reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Manchesteru

Nasza ciocia babcia jest kobietą pracującą ;-) internetu nie posiada we własnym domku i niestety jest eee.. no ten... nie techniczna, chociaż ledwo po 60 ;-)
 
reklama
Czesc dziewczyny...ja mam takie pytanie.
Wie moze ktoras z Was, gdzie jest, badz jakies namiary na krawcowa? Potrzebuje wszyc zamek do bluzy, jednak musze tez wiedziec gdzie taki zamek moge zakupic, gdyz jeszcze nie widzialam tutaj zadnego sklepu pasmanteryjnego :/ Jakbyscie wiedzieli o jakiejs krawcowej i sklepie z pasmanteria napiszcie prosze.
 
enigma, pasmanteria jest na Oldham Street, ulica na przeciwko Piccadilly Gardens, nazywa sie Abakhan Farbics, sklepik jest na narozniku. Na dole sa materialy, na pietrze guziki, zamki, tasiemki itd :)
 
Są też 3 pasmanterie w Bury. Jedna jest zaraz na samym początku przy głónym wejśćiu do Mill Gate Shopping centre, druga jest na hali Bury Market, a trzecia zaraz obok na zewnętrznym ryneczku.
 
Hej dziewczyny:)Jestem nowo upieczona mamuska z manchesteru:) Poszukuje mam chetnych do pogaduszek:)i przyjaciol dla moja malej Tosienki:)pozdrawiam wszystkie mamuski z manchesteru bardzo serdecznie.
 
reklama
Hej dziewczyny:)Jestem nowo upieczona mamuska z manchesteru:) Poszukuje mam chetnych do pogaduszek:)i przyjaciol dla moja malej Tosienki:)pozdrawiam wszystkie mamuski z manchesteru bardzo serdecznie.

Prestwich M25 ;-)

Bardzo chętni jesteśmy na wszelkie spotkanka. Mieszkamy tuż obok Heaton Parku ;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry