reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leeds

reklama
No cichutko, niestety...
Kiedy spotkanko nie mam pojecia, wszystkie albo pracuja albo sie rozjezdzaja po swiecie:-) Ja mysle zeby zrobic jakas posiadowe w ogrodku, z grillem czy bez, z rodzinami czy bez, wszystko do obmyslenia, ale do tego po 1. potrzebna ladna pogoda, a po 2. musze miec wolne. Bo wkoncu wracam do pracy! jutro pierwszy dzien :tak::-D
Jak juz cos wymysle to dam napewno znac :tak:
A jesli ktoras ma ochote to zapraszam, przed 15 bede w domu zawsze bo bede pracowala wieczorami :-) a jak pozniej to trzeba sie w miare na biezaco dowiadywac bo z tego co sie orientuje zmiany bede dostawala tydzien po tygodniu:-)
A poza tym nowosci u mnie wiele nie ma, jedynie Maja juz zalatwia sie elegancko na nocnik, zdarza jej sie czasem jakas wpadka ale raczej rzadko (czasem raz dziennie), teraz sie zbieram zeby zabrac jej pampersa w nocy.. tylko mysle czy jeszcze chwile dac jej czas na nauke poslugiwania sie zwieraczami, czy od razu przywalic z grubej rury :-) Problem widze w tym, ze ona spi jeszcze w lozeczku, wiec sama nie wstanie siku i spi 10-12 godzin, wiec podejrzewam ze musialabym ja jakos na spiocha przynajmniej raz w nocy wysadzic.. no i musze poszukac najpierw jakiejs folii ochronnej na materac bo pewnie bez zasikanego lozka sie nie obejdzie :happy2: no i robi sie z niej mala awanturnica, z dnia na dzien mowi nowe slowa, wiec o wiecej rzeczy sie wykloca.. na szczescie jej ataki nie trwaja dlugo i daje sie ja jakos poskromic w miare bezbolesnie :-)
Pozdrawiam
 
hej :)
Wracam do PL na stałe, więc mam do sprzedania parę rzeczy w niewysokich cenach, bo szkoda zostawić, a może komuś się przydadzą :)

komoda - 30F, w stanie idealnym
2e4hjba.jpg

telewizor 32" Lexsor - 40F, ma parę martwych lini, widoczne na zdjęciu
hrzed1.jpg

półka - 7F, stan idealny
350kqp5.jpg

telewizor Sharp Aquos 20" - 30F - w pełni sprawny, nieporysowany
2epknqu.jpg

krzesła - 6F, stan idealny, prawie nieużywane (jedno czarne, drugie szare, na srebrnych stelażach)

Posiadam jeszcze mikrofalówkę Russela Hobbs'a, którą kupiłam za 60F, chcę sprzedać za 30F, srebrna, rzadko używana oraz XBOX i 10 gier.

Zainteresowane osoby, proszę o kontakt na pocztę kreyzolekk@wp.pl ,oferty ważne do poniedziałku :)
 
reklama
Do góry