reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Ja tak tylko na sekundke

misia i andzulina oj wy kobity, my bylysmy na plazy i bylo cudnie, cieplutko, sloneczko grzalo. Co prawda nie tak, jak wczoraj, ale i tak suuuuuuuuuper. Uciekam robic obiadek.
 
Gratulacje dla Szymka:-):-):-)

Ania ma dzisiaj zły humor i się złości na mnie, nawet na spacerze grzeczna nie była:no:, nie słucha w ogóle, co do niej mówię. Teraz jest cicho, zajęła się swoimi zabawkami i zaraz pewnie pójdzie spać
 
Marta gartki dla malego:)
Lubiczanko no trudno wybacze Ci:))
Gratuluje przedszkolakom 1 dnia w szkole, mój Olivier jutro idzie do przedszkola:)))
Ładny dzien dzis ja sie nacieszyc Olivierem nie moge, wogóle jak mu sie głos zmienil masakra..

LAski znacie moze kogos kto robi dobre torty w Galway , to prosze o kontakt dzieki.
Narka
 
Tichonek ty lepiej rob testa :) rozne rzeczy sie zdarzaja :) ja ledwo co zaszlam w ciaze to mialam sikanie i to taki ze z kibla najlepiej nie schodzic.
A my znow dzien w ogrodku spedzilysmy, slonce tak nie dawalo jak wczoraj ale jest oki. Teraz Majka juz odjezdza lulu wiec mama bedzie miala chwilke dla siebie zeby polatac po necie :)
 
hejo!:sorry2:
martaf brawa dla szymka:tak:
margaritta super , że malutka tak się zaklimatyzowała w przedszkolu:tak:
anineczko zuch ten Twój synuś!:tak:
ja to lekką depreszke jakąś mam chyba:sorry2: ale nie bede sie tu wywnetrzac i zasmiecac:sorry2: no i jeszcze jutro hania idzie do przedszkola a ja zestresowana tym bardziej niz ona:sorry2: ona cala sie cieszy kaze mi powtarzac ze soba zdania ktorych sie nauczyla po anglielsku i opowiadac caly czas jak tam bedzie;-) a ja sie strasznie boje, ze spotkają ja jakies przykrosci z powodu jezyka:sorry2: wogóle to tak jakby wkejscie w prawdziwy swiat do ludzi nie:sorry2: kurde strasznie sie boje a to dopiero glupie przedszkole co bedzie jak ona mi do szkoly pojdzie:szok: wszystkim mamusiom z tymi samymi rozterkami jak moje zycze powodzenia i siły:sorry2:
renni gdzie sie podziewasz?
 
reklama
Hej,hej!:-)

Sandrulinska-jestem, jestem :-)- fakt nie bylo mnie tutaj troche. Ostatnio mialam pare spraw do zalatwienia i z czasem bylo kiepsko. A Wy dziewczynki tu tyle naskrobalyscie, ze ciezko bedzie Was nadrobic.:szok::szok:

Tichonku- wygladasz slicznie w nowych wloskach, tak mlodziutko i kwitnaco!
A jesli chodzi o to Twoje siusianie to faktycznie zrob test bo moze dzidzia jest juz w drodze.;-)

Marta- gratki dla Szymka!

Misia- ogromne gratulacje!!!!!!!
 
Do góry