reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

witajcie Dziewczynki
Dzisiaj tez szybciorkiem tutaj wchodzę
za jakies 30 minutek ide na spacerek na deptak
między stokiem a swietokrzyskim
czy któras jest chętna ??
 
reklama
Sol chyba w Tesco jest jakaś promocja (2 paczki za 90 coś) ale pewna nie jestem bo ich nie kupuje, moja uczulenia dostaje momentalnie (jak ja się ciesze że teraz pielucha tylko na wyjście).... a to te choinki nawet blisko, przejdę się któregoś dnia :-) dzięki
No teraz czekam aż się pranie zrobi, jeszcze 4 min.... i trza na spacer z pogody korzystać :-) 3majcie się cieplutko
ps. truska, to ten deptak co biegnie przez prawie całe osiedle?? i ma jakaś nazwę, tak?; obok,szkoły (gimnazjum chyba) jak odwiedzam przyjaciółkę to spacerujemy sobie tam :-) ona teraz w ciąży, został jej tydzień i się biedna toczy ;-)
 
Ostatnia edycja:
Drogie Dziewczyny!

rzeczywiscie dr Guzik tak sugerowal takie rozwiazanie ale dowiem sie dopiero w poniedzialek podczas wizyty w szpitalu - kiedy pogadam z ":ciocia"

wczoraj poczytalam na temat cesarskiego ciecia i chociaz sie troche obawiam tego zabiegu, jestem zdecydowana bowiem mam wowczas pewnosc ze dziecko bedzie zdrowe...

w dodatku bede miala opieke nie tylko meza, bowiem tesciowa tez przyjdzie z pomoca a i moi rodzice mieszkaja tuz obok nas - "ciocia" zreszta tez jest nasza sasiadka :) wiec chyba nie bedzie tak zle :)

Moja Julka jest wniebowzieta bowiem marzyla o siostrze, ktora
prawdopodobnie bedzie miala na imie Patrycja
nam bylo obojetne jaka bedzie plec ( chwile dominowala mysl o chlopcu - byla by wowczas parka ale szybko wyparowala )
Ale teraz plusem jest nasze doswiadczenie, mamy tez ubrania po julce , zabawki, ksiazeczki - dostosowane wlasnie do tej plci - bedzie wiec nam latwiej.

Dziekuje Wam za wsparcie!
 
Nie mogłam urodzic silami natury bo jako dziecko mialam operowany staw biodrowy ,Najstarszego syna Wojtka rodziłam na Czarnowie a dziewczynki na Koscuiszki Lepiej mi bylo na Kościuszki :tak:Po Wojtku szwy mi sie rozeszly bo mieszkalam u teściów i dzwignęłam wiadro z wodą i sie rozeszlo a potem przy Zuzi mialm ladnie zszyte i ładnie sie goilo a po Gabi dlugo dochodziłam do siebie nie wiem moze dlatego ze już byłam po 30 ? nie iwem cio byś jeszcze chciała wiedzieć
 
reklama
Kamilka - ja to juz dawno o tej porze na nogach :-), ale kawki raczej nie pijam - ostatnio na zbożówkę się przerzuciłam - wsumie to też kawa :-p. Mojej siostry mała ostatnio miała taką goraczkę. pod 40 stopni podchodziło. Przyszła lekarka i zdjagozowała angine. Dostała zasrzyki. Za 3 dni wezwałam ja lekarkę o tego paluszka Filipka (nie chciałam go brać do przychodni) - obejrzała małą i powiedziała ze zdziwieniem, angine miała? Juz nie było oznak, aż jej sie wierzyć nie chciało. No ale ja sama widziałam jej gardło i potwierdziłam ze okropne było. No a na nastepny dzień wyszła wysypka. Kazali odstawić zastrzyki bo prawdopodobnie to trzydniówka była...:eek:

Sol - nie wiem czy ty o Guziku pisałaś że musisz chrzestnej polecić? Ja też go polecam. Robi 3d, ale jak ostatnio u niego byłam to powiedział ze najlepiej dopiero w późnej ciąży takie zrobić, ze szkoda kasy wcześniej. Poiwedział ze najlepiej jak w 28 tygodniu przyjdę
A to zaświadczenie potrzebne jest dla rodzących od listopada tego roku - dlatego Ciebie nie obejmowało :tak:
 
Do góry