reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam!
Ja wróciłam wczoraj z Francji, Paryż jest piękny :-)

Kamcia napisz coś więcej o tym kursie, kiedy by to miało być, ja jestem chetna ale 5 lipca lecimy do Polski na 3tyg

Danutek a może spróbuje wejśc z nia do wanny, mój synek mial tak 2 dni że bał się kapac, to bylo przez mycie wlosów, alel przeszło mu samo

Anaklim super, gratulacje za tak zdolnego synka,

Piszecie ze za opiekunke 4e ale jak sie ma jedno dziecko a jak jest dwojka to przeciez juz trzeba płacic więcej i
wychodzi, że sie pracuje za 2e-4e to juz nie oplacalne, :confused:
 
reklama
Kochane mamusie to jeszcze rez ja juz pisalam o tym mamusiom z Limerick przepraszam jeszcze raz za taki temat na nieodpowiednim watku mam suczke jamniczka i szukam pana jamniczka jesli ktoras z was posiada znajomych z taka rasa prosze goraco o kontat na wiadomosc prywatna pozdrawiam serdecznie:-)
 
czesc, dzieki dziewczyny za rady
sprobowalam kapac mala rano kiedy jest wyspana,najedzona i chetna do zabawy, kupilam jej taka zabawke grajaca ktora robi banki mydlane, do wanienki wlozylam jej reczniczek w kolorowe wzory.I tak najpierw troche spacerujemy wkolo wanienki, pluskam woda i bankami najpier ja a potem za raczke biore mala i tez razem sie bawimy, dopiero potem potupie juz nozkami w wanience no i na siedzaca da sie ja wykapac bez placzu, normalnie strasznie mi ulzylo...bo przewaznie to maz z tesciowa ja kapali wieczorem bo ja bylam w pracy, jedyne kiedy mam dla niej wiecej czasu to do poludnia, tak wiec faktycznie ona chciala sie troche pobawic a nie kapac sie jak za kare,dzis nawet glowke jej umylam a to od zawsze byl ogromny problem
Kamcia ten kurs super sprawa, tylko o ktorej godzinie mialby byc, bo ja moge tylko do poludnia
 
Mamuśki jak bede wiedziała cos wiecej to wam napisze narazie chce wiedziec ile byłoby chetnych i przekarze to organizatorce i ona w zaleznosci od ilosci osob bedzie chciala zrobic np 2 pelne dni lub kilka wieczorow kursu jak bede wiedziala cos napisze to raczej nie bedzie na poczatku lipca takze nie boj sie:)
ja miałam busy weekend jutro do pracy i musze odpoczac, nie wiem czy pisalam lece znow do pol 13 z Łukaszem zeby 3 raz zdawal egzamin na ciezarowke mial pecha bo ostatnio trafił na najgorszego egzaminatora u ktorego zdawalnosc jesc 7 % takze lipa i kase czepia na tych ktorzy nie zdadza szlak mnie trafia ale coz.... polece na tydzien i moze sie opale w nszym letnim słoneczku hihi

pozdr
 
larcia napisz kiedy ci pasi w ktory dzien podaj adres i spoko przyjedziemy podaj mi swoje gg.

a my jutro na spotkanie sie wybieramy do comunity centre bedzie fajnie

pozdr
 
czesc dziewczyny,
czy jest tu mama, ktora miała wywoływany poród tydzien po terminie??ja maiłam termin na 22.06. miałam miec wizyte w szpitalu 20.06. ale nie mogłam sie pojawic. wczoraj dostałam poczta zawiadomienie o nastepnym terminie wizyty na 27.06. męża szef mowił ze tutaj jesli sie tydzien przenosi to wywołuja poród, z tego co sie dowiedziłam w Polsce tez wprowadzili wywoływanie po 1 tygodniu a nie 2.
??
 
reklama
Do góry