reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
no pewnie bo ja dostalam i mam 1 zapasowa wanienke:)
rybki na salthilu w Galway moj wujek jest bardzo ambitny i lubi lowic ludzie go juz tam znaja i jak złowi za duzo to je rozdaje a ludzie daja mu np piwo za to lub mu placa:) ma zabawe i zarobek w jednym.

kurcze cos nie chce mi zdjec zalaczyc..?
 
Kamila wyglądasz ślicznie pozazdroscic ja neistety bardzo puchne ale ty wyglądasz kwitnąco, jak dla mnie to wklejaj wiecej zdjęć ;D
rybki powiadasz, mniamm zaśliniłam sie az po pępek ;-)
normalnie zebym ja była mniej ocieżała to bym sie wybrała na te rybki do ciebie :)
Kamila no i własnie ja myslałam zeby kupic normalną komode i dorobic taki własnie przewijak bo jakos te dzieciowe mi sie nie podobają, ja chce z samymi szufladami a one w wiekszosci to szafki z drzwiczkami
prosze o zdjecia przewijaczka, chetnie podpatzre co zrobiliscie :


Aniu rób zdjecia czego masz, ja jeszcze nic nie kupowałam od tamtej pory bo jakos nie mam siły i czasu i siedze w domku głownie, krzyż mi siada :/
na kawke oczywiscie zapraszam, nie ma problemu :) bardzo sie ciesze ze wpadliscie na taki pomysł
ty chyba juz zyjesz urodzinkami Antosia? oj to wielki dizen ja pamietam urodziny F bardziej byłam przejęta niz on bo nie kumał co sie dzieje ale to rzeczywiscie wielki dzien :)
a widzisz z tą szkołą? myslałam ze to obowiązkowo, babka w socjalu nam tak powiedziała :/ moze tak im sie utarło ze 4-latki idą i juz

a czemu ja mieszkam tak daleko? :( ja tez chce takie spotkanko

musze powoli porządki porobic, co niepotrzebne to wywalic na strych zeby miejsce było, mamie półki dorobic w szafie bo to juz niedługo, jakos starsznie sie ciesze ze ona przylatuje, dzisiaj bardzo miło nam sie rozmawiało choc pewnie juz po kilku dniach bedziemy sie sprzeczały :/ takl to juz z nami jest ale ona dalej sie zapiera sie ustawi Filipa, tylko ze jak zaczął jej dzisiaj jezyk do kamery pokazywac to ona jemu to samo choc w pierwszej chwili powiedziała ze tak nie wolno, oj bedzie tu wesoło a ja w koncu bede mogła odpocząc i nawet wyjsc gdzies bez F, tylko ze ja słonic juz nei mam na nic siły ::) chyba ze chodzi o jedzenie to wtedy szybko działam ;D
 
filpi kochanie juz rozmawialam z M i powiedzial,ze to swietny pomysl wpasc do Was.
No tymi urodzinami to juz zyje.Tylko szkoda,ze tak malo dzieci bedzie.Wiekszosc doroslych.
Fajnie,ze bedziesz miala mamusie. Moja przyjezdza na Boze NArodzenie. Ale bedzie wesolo.
Jutro na bank cykne fotke.
teraz niemam jak bo Antek spi w pokoju gdzie stoi komp. i nie ma dojscia.
Dobrze,ze M przyniosl laptopa z pracy, to siedze na dole.

Caluski dla slodkiego Filipka.

Kamcia wygladasz super! :)
Sluzy ci ciaza i ladnie ci z brzuszkiem
Ehhhh jak ja tesknie za taka pileczka pod serduszkiem...moze w przyszlym roku ;)
 
FLIPI wysylam ci zdjecie komody i łozeczka ktore tez zreszta odkupilam niechciany prezent:) komode kupilam w argosie za 75 euro i poprostu chlopaki skombinowali kawalek drewnianej płyty i przycieli na szer i na dlugosc maty i tak zebym miala miejsce na dziecko po pobakch i z tylu ochrona drewniana no i jest nie ma co wydawac na komody z pzewijakiem bo to starata kasy 250 uero za nic a te plastikowe sa nieporeczne bo od boku musisz dziecko pzewijac to co to za wygoda...
moja mama pzyjezdza 16 na 2 tygodnie takze bede miala pelna chate no i bede spzataz i obiady gotowac hheee bedzie wesolo
powiem ci ze sie ciesze ze nie mam ogrmniastego bzuha bo napewno byloby ciezej a tak to do konca pracowalam i prowadzilam norm tryb zycia...
a wogole to gdzie mieszkasz...? nawet jesli daleko to i tak na tej samej wyspie sa samochody wiec mozna sie odwiedzac hiii



ANIECZKA nastepna ma byc dziewczynka, ale bedziesz miala impreze maly bedzie w 7 raju juz niemowie o twoim zwariowanym psie hiii
kiedy bedziecie w galaway to sie spotkamy?

pozdrawiam mamuski
 
o tej samej komodzie myślałam, tylko sie zastanawiam czy zabezpieczaliscie z tyłu te płyte zeby sie nie ruszała? ja myslałam zeby ją przy kręcic do pleców komody ::)
łóżeczko mam po F wiec zakup odpadł tylko na materac czekam i bedzie dobrze
daleko nie mieszkam bo w Limerick wiec jesli tylko macie czas i ochote to zapraszam ;D
fajne te pojemniczki na pierdółki przy łóżeczku, tutaj kupowaliscie?
 
moi chlopcy zrobili takie katy drewniane zeby przymocowac polke dotylu komody i uzyli wkretarki i trzyma sie jak złotko hiii fajna ta komoda nie ma wcale duzo roboty tylko zeby odpowiednio przyciac i bedzie pasowalo napewno twoj maz sobie poradzi a tu jeszcze ci wysle zdjecie z kregli hiii
 
reklama
Do góry