reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

reklama
Ja pisałam wpierwszym poście ile mój synek ma miesięcy ;-)
11 miesięcy Tosik za dwa dni skończy ;-)
Od urodzenia ma kontakt z innymi dziecimi w większości wszystkie z jego miesiąca ale są i młodsze i starsze.
Nie chciałam aby był taki dziki i nie obyty więc staram się zapewnić mu dużo kontaktu z dziećmi.
Lubi inne dzieci.
A dla niego to bardzo ważne,póki nie ma rodzeństwa,żeby miał kontakt z innymi maluchami..
Z Wiolką,swoją "narzeczoną" chodzą nawet razem na basen od kiedy skończyli 3 miesiące.
 
Dobry Wieczór.
Widzę ,że zainteresowania brak i odpowiedzi też a więc...
Ja i mój synek (11 mies. Antoś) oraz moja sąsiadka z Wiolką (prawie 12 mies.) będziemy w Abbey Park w czwartek ok.godz. 14stej-15stej .-kto chętny niech się zjawi na placu zabaw( niebieski wózek Quinny4 oraz szary Graco Prammettte4 to MY :-D )
W następnym tygodniu wybieramy się razem z dziećmi na basen koło TESCO w Beaumont Leys .
Kto chętny ZAPRASZAMY :-)
Na basenie jest SUPERRRRRR :-D
 
czesc dziewczyny, troszke mnie nie bylo a tu tyle nowych mamus :-) bardzo sie ciesze :-)

Czy ktoras z Was zakladala tu wkladke "Mirena"? Chcialabym sie dowiedziec, czy musze isc do st Peter's centrum, czy mozna to zalatwic w przychodni? Dzieki za info:) Pozdrawiam!
Kingah o wkadce nic nie wiem, ale jezelibys chciala sie dowiedziec na temat implantu to ja moge udzielic ci informacji.mam implanta pol roku i jestem brdzo zadowolona :-)


Witajcie,witajcie.

Moje dziecie dziś w nocy budziło się dwa razy na mleko.
Jak można mieć taki mały żołądeczek i tyle pochłaniać :eek:
Wczoraj zjadł obiad 250g i na to krzyczał jeszcze o deserek 190g zaraz po obiedzie :eek:
To fakt,że wczoraj się wyszalał,bo byliśmy w gościnie u mamy 11.mies. Wioli i naszej forumowej Kornasi,mamy 9 mies. Diany.
Dzieciaki szalały co nie miara :-D
A,że Tosik był rodzynkiem wśród tylu kobiet to i apetyt mu wzrósł :-D
Daysie fajnie bylo Was poznac, mam nadzeje ze czesciej bedziemy mialy okazje sie spotkac. Antos jest bosski :-) niech Wioletka teraz uwaza, bo jeszcze Diana jej odbije narzeczongo ;-)

zycze milego dnia wszystkim :-)
 
Antoś może mieć dwie żony :-D
Jemu pewnie by to pasowało :-D

"Daysie fajnie bylo Was poznac, mam nadzeje ze czesciej bedziemy mialy okazje sie spotkac"

Nam też było bardzo przyjemnie.
Co do spotkań to też mam taką nadzieję i jak masz czas to może jutro dołączysz do mnie i Ewangeli ,wybieramy się do parku z tymi czortami.

Pozdrawiam.

 
Dzieńdobry.
Niestety spacer z przyczyn technicznych odwołany :no:
Wczoraj byliśmy z mężem i Tosikem w parku w Thurmaston.
Jest wszędzie tyle błota,że wiele ścieżek jest zamkniętych a sami byliśmy brudni po kolana od tego błota.Niespomnę,że wózek na ogrodzie myć musiałam zanim go do domu wstawiałam.Mam pompowane koła więc była masakra.
Dobrze,że dresy i adidasy włożyłam,z zamiarem biegania tam,więc strat w ubraniach nie było.
Jednak z biegania nici a jezioro obeszliśmy tylko w 1/3 bo dalej nie dało się iść.
Szkoda.
Podejrzewam,że Abbey Park jest podobnie.
Oststnio byłam tam z 1 mies. temu na huśtawkach z Antosiem.
Szczęśliwy był co nie miara.

Żeby chociaż to podłoże wyschło to było by super.

Kornasia,
skontaktu się z Eweliną i umówcie się na przyszły tydzień i zapraszam do mnie z dzieciaczkami :tak:
Dzień wybierzcie same.

Pozdrawiam.
 
czesc:)
no prosze,ale zaskoczenie kilka dni nie odwiedzalam forum a tu takie zmiany;)
super,ze cos sie ruszylo:)
My mielismy teraz chrzciny Lenki-niunka byla bardzo grzeczna co szczerze mowiac nie jest do niej podobne:-p juz myslalam,ze diabelek zostal przepedzony,ale na drugi dzien Lenka pokazala nam,ze jednak nie;-)hi hi
 
reklama
Daysie obejrzalam wlasnie fotki-slodki jest ten Twoj maluszek:-) i widze,ze mamy dziewczynek juz sie nim zainteresowaly:-D
 
Do góry