reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

witam
jak zwykle moja mloda dama spac nie da bo pobudka o 7 codziennie jak w zegarku
wlasnie wspina sie po mnie aby dostac sie do mojego telefonu i wola: alo alo ..
a na Alberta wola..Aba

Anineczka mam nadzieję że na porodówce :-D:-D:-D:-D a ty wymasuj członka :-Dbo cały dzien za kierownicą to nic dziwnego że wyjechany :-p

No Balbyna, nie zebym mial na to ochote, ale jak juz kolezanki Ci kaza to sie poswiece... ;p
hahaha...
dobrze ze moj tu nie zaglada..bo po takich postach to molestowalby mnie ciage hehehe o masowanie
 
reklama
witam
pauletta ten wozek przyczyni sie do powstania siwych włosów na głowie
a tu dowod,strzeliło tak ze mało zawału nie dostałam:baffled:
IMG_2517..jpg
 
D.Dobry!
..albo srednio dobry;-)Qrcze ja jak pospie lepiej w nocy to sie zle czuje pozniej:dry:Tak sie juz przyzwyczailam do niedosypiania:confused:
MartaF-ja nie moge,to Ci sie egzemplarz trafil:no:

dzisiaj chyba slonce nie wyjdzie..buuu
edit:
pauletta
-
:-D:-D:-D
no widzisz,to ladne bedziecie mieli swieto za rok-urodzinki malej plus Sw.Patryka-albo dzien po dniu,albo tego samego dnia;-):-).Dzieje sie nareszcie!;-):-)
 
Ostatnia edycja:
Hejooooo:-) humor z rana jak ta lala :-D:-D:-D:-D przed chwilą mi czop poszedł :-D:-D:-D:-D no w końcu coś się dziać poważniejszego zaczyna;-)a mój m mnie rozbroił bo jego komentarz jak mu powiedziałam brzmiał "No i znowu parady nie zobaczę" :sorry2::-D
 
Hej...
ja troche zalatana i dostepu do neta juz w sumie nie mam, ale straam sie chociaz poczytac :D
Pauletta - jeszcze tuuu???? widze ze czop odszedl.. hmm.. w ciagu ygodnia powinno byc po sprawei. No chyba ze podbarwiony krwia to 24 h :D
Marta - Ty to masz jazdy z tym wozkiem.. dobrze ze Ci na spacerze nie strzelilo.
Larcia - ja tez teraz od myslenia to sie mysliwym robie.. caly czas sie zastanawiam jak to bedzie w tej POlandii.. ech ach i och...
Anineczko - i jak tam czlonek - odprezony i wymasowany?? ;-):-p
Ewelcia - nie mam pojecia jak pomoc Tobie tudziez Twojemu koledze - a mozesz to wkleic na watku - Sprawy socjalne i urzedowe - moze laski tam co ciekawego wymysla..
Wiecej grzechow nie pamietam...
Mnie ogarnia taki bezwlad, nic mnie sie nie chce robic...jutro chyba pojde na parade.. a potem to juz bede tylko pakowac i porzadkowac.


 
dzień dobry:-)
Ania się bawi, miałam ogarniać chałupę, ale wolałam do was zajrzeć.


Pauletta to może już teraz się rozkręci. Trzymam kciuki.:-)

Marta ale model Ci się trafił, nie ma co.

Larcia zdrówka dla malutkiej

I nie wiem, co jeszcze miałam napisać.
 
Hejooooo:-) humor z rana jak ta lala :-D:-D:-D:-D przed chwilą mi czop poszedł :-D:-D:-D:-D no w końcu coś się dziać poważniejszego zaczyna;-)a mój m mnie rozbroił bo jego komentarz jak mu powiedziałam brzmiał "No i znowu parady nie zobaczę" :sorry2::-D

Trzymam kciuki za szybciutkie rozwiązanie
:biggrin2: Mam nadzieje, że moja mała nie będzie mnie tak długo trzymać :-D

A tak wogle to
Witam wszystkich.
Od jakiegoś czasu dokucza mi hmm....chyba rwa kulszowa:baffled: żeby tego mało to jeszcze po 5 razy w nocy wstaję siusiu. Wczoraj przed snem jak mnie siekła ta niby rwa, tak mnie tak wymęczyła, ze wstałam na siku tylko raz i jestem dziś tak wyspana, że mogę góry przenosić :biggrin2:

Nio to miłego dnia wszystkim :biggrin2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam!
Widze ze Pauletta jeszcze klika,kochana oby mlodu juz wyskoczyla,jak czop polecial to moze i dzis urodzisz:tak:
kasia dzeki...ja tez wlasnie nie wiem co to ma byc?

Moze inne bbumowiczki wiedza:confused:.

Marta Ty sie ciesz ze w jakims sklepie nie wystrzelilo,ludziska by jeszcze pomysleli ze masz pistolet:-p.

My dzis pospalismy do 8:-).
Zasnal mi wczoraj po20 ale przed 22 darl sie strasznie,dalam Viburcol i spal do 8:tak:....

Moj m juz wybyl,jest juz na lotnisku a mi smutno:-(
 
Do góry