reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

pauletta moja tez cos wstala o 5 rano... zasnela o 6.30 jestem padnieta , do tego strasznie boli mnie brzuch , znaczy teraz juz mniej ... ale wczesniej nie do wytrzymania:-(


co do spotkanka to kasiun i ja zadalysmy pytanko na temacie spotkaniowym... za niedlugo bede wyjezdzac, wiec moze ktoras chetnie by odpisala ... zebym zdazyla przeczytac....:tak:


dzien dobry :-p

Kamcia Andziulina odpowiedziela na nasze pytanko
 
reklama
Hey girls :-)
Dotarlismy do domku po maratonie spotkaniowym ;-)
Bylo suuuuper!!!!!
Wczoraj moje dzieciaki poszalaly w MB a pozniemy my dorosli poszalelismy u mnie
Justysia i Joann bardzo milo was bylo goscic
Frog Agusiek i Larcia was rowniez ;-)
Super wieczor drinki sie laly litrami ;-)
Moj M dzis slaby hihi
W Oranmore bylo bardzo fajnie pogoda nawet dopisala
Byly kielbaski ciasta i inne pysznosci
Super bylo sie z wami zobaczyc
KaMcia milo cie bylo poznac
No i wiem juz skad fioletowa czcionka na forum ;-)

Teraz uciekan dac corci rosolekno ile M nie wypil wszystkiego bo zlopie dzis litrami
 
Ostatnia edycja:
Hejoo:-) i aj się melduję po super spędzonym popołudniu w doborowym towarzystwie :tak: :-) Wiktor padł nawet z Oranmore nie wyjechaliśmy a już chrapał :-D i Zuza na chwilę przysnęła ;-) a ja jestem okropnie zmęczona ale tak miło zmęczona :tak: dziękuję jeszcze raz wszystkim obecnym dzisiaj za supr dzień :tak:
Ka.Mcia miło było poznać;-)
A teraz zmykam się ogarnąć trochę i wyciągnąć kopyta na kanapie :-p
 
Heja , ja te juz w domku , w drodze powrotnej tak mnie wytrzeslo , ze ledwo zyje:-p

tiaaaa fiolet to moj ulubiony kolorek jak bylo widac:-D


spotkanko mi sie strasznie podobalo, mile towarzystwo....
grilll pycha .. i te ciasta... mniam mniam mniam :-):tak:
dzieciaczki sie super bawily , moja w sumie przespala cala impreze , ale wazne ze nie marudzila ;-)

na poczatku czulak sie nie swojo:zawstydzona/y: bo w sumie tylko ja prawie nikogo nie znalam...
ale wszystkie laski jestescie super i milo bylo was poznac....:-)
ciesze sie ze przyjechalam na to spotkanko....
przepraszam z gory ze ja taka cicha bylam.... nastepnym razem bede bardziej wygadana bo juz bede was troszke znala:tak:

lubiczanka dziekuje za podwozke :) gdyby nie Ty do tej pory bym nikogo nie znala....
i niespedzilabym tak milo dnia
 
Ostatnia edycja:
i ja się melduję:)
KaMcia - mi również było miło;) musisz częściej do nas wpadać;) a jutro - trzymam kciuki, będzie dobrze;)
pozostałym Laseczkom i ich mężowskim - wielkie dzięki za spotkanie i grillowanie:) (ale mi się rymnęło...)
idę dziecię kąpać i lulu - bo już ledwo na oczka widzi:)
 
Ja rowniez kochani przylaczam sie do podziekowan sa super weekend. Milo bylo znow Was widziec, KaMcia Ciebie poznac;-)....szkoda tylko ze przy moim latawcu nie moglam sobie pozwolic na dluzzsza pogawedke z Wami:blink: ale i tak bylo fajnie :tak:
Monia dzieki za ugoszczenie nas wczoraj:tak:;-)musimy tak czesciej;-)
No to do kolejnego...;-):-D
pozdrawiam
 
melduje sie i ja
dziekuje za mile popoludnie.,,:) KaMcia..milo bylo ponownie Cie zobaczyc..:)
Joann...moj P bardzo polubil twojego meza :)
my jeszcze musielismy do miasta udezyc o P musial obraz dac naszemu ramiarzowi na rynku o kolejny orginal do sprzedazy wiec i asiore tez dostalismy za utarg..hehe..ale z P to juz inna bajka... teraz lezy w lozku i ma kare ..haha nie ma sie do mnie odzywac nawet slowkiem ...

dzieci pokapane ..mloda z tatusiem lezy i nawet nei wiem czy aby oboje juz nie spia...hehe chociaz ona spala chwile w aucie...
Al jeszcze musi partyjke gier zaliczyc przed snam...

wlasie bylam sprawdzic...duzy niegrzeczny chlopiec spi..hehe a dziewczynka lezy i bajeczke na pol przytomna oglada
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry