K
krycha
Gość
dzisiaj to normalnie dzien masakra... od rana mam wlaczonego marudera....nic mi sie nie chce... kupilam sobie depilator i wlasnie zdolalam wydepilowac jedna noge jutro druga bo po tej jednej to juz nie mam sie zamiaru wiecej torturowac
![]()
Dzielna z Ciebie Kobieta!!! Ja pożegnałam się z depilatorem jak byłam chyba w 3 miesiącu ciaży (i tak jakoś do dzisiaj nie mogę się z nim pogodzić
...), nie dawałam już rady, mój próg bólu się strasznie zmniejszył na takie zabiego w tym okresie
nic mi sie nie chce... kupilam sobie depilator i wlasnie zdolalam wydepilowac jedna noge jutro druga bo po tej jednej to juz nie mam sie zamiaru wiecej torturowac
Justyna!tak sie katowac w ciazy
Zastanawialam sie swego czasu nad golarka,takie tam fajne koncowki maja do "modelowania fryzury"

Normalnie jesien!Mam nadzieje ze z majem przyjdzie cieplo,bo w koncu tu bodajze od 1 maja jest lato
Moze macie jakis sprawdzony sposob?