reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Witam sie kobietki:) zaczne od tego ze przepraszam ze sie wam tu wcinam bo zadko sie na tym forum udzielam ale czesto czytam was sobie przy kawusi:) jako ze siostrzyczka bardo was lubi i nieraz mam okazje was spotkac:) chce was tylko poinformowac choc nie w mojej intencji sie wtracac w ten balagan ale jesli jestem w stanie to postaram sie. REWENA czy jak tam kto to jest to jest bardzo inteligentna osoba super sobie jaja robi i jest bardzo obeznany na tym forum bo tak smialo we wszystkim sie orientuje ja was czytam juz tyle czasu i o wielu rzeczach niewiem ale nie to mam na mysli . MEGAN czy raczej magda nie zebysmy byly przyjaciolki ale znamy sie jak wy wszystkie i ktoregos dnia byla u mnie po rzeczy corci mojej odsprzedawalam i siedziala u mnie 2 godzinki w tym czasie ta revena pisala na forum co jest niemozliwe ze to magda bo byla u mnie a dzis od godziny 14 do 19 byli z konradem u nas po dysk i siedzielismy w kuchni wiec jakim niby cudem mogla by pisac na forum ?? ja naprawde nie jestem jej przyjaciolka ale ktos robi z was balona i nierozumiem czy chce zniszczyc was czy magde:? w kazdym razie chcialam wam tylko powiedziec ze ja osobiscie jestem pewna ze magda to nie revena;)
 
reklama
tak,tak a świstak siedział i zawijał w te sreberka :tak::tak:




ale ja wcale nie prosze zebys mi uwierzyla:) ja pisze prawde , magda z konradem i dziecmi byla u mnie dzisiaj i nierozumiem po co miala bym wam klamac zreszta ja jestem dorosla i niebawie sie w jakies klamanie zabawy i zarty wiem ze sa ludzie ktorym to w zyciorys wroslo ja nikogo nie bronie ani nie nie oskarzam pisze wam ze ktoras z was albo ktos kto was czyta robi was w balona i pewnie chce ukarac magde moze i sie jej nalezy ale to na bank nie ona a jesli chcecie to nie musicie mi ufac w koncu mnie nie znacie . nie zalezy mi na tym chcialam tylko swoje zdanie oddac niestety bronie wroga mojej siostry ale mam racje i marta tez wie ze mam:) przykro mi marta ze tak pisze ale wiesz ze mam racje i nie zabij mnie:) a propo ja nie klamie :)
 
Nie możliwościa jest by ktoś się włamał na raveny profil,po prostu nie możliwością.W sumie gdyby ona...m nie była winna to by tutaj się broniła,niestety tego nie robi.
Po za tym droga koleżanko co ona...m robiła na forum po 18 a dokładniej o 18:45 jeśli siedział u Ciebie do 19? :szok:
Słabo,słabo koleżanko.

dokładnie czas logowania może przekazac administrator.
 
Ostatnia edycja:
buuhhahhaa, skoro jesteś jej koleżanką , to gratuluje ilorazu inteligencji;-):-D:cool2:
Daruj sobie kobieto.
Nikt normalny nie wkleja na NK zdjęcia swojej córci z nocnikiem z " treściwą" zawartością buhahaha... Żal mi tych dziewczynek jak cholera :tak::-:)-:)tak::tak:

pozwoliłam sobie wejsc na profil na Nk bo zapomniałam jej wyrazu twarzy, no i teraz żałuje, ten widok:nerd: i jeszcze ta dziewczynka pozujaca z nocnikiem połnym kupy :szok:pozostanie mi na długo w pamięci :-:)-:)-(;-):-p
tak,tak a świstak siedział i zawijał w te sreberka :tak::tak:
hahaha... kabaretu ciąg dalszy...:-D:-D:-D:-D:-D
 
masakra dziewczyny !!! wy jakies nienormalne jestescie szok! moj iloraz inteligencji??? ty jestes bezczelna !!! przepraszam jesli sie pomylilam o kwadrans ale szkoda mi was bo wy jak z serialu wyrwane musi byc zly i dobry ja nie twierdze ze magda jest super pisze cholera ze my przyjaciolki nie jestesmy ona odemnie cos kupila i na tej zasadzie zreszta po co ja wam sie tlumacze . Dajcie szanse ludziska cos wyt;lumaczyc a ja mysle ze ta laska od poczatku dobrze wiedziala co robi albo chce magde udupczyc albo was ,ale jak widze was to bardzo wciagnelo i sie wam podoba rzycze milego klachania bo wkoncu ten watek to tylko afery moze raz czy dwa udalo sie tu cos ciekawego przeczytac na temat dzieci reszta to same brednie zdenerwowalam sie ale mam prawo majac doczynienia z doroslymi matkami ktore widza tylko swoj czubek nosa i ploteczki cholera ze wam sie to jeszcze nie znudzilo bo masakra , a magda widac nie jestescie od niej leprze i gratuluje pani Revena udalo sie pani narobic zamieszania a w sumie chcetnie bym sie dowiedziala kim ty jestes :) bo wiem ze jestes cwaniara i to nieglupia:)
 
mamo martysi a jeszcze niedawno ona...m na czerwcówkach pisała,że jesteście psiapsiółami.To jak to jest.
No cóż....
dziękujemy za odzew,ale sprawą zajmuje się administrator i pewnie wyjaśni wszystko szczegółowo.
Martuana lepiej nie kumpluj się z nami,szkoda Twojego czasu na plotki z nami :sorry2:
Jak widzisz ty tutaj tak jak i MY nie robisz nic pożytecznego,a tylko widzisz czubek własnego nosa ;-)
 
reklama
Do góry