reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

A który to jest ten po ciązy do tej obwisłej skóry ?
Masz linka do niego ?
Byłabym wdzięczna ;-)
Dla mnie te 58 kg to tragedia.
Moja normalna waga przed ciążą to 45 kg.
Dodam,że całe życie byłam sportowcem(gim.art. trenowałam wiele lat) więc dla mnie to katastrofa i porażka osobista :-(
 
reklama
Ja sie nie pisze na Abbey Park:-( przy takiej pogodzie,bo Maksio ma kaszelek jeszcze troche i nam daleko do niego.Może innym razem....chociaż popiszemy sobie.Dajcie znać jak było.Dziś byłam u kosmetyczki i poradziła mi mikrodembrazje na rozstepy:-)ale jest droga.Któraś może wie coś o tym?:eek:i miała też krem w sprzedarzy firmy MURAD,troche poczytałam no i niby dobry(ale musze sie zastanowić).Byłam dziś z Synkiem na drugim szczepieniu,ale był dzielny.6 marca jedziemy do Polski,hura!!!:-):-):-):-)Mamusie miłego dnia;-)
 
Ostatnia edycja:
Kingah,
dziekuję za linka.

Anteka,
To może rzezcywiście innym razem.
Ja też mam daleko do Narborough,bliżej mam do praku na Fosse Road.
Trzeba szukać wypośrodkownych rozwiązań tak mi się wydaje.
A do którego parku masz neutralnie ?

Kto jeszcze chętny na spotkanie?
Ja hartuje moje dziecie i pogoda mi nie przeszkadza więc ja zwarta i gotowa w czwartek.
W razie co w Abbey Park jest przytulna kawiarenka ;-)
Tak gdyby lało ;-)
 
Ostatnia edycja:
Daysie-ja też mam po drodze do Foosse Road ,także nastepnym razemJa chodze z Maksiem teraz na spacerki i go hartuje(ale krótkie).
 
Ostatnia edycja:
Witajcie,witajcie.

Moje dziecie dziś w nocy budziło się dwa razy na mleko.
Jak można mieć taki mały żołądeczek i tyle pochłaniać :eek:
Wczoraj zjadł obiad 250g i na to krzyczał jeszcze o deserek 190g zaraz po obiedzie :eek:
To fakt,że wczoraj się wyszalał,bo byliśmy w gościnie u mamy 11.mies. Wioli i naszej forumowej Kornasi,mamy 9 mies. Diany.
Dzieciaki szalały co nie miara :-D
A,że Tosik był rodzynkiem wśród tylu kobiet to i apetyt mu wzrósł :-D
 
reklama
Daysie też czasami sie zastanawiam gdzie to moje dziecko wszystko mieści.Maksio jak sie urodził ważył 4,48kg(mały Klopsik).A teraz ma prawie 4 miesiące i waży już 7 kg:-D.Fajnie że Twoj Szkrabek ma kontakt z innymi dziećmi(Maksio jak podrośnie to też bedzie bawił sie z innymi maluszkami).Dzieci muszą mieć kontakt z rówieśnikami;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry