reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

ale wiatrzysko
Chłopaki pojechali na paradę, my co roku jeżdzimy, ciekawe czy uda im sie gdzies zaparkowac, bo pozno sie wybrali
Emma spi
Dziewczyny wiecie moze czy sklepy dzis otwarte?? Lidl? TkMax?
Larcia a ty na jakie zakupy sie wybierasz?? moze razem skoczymy?
 
reklama
mam info od Pauletty jeszcze nie tuli małej, szyjka stanęła na 3cm i czeka na dalszy rozwój
Paulina trzymamy kciuki, aby zaraz cos się ruszyło i poszło szybko
 
moniadan popoludniu chyba pojade do dunnes tutaj, do samego centrum sie nie wybieram, za duzo ludzi dzisiaj. DO centrum to w niedziele sie wybiore tzn polski sklep :-) nie lubie tlokow jak jestem z dzieckiem.
 
ja tez nie, dlatego pojade bez dzieci ;-)
ja musze do Polskiego dzis jechac i do Lidla chciałam, wykorzytam ze M w domu i mam auto;
nie mam pomysłu co gotowac, checi tez, a u sąsiadki tak ładnei zapachniało obiadem, mniaam ale bym zjadła :rolleyes:
 
Ja dzis tylko dunnes, z Amanda nie chce sie pchac w korki dzisiaj do centrum. A ja z obiadem teraz mam spokoj, bo M nie ma, wiec robie tylko cos dla siebie i dziecka :-)
 
witam laseczki

Nie wiem niestety jak u Was,ale u nas sklepy otwarte np. Lidl, Dunnes czy Tesco :tak: Tyle,ze alkoholu nie kupita :dry::-D

Pogoda nawet ładna- słonko jest i w miare ok gdyby tak mocno wiatr nie wiał...

No to wiadomosci ze stolycy zapodane:-D

Uroczystego dnia i wesołego świetowania


Zobacz załącznik 225927




A a propos obiadu tez miałam kminke małą:sorry2: ale wyczarowalam roladki schabowe z szynką i serem w srodku z "pomysłu na ":tak: pycha -polecam.


 
Ostatnia edycja:
Hej!
Mam na imię Monika. Mam 19 miesieczną córeczkę Emilkę:-). Mieszkamy w malutkiej miejscowości Niedaleko Carrick-on-Shannon. Co.Leitrim. Bardzo chętnie do Was dołączę, choć Wy pewnie wszystkie znacie się już baaardzo dobrze.. Szkoda że dopero teraz Was znalazłam.. Trochę cieżko byłoby Was nadrobić..Mam nadzieje że uda mi się wtopić w Wasze rozmówki.
 
Witam dziołszki:)
Podczytuje Was tylko a tu widze dzisiaj takie info odnosnie naszej Pauletty.
Pauletta trzymaj sie kochana!!!!
Ja gotuje obiadek,ciasto upieczone.Moje dziecko na spacerze z ciotka a maz zaraz do pracy.Myslalam nad parada,bo odkad jestesmy w Ie to ani razu na niej nie bylam,no ale z malym tez nie chce sie pchac w te tlumy.
Ciekawe jak tam akcja u Pauletty???
 
reklama
Najnowsze wiesci donosza: 4 cm i zaraz maja paulettcie podac epidural :)

Witaj Crazy Girl i rozgosc sie u nas :)

My wybralismy sie do miasta ale jak zobaczylam te tlumy to skonczylo sie na Salthil na plazy :) ale tam troszke wialo wiec dlugo nie bylismy :)
A na obiadek krokieciki z barszczykiem...wlasnoe jestem w trakcie :D
 
Do góry