reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

moniadan mieszkam na Renmore, a na usg nie bylam bo moj GP po ubieglorocznym poronieniu zrobil mi test z moczu i kazal za tydzien na powtorke przyjsc nie wiem po co?chyba bede musiala prywatnie pojsc.znacie dobrego gina a Galway.moze byc Irlandczyk
 
reklama
no ja miałam na mysli prywatnie gdzies, aby zobaczyc czy z ciażą ok, czy serduszko bije no i skąd te plamienia, ja miałam w 10tc plamienie spowodowane krwiakiem w macicy, brałam leki i po 2 tyg krwiak sie wchłonął, gina niestety nie znam dobrego zadnego, ani tu ani w Pl kazdy ma cos za uszami :p a tak na powaznie, ja chodziłam do Sempki, ciaze miałam bezproblemowa to i z nia nie miałam problemów
 
siemanko

spac nie moge ale to tak zawsze mam jak jestem przemeczona podroza..hihi..odespie popoludniu

Anavera... ja tez mieskam na Renmore :-)

kurcze przyslali mi ten list sprawdzajacy z CHB i juz 2 raz nie dali mi tej koperty freepost ... niewecie czy taka koperte dostane na poczcie do nich ???
 
Witam
Didi-mi też już 2razy bez koperty zapodali,ale ja włożyłam w zwykłą białą,adres spisałam z tego listu od nich i nigdy żadnych problemów-oczywiście za free list:)
Kamcia-ciekawa jestem jak tam L z zadania się wywiąże:)))
VikamciaG-strasznie jestem ciekawa tego Twojego brzusia:)
Anineczko-miło było spędzić wczorajsze popołudnie w Waszym towarzystwie:)Dziękujemy
Didi-witaj spowrotem-mam nadzieję,że po wszelakich chorobach pozostało tylko wspomnienie:)
Dziś mnie czeka urządzania ciąg dalszy-od złożenia szafy muszę zacząć:/I moze nawet coś na te Walentynki wykombinuję...Zobaczymy.No szczęśliwego dnia Zakochanych Wam życzę i miłego dnia tak w ogóle:)))
 
Wszystkiego dobrego z okazji Walentynek :)

Asienka_r- to tak jak ja też wczoraj byłam na szopingu i udało mi się kupić kilka fajnych ciuszków dla dzieciaków
Sandrulińska- współczuje tego rachunku jak widzę listonosza z rachunkiem to mi ciśnienie skacze na maxa :)
Lubiczanko trzymak kciuki za przeprowadzkę mam nadzieje że już się uporałaś :)

a ja dziś z okazji walentynek ide zrobić sobie tatuaż ciekawe co mąż na to powie jak wróci z pracy :D
 
reklama
Do góry