reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

Basieńka - nie ma sprawy ;-) 2 pokoje łącznie 47,2 m2, a normalnie ceny ok 3800 wzwyż do 6-7 tysięcy zależy jakie osiedle :baffled:

Ola - ja rodziłam na grunwaldzkiej, prostą bardzo źle wspominam i nigdy bym tam nie poszła rodzić, traktują tam kobiety jak najgorsze ścierwo za przeproszeniem :angry: Chociaż ponoć jak się zapłaci jest inaczej - nie wiem, ja tam miałam lekarza przez krótki okres czasu i nie pomogło mi to w niczym - zgroza na oddziale, pielęgniarki to już zupełna porażka:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
matko boska a ja myslałam ze u nas drogo :-)
ja mam zamiar zamienic swoje (47.5m tez 2 pokoje) na wieksze ,ale na tym osiedlu co chciałam to nic nie ma moze jeszcze poczekam:-D
 
wow, jak radośniej sie zrobiło na forum:-)
miło powitać nowe dziewczyny:-)
ola ja też nie słyszałam o prostej nic dobrego:-(
Shiraaine no gratuluje!!! ojojoj, zakup mieszkanka poważna sprawa:-)
a ja też chętnie na spacerek bym się wybrała:-)
 
witam
W końcu się to nasze świetokszyskie rusza ;-)
Ja też nie lubie prostej, ale trzy kolezanki tam rodziły i one nigdzie indziej nie chcą rodzić. Jedna miała jedna cesarkę, drugie rodziła naturalnie.
Shiraaine - gratulacje. Fajna sprawa, nowe mieszkanko. Już mieszkacie tam?
 
AHaa - to zapraszam w poniedziałek pod warunkiem pogodowym ;-) jakby coś to pisz prv ;-)

mrozik - niestety jeszcze nie mieszkamy tam, bo klucze odbieramy 1 lipca i zaczynamy tego dnia remont, mamy nadzieję że do 21 już się tam wprowadzimy :tak:

basienka - nie wiem jak jest w Starachowicach ale w Kielcach najgorszą (zasłużoną) opinię ma Prosta :crazy:

A ja dzisiaj zaliczyłam jeden przedmiot na 5 i jestem z siebie dumna :laugh2: jednak czasami bycie wariatem popłaca :laugh2: Facet zapytał kto zalicza na 5 - rękę podniosłam ja i trzech kumpli (żadne z nas nic nie umiało:-p)- wziął nasze indeksy i wpisał nam po piątkach :laugh2: Wpisał też od ręki zaliczenia dla trójkowych a czwórki odpowiadały :laugh2::laugh2::laugh2:
 
Witam kobietki Gdzie iwona c.28 się podziewa ? Shiraaine gratulacje piątki i mieszkania Ksm ładne zielone osiedle Wakacje się zaczęly ja w przyszłym tygodniu zamierzam zawieżć trochę do teściów dzieciaki starszaki .Gabrysia biega troszkę kaszle i katar sie jaikś przyplątal ale podejrzewam że to trzonowce na dole wychodzą i dlatego :tak: Ja powiem szczerze że nie słyszałam dobrych opini o Prostej ,ja rodziłam dziewczynki na Kościuszkii i jestem zadowolona i mam miłe wspomnienia Pielęgniarki chodziły nawet za mną do ubikacji:szok: bo sie baly o mnie bo w ostatnich tygodniach mialam bardzo nisko brzuch chodziłam trzymając sie ściany A A leżalam z kobietką co pierwsze dzieciątko rodziła na Prostej i mówiła że było duże ponad 4 kilo i nie chciały zrobić cesarki tylko męczyła się 24 godziny i że lekarz ugniatal jej brzuch :szok:żeby naturalnie urodziła dlatego z drugim dzieckiem przyszła urodzić na Kosciuszki nie sądzę żeby zmyślała a tu na Kosciuszki zaraz zrobili jej cesarkę bo też duża dziewuszkę urodziła 4,5 kilo i myślę że na Prostej trzeba mieć znajomości i kasę to dopiero sie odpowiednio zajmą ,MIłEGO DNIA KOBIETKI :-D
 
witajcie kobietki! aktualnie mieszkam w Radomiu, lae pochodze spod Kilec z Nowej Slupi. czesto jestem u mamy, a moja siotra mieszka w Kielcach i ja tez odwiedzam. jako ze tesknie za Swietokrzyskim, to sie do was dolaczam.
 
reklama
Do góry