec...

Aaaa i witam nowa mamusie...

To do juterka- moze jeszcze zajrze, byc moze jakies bedziecie mialy z porodowki
 
froq ja nie zapomnialam :-) I dzieki wtedy za call, bylo mi milo, ze dzwonisz zapytac, jak sobie daje rady :-)

Larcia nie ma sprawy po prostu wiem co przezywalas:tak: a poza tym, po to sie tu mamy:-):-p. Jakby nie bylo same dla siebie stanowimy cos na wzor rodziny - no nie??? Mimo, ze dotrzec do ciebie nie moge ;-) zawsze mozesz liczyc na moja pomoc, a to co nam umknelo nadrobimy w przyszlym tygodniu:-):-)

A do Pauletty dzwonilam jakas godz temu ale nie odbierala wiec moze jest cos na rzeczy, albo tak umeczona ze nie chce jej sie z nikim gadac - no ale coz sie dziewczynie dziwic


Dziewczyny wiadomosc z ostatniej chwili:

Pauletta miala cc Zuzia wazy 3960 i ma 51 cm.

Gratulacje dla Pauletty i Zuzanny
 
Ostatnia edycja:
Witam.

Marta oby więcej takich spotkań.Było bombowo,dawno się tak nie uśmiałam :-D:-D
Ale ty bidulko masz teraz armagedon po dzieciach i po nas :sorry2:
Zapraszamy,zapraszamy tylko dogadaj się dobrze z Lubiczanką bo coś się nasze chłopy umawiali na sobotkę :tak::tak:
No wielki,bardzo wielki zonk :szok::szok::szok:
Zapomniałyśmy z Lubiczanką o ewelci telefonie :baffled::baffled:
Ale wtopa :wściekła/y::wściekła/y:
Ale ewelcia Lubiczanka będzie u mnie w sobotę lub niedzielę i mi przywiezie telefon :tak::tak:
Kamciu ja również mam nadzieję,że się Oliwierek nie rozłoży :sorry2:
Aha i nie mniej mi za złe jak jutro nie przyjadę :sorry2::sorry2: Nie bij tylko :no:
Ale ja wątpie czy po tak męczącym i pełnym wrażeń dniu tachac chłopaków do Galway.W zasadzie wątpie ,że wstali by jutro przed 7:30 bo M o tej pewnie będzie już wstawał :tak:
Ale zdjęcia odbiorę osobiście,nie długo,obiecuję.
Albo to wy fikniecie do nas na następny weekend z noclegiem? Hę?

Lubiczanko wielki buziak za worki zabawek.

Marta a Tobie za ciuszki.

Pauletta GRATULACJE
 
Ostatnia edycja:
Witam włąsnie dojechalismy do domku
LAski super było was spotkac osobiscie i waszych mężów i dzieciaczki o wielej lepiej jest pisac jak sie kogos na zywo spotkalo:) Super spedzilismy dzien bylo wesolo i dzieci mialy super zabawe, i ciasta pychotka:)Wasze bobaski sa przesłodkie:)!!!!!
No i malo czasu bylo zeby pojechac i zobaczyc te ruiny wiec nastepnym razem bedzie okazja hihi do spotkanka i zwiedzanka:)
Olivier spal cala droge i nadal spi u siebie mysle ze bedzie ok:)
Anieczka no jak nie dasz rady to trudno, ale postaraj sie byloby fajnie:) A z tym przyjazdem do Was to cos wymyslimy jak bede miala wolne:)

Pauletta gratulacjee !!!! Czekamy na Ciebie!!!:))

Misia o której sie jutro spotykacie moze tez wpadne bo mam wolne:)
Witam nowa mame na forum:)
Frog jak juz bedziesz miala wolna chate to odzywaj sie:)
Larcia fajnie że z mala juz troche lepiej.
Zmykam spac bo zmeczona jestem
 
reklama
Pauletta ogromne gratulacje,wreszcie tulisz swoja Zuzie:-):tak:

Anineczko:-( kupilam karte z Tesco (Mobil Tesco) i do PL jak dzwonie do m na orange to mam minute za 70 czy tam 80centow:baffled: myslalam ze jutro bede miala juz swoj,no ale coz,przezyje do soboty czy tam niedzieli:-)
Kazdemu zdarzy sie zapomniec
 
Do góry