reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
lukasz włożył sobie kule zeby wyrownac poziom brzuchow hiii
a te pojemniczki to kupilam razem z 2 komoda i ona ma opcje ze podnosisz gore i tam jest wanienka tylko ja ją wyciagnełam i mam wiecej miejsca na ciuchy bo to by bylo uciazliwe kapac malego w pokoju i pozniej wynosic wanineke zeby wylac wode co innego jak masz wielka lazienke to taka komoda z wanienka w srodku jest poreczna.komode odkupilam razem z niania elektryczna ciuszkami na wieksze dziecko i high chair za 100 euro wszystko- takze zrobilam niezly interes:) ogloszenie bylow gazecie fakt ze pojechalam 15 km za galway ale warto bylo tak samo jak pojechalam do anieczki odkupilam od niej troche rzeczy duzo sie dowiedzialam i pozyczyla mi fajne ksiazki takze czasem warto zrobic pare km:)
pozdrowinia
 
dobiłaś mnie, wygladasz pzreslicznie, to zdjęcie na kręglach jest genialne, tylko brzunio widac a wszystko poza jest normalne, chciałabym chociaz na twarzy normalnie wyglądac a nie jak klucha :/ pocieszam sie ze to w sumie juz nie tak daleko wiec jakos trzeba przezyc
własnie ja o takich kątownikach myślałam tylko jak szukalismy płyty takiej szerokiej to nigdzie nie znalezlismy, no nic moze w tym tygodniu uda sie cos upolowac :)
 
płyta wystarczy jak bedzie miala wymiar 75 jak szer komody i 35 dług a ja nie mam katownikow tylko chlopaki z płyty wycieli 2 plaskie trojkaty i do tyłu pod katem prostym przykrecili płyte do komody.ja akurat dostalam kawalek plyty od kolegi ktory pracuje na budowie moze wam tez sie uda znalezc?
siostra mi zrobila niespodzianke i kupila mi ta zabawke nad łozko z fisher prize ale fajne ma melodie:)
juz tylko czzekammm...:)
 
widze mamuski w irlandii zajete:) ja mialam w planach zakupy ale kaszel mi sie pogorszyl i siedze caly dzien w łozku i czytam na temat niemowlakow:)

FLIPI jak ci ida porzadki:)
pzejmujesz sie popatrz na te spasione irlandki nikt im nie dorowna nawet my z brzucholkami hiii

kurcze czekam i czekam na tego malego...:)

pozdrawiam

 
Kamila doczekasz sie juz neidługo i bedziesz miała pełne ręce roboty :)
moje dziecko dzisiaj dało mi popalić jak nigdy :/ padam na pysk, teraz pojechali do parku, wyszaleje sie troche to zaraz mi zaśnie i bedzie cisza
kurcze mam takie nieprzyjemne skurcze ze szok, juz mnie to nerwi, jeszcze dwa tygodnie spokojności by mi sie przydały, chciałabym na prawde dom doprowadzic do jakiegos porządku bo póki co to robie straszny bałagan
musze polezec póki mam cisze i spokój wiec uciekam :))
miłego wieczorku
 
FLIPI odpoczywaj poki mozesz w koncu to ty nosisz drugiego urwisa w brzuszku. niemozesz kogos wynajac do pomocy w pozadkach ?:)ustal ze w sobote maz odkurza i myje podlogi a ty kurze i szafy hiii
ktos musi zrobic pozadek w domu nie :)
ja swojego zaganiam nawet jak jest zmeczony

pozdrowienia
 
Sorki dziweczyny,ze sie nie odzywalam,ale tak jakos wyszlo.
Flipi niestety nie jedziemy do Shanonn po kolege i w zwiazku z tym nie odwiedzimy Cie :(
Okazalo sie ze nie wraca w sobote tylko we wtorek. A MArek nie moze urwac sie z pracy.
Szkoda :( :(
Kamcia jestes? Czy juz moze w szpitalu?
jak bedziesz w szpitalu posci smska.
Odwiedzimy Cie z Antkiem. ;)
A co z innymi dziewczynami? Weronika,Naja,Adusia??? Gdzie jestescie?
A ty didi? Jak Albercik?
A Marianeczka?
 
no własnie jeszcze nie w szpitalu nie wiem kiedy ten maly bedzie chcial wyjsc czekam i czekam...
zaraz jade do gp na kontrole a jutro do szpitala i zagadam do doktora zeby termin ustalic na 7 jakby sie dalo:)
mozecie mnie odwiedzic wczesniej jak bedziecie w Galway ja teraz za duzo rzeczy nie mam do roboty wiec goscie mile widziani hiii

pozdrowienia
 
reklama
hej hej

u nas wszystko ok..:0..mnie jakies chorubsko lapie ale sie nie dam..wczoraj zostal nam przyznany benefit a tak bardzo sie martwilam bo w PL jestem na wychowawczym platnym i myslalam ze sprawdza jakos to i nie dostaniemy ale widocznie wszystko ok..i dostalismy..||D: ale sie ciesze...

no a Albercik ma juz tego 1 zeba od 2 tygodni i ani mowy o nastempnych..ale jeszcze wszystko przed nami..

nadal nie mamy neta w domku czekamy na jakis numer z eircomu..i czekamy..bo wtedy jakis gosciu bedzie nam mogl jzu podlanczac necik..kiedy??!!!!! ja juz chce gpo miec..naprawde nie moge sie doczekac..no i chyba kiedys musimy alseczki umowic sie nA JAKAS KAWUSIE I POPLOTKOWAC..BO JA NAPRAWDE TESKNIE ZA PLOTECZKAMI..:d..

BUZIAKI..BO AL JUZ WRZESZCZY NA CALA KAFEJKE..:d :d
 
Do góry