ewelcia86
Szczesliwa mama:))
hej!
Zaczelam was czytac ale chyba nie dam rady teraz nadrobic....musze sie ogarnac bo lece na miasto jak mlody wstanie.
Od niedzieli nie mialam netu


....by szlag trafil ten internet.
W czwartek ma przyjechac Pan z UPS:-);-)....mam nadzieje ze juz z tamtym problemow miec nie bedziemy.
Margaritto Kochana czytalam Twojego posta....jakas Ty podniecona ta HIszpania

.....a tak serio...super ze Wam sie podoba....tylko pozazdroscic.
Kamcia welcome back:-)
No i musze spadac....szym wstal...spal 30 min
moze zaraz znow zasnie
Zaczelam was czytac ale chyba nie dam rady teraz nadrobic....musze sie ogarnac bo lece na miasto jak mlody wstanie.
Od niedzieli nie mialam netu



....by szlag trafil ten internet.W czwartek ma przyjechac Pan z UPS:-);-)....mam nadzieje ze juz z tamtym problemow miec nie bedziemy.
Margaritto Kochana czytalam Twojego posta....jakas Ty podniecona ta HIszpania


.....a tak serio...super ze Wam sie podoba....tylko pozazdroscic.Kamcia welcome back:-)
No i musze spadac....szym wstal...spal 30 min

moze zaraz znow zasnie

